Utanarak bu soruyu soruyorum

aslinda tam tersi. her gun her gun defalarca degil günaşiri (yani bir gun iliski bir gun kankito modu) oneriyorlar bebek yaparken.
istersen ovulasyon testi kullan, pik gunlerde de günaşiri denersiniz.
Şuan ilaç tedavim var 1 ay mola verdik hergün bile yapabiliyoruz onda sıkıntı yok sadece ikincisi olmuyordu aynı gün içinde iyi bari içim rahatladı

daha uc aylik evlilikte ne cocugu bacim
önce cinselliginizi yoluna koyun, keyfinize bakin, birbirinize alisin zamanla olur zaten cocugunuz.
esiniz 30 yasinda 7den 1e düştüğünü iddia ediyor
allah korusun 40 yasinda da 1 dakikaya düşer pisman olursunuz.
Benim işime geliyor valla ben de öyle çok istekli biri değilim sadece normal gelmedi bana ve sanırım doktora görünmesi şart

Benim işime geliyor valla ben de öyle çok istekli biri değilim sadece normal gelmedi bana ve sanırım doktora görünmesi şart
yani bilemedim. 3 aylik evlilikte daha cicim ayindasiniz en azindan bazi günler devami gelebilirdi. ama ilkinden cok memnunsan , zaten iliskiye de cok hevesli değilsen ikinci olmasa da olur bence.
ha normal mi? cok da normal degil. 30 artik yas degil. doktora da görünse fena olmaz. belki de vücudunda basit vitamin mineral eksikligi vardir. takviyelerini alinca daha iyi olacaktir yani neden cozumu olacak bir sey canını sıksın ki?

yani bilemedim. 3 aylik evlilikte daha cicim ayindasiniz en azindan bazi günler devami gelebilirdi. ama ilkinden cok memnunsan , zaten iliskiye de cok hevesli değilsen ikinci olmasa da olur bence.
ha normal mi? cok da normal degil. 30 artik yas degil. doktora da görünse fena olmaz. belki de vücudunda basit vitamin mineral eksikligi vardir. takviyelerini alinca daha iyi olacaktir yani neden cozumu olacak bir sey canını sıksın ki?
Konuyu açıcam tekrar sperm sayısı falan diyip doktora randevu aldırcam orda doktor sorar zaten

Kızlar bu kategorideki ilk konum olacak eşimle de bu konuyu konuştuk o da sebebini bilmiyor.
Bizim aynı gün içinde 1den fazla olmuyor eşim istese bile alt takım buna hazırlanamıyor. Eşim de onu yöneten ben değilim diyor bana. Eşime hep böyle miydi dedim eskiden yani bekar hayatında çok ilişki yaşamış (2 yıllık sevgilisi falan olmuş) o zamanlar 7 8 oluyordu dedi(ne kadar doğru bilmiyorum 🤣) sonra ne olduysa birden böyle olmuş doktora falan gitmemiş güvendiği bi abisine sormuş o da yaş ilerledi ondan dolayıdır demiş. Bunun yaşla bir alakası olabilir mi yoksa sağlık sorunu falan mıdır? Eşim 30 yaşında daha çokta yaşlı değil bence
8 biraz sallamış gibi şuanki durumunu göz önünde bulundurursak. Dedigi doğruysa ciddi performans düşüklugu yaşamış ürolojiye gitsin müayine olsun sorun neyse anlaşılır.

Valla, üç aylık evlilikte gün aşırı olsun ama ikinciyi de zorlayabilirsiniz. İşinize gelmesin, güzel bir cinsel hayatınız olsun 🤗🤗😉😉. Burada erkek isteksizliği ve performans düşüklüğü konuları o kadar çok ki, baştan ders almak, tedbir almak iyiliğinize olacaktır.

Şahsen gün içinde hiç 2.ye ihtiyaç duyduğum olmadı 1 tanesi yeteri tatmini sağladığı için. Anca tatil vs gibi zamanlarda birden fazla yapmisizdir farklı mekanlarda. Tatmin olmuyor olabilir misiniz genel olarak?

Şahsen gün içinde hiç 2.ye ihtiyaç duyduğum olmadı 1 tanesi yeteri tatmini sağladığı için. Anca tatil vs gibi zamanlarda birden fazla yapmisizdir farklı mekanlarda. Tatmin olmuyor olabilir misiniz genel olarak?
Bencede iyle 2.yi istiyor ama eşi yapamiyor 7..8 yapıyordum diyen 3 aylık adam gün içinde özellikle gün içinde bile 2.ye kalkmiyorsa baştan soyledigi 7..8de yalan

Cinsel yaşam sorunlu ise bebek düşünülmemeli, öncelikle eşiniz sağlığını yola koysun bir doktora görünsün asla normal değil, 30 yaş çok genç bir yaş bu konuda söyledikleri doğru değil, bu haldeyken ve çok yeni evliyken üstüne bir de çocuk düşünmeniz absürt...

Kızlar bu kategorideki ilk konum olacak eşimle de bu konuyu konuştuk o da sebebini bilmiyor.
Bizim aynı gün içinde 1den fazla olmuyor eşim istese bile alt takım buna hazırlanamıyor. Eşim de onu yöneten ben değilim diyor bana. Eşime hep böyle miydi dedim eskiden yani bekar hayatında çok ilişki yaşamış (2 yıllık sevgilisi falan olmuş) o zamanlar 7 8 oluyordu dedi(ne kadar doğru bilmiyorum 🤣) sonra ne olduysa birden böyle olmuş doktora falan gitmemiş güvendiği bi abisine sormuş o da yaş ilerledi ondan dolayıdır demiş. Bunun yaşla bir alakası olabilir mi yoksa sağlık sorunu falan mıdır? Eşim 30 yaşında daha çokta yaşlı değil bence
Fena keklemiş seni.bari 2,3 deyip destekli atsaydı.

Bana fark etmiyor bile çocuk için düşünmüştüm sadece
Neden farketmiyor? Hakkıyla tatmin olmak senin de hakkın. Çocuk konusuna gelince 3 aylık evliliğe asla çocuk düşünme derim. Yaşa falan da takılma artık eskisi gibi değil o işler. Ben 36 yaşında anne oldum kendimi hiç de yaşı geçmiş gibi hissetmiyorum. Evliliğinden emin ol önce ve aynı zamanda tadını çıkar evliliğin. Çünkü çocuktan sonra hiç birşey aynı toz pembelikte devam etmiyor

X