Üvey “Anne” Sorunu

Demir tavında dövülür. Elinizde bir delil varsa gidin şikayetinizi yapın.

Yaşadığınız olayları insanlara anlatarak hiçbir sonuca ulaşamazsınız. İnsanlar 1 dinler 2 dinler , sonra neden vaktinde bunu bunu yapmadın derler , siz de kimse beni anlamıyor diye düşünmeye başlarsınız.

Ölmüş anneme küfür edenin saçını yollar atarım o evden az bile yapmışsın

"Ikinci esi bile bu kadina dayanamamis ilk esinin kıymetini anlayip ona geri dönmüş"demek evet evet cok saygili bir insanin sözü.

Çok iyi yapmışsın damadına anlatmakla meydanı boş buldu cadı garı ayy lütfen damat görsün inşallah kızı görüpte silmez inşallah... Gelişme olursa yazın lütfen

Abiniz tedavi görüyor mu

Babanız bu hayata alışmış mutlu ki hiç sesi çıkmıyor abinizi bari kurtarsaydınız kim bilir yüzüne neler söylüyor

Sirf “uvey anne” konumunda oldugu icin, ettiginiz kavgaya ohh iyi olmus diyen yorumlar okudum, sok oldum

İki yetiskinin tartismasi yalnizca o iki yetiskini baglar. Babanizin esini damadina sikayet etmek nedir? Adam donup de size “bana sira gelene kadar kendi babana sikayet edemedin mi?” Dese yerin dibine gecmeyecek misiniz? Ya da kisaca “bana ne” dese

Başlangıçta iyiymişsiniz. Babanızın ablası gibi davranmanıza kızmayacak kadın şahsen tanımıyorum. Hakaret etmesini haklı kılmaz ama sizin de baba karı koca arasına girilmez ben karışmam demeniz gerekirdi.

Kadin fena ama siz de az degilsini, tencere kapak

"Ikinci esi bile bu kadina dayanamamis ilk esinin kıymetini anlayip ona geri dönmüş"demek evet evet cok saygili bir insanin sözü.
Neden bir adam bosanmis oldugu zaman kim bilir karisina ne yaptıki kadin bosandi diyoruz kiz cok hakli iki kere evlenmis gelmis ucuncuye evleniyor iyi biri olsa ikinci koca eski karisina kacmazdi bosuna duyar kasiyorsunuz baba kiz tabiki dertlerini konusacaklr aralarinda boyle bir iliski varsa babaniza akil vermek sizemi kaldi cok sacma bi yorum olmus

Öncelikle başınız sağolsun.

Konunun damada gitmesini ben de alakasız buldum. Sizin yerinizde olsam, sanırım babama mutluluklar dileyip çok çok üzülerek iletişimi keserdim tabi birkaç ağır cümleyle birlikte. Çünkü en hatalı baba. Çok kırılırdım..

hayatinda hic uvey annesi olmayanlarin bu konuda kadini sevimli gostermeye calismasi cok sacma. gereksiz yere konu sahibine saldirmaya yer ariyorsunuz gercekten.

insanlarin baba kiz iliskilerinden size ne? babasi oyle uygun gormus kizina derdini anlatmis kizi da akil vermis, sanki konu sahibi gidip ee baba esinle araniz nasil diye sormus gibi bir hava estiriyorsunuz. ben de kendi babam evliyken onun esiyle bir sorunu oldugunda anlardim ama sormazdim, isterse anlatirdi. babam bana derdini anlatirken “aa dur esin mesajlari gorebilir anlatma” mi diyecegim? babam evlenince benim babam olmuyor mu yani?

konu sahibi damat hala mesaji gormediyse bence geri cekin, bu kadar acilip sacilmaya gerek yok. kadina hakaretler icin dava acabilirsiniz bir sey cikmasa bile ugrassin dursun. babanizdan zaten hayir gelmez dava sebebiyle de bir tepki vermeye hakki yok. cok uzuldum yasadiklariniza. bir eve sonradan dahil oldugunu idrak edemeyip bunu surekli sorun yapacak kimsenin ikinci es olarak evlenmemesini dilerim.

Damat ne alaka? Yaşadıklarınızı millete yaysın diye yaptıysanız sizin gibi kibar birisine hiç yakışmamış.

Burda tek hatalı Babanız ne bekliyorsanız ondan bekleyin.
Bence çok iyi yapmış
Türlü rezillikler yapıyorlar herkes laf söz olmasın diye sessiz kalıyor.
Onlarda meydanda at koşturuyor.
Mesaj atarken utanmadıysa laf damada gidinceye utanmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…