Üvey abilerin baskısından nasıl kurtulurum

Tapusu kimin üstüne babanız ne zaman vefat etti sadece abiler mi yaptı aile apartmanini eğer babanız yaptıysa ve bir tapu var ise dizinde hakkınız var yani.
Babam yıllar önce vefat etti binayı kendileri yaptı biz zaten istemedik yaşamak fakat onlar ama ben zaten 1 yıldır yoktum okuldaydım

Baba bir hepimiz bir babadan ama anneler farklı onlar diğer kadından olan çocuklar
Baba bir ise abileriniz öz. Üvey olması için anne ve babanın ayrı olması gerekiyor.

Tüm mesajları okumadım ama anladığım kadarıyla sevgilinizle aynı şehirde bulunacağınız için sizi o ile göndermek istemiyorlar. Başka yerde okusanız sorun kalmayacak belki de. Diğer bir olasılık da sizin üniversite okumaya değil de gönül işleri için mi şehir dışına gittiğinizi düşünüyorlar da gitmenizi artık istemiyorlar?

Doğru mu anlamışım?

Evet orda olduğu için vermiyorlar

Tamam canım sorun olmaz inşallah. Haber ver bize. Abla diyebilirsin ayrıca 10 yaş büyüğümdür senden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…