Üsttekinin hayırlı dileği için bir Ayetel Kürsi ❤

Okudum sizin icin Allah sifa versin..
Hayirli saglikli evlatlar diliyorum..

Teşekkür ederim..
Okudum sizin için, Rabbim hayırlısıyla sağlıklı bir evlat nasip etsin size inşallah :dua:

Senin icin okudum kuzum duam hayırlısıyla bebek sahibi olabilmek🙏🏽

Teşekkür ederim..
Okudum sizin için, Rabbim hayırlısıyla sağlıklı bir evlat nasip etsin size de inşallah :dua:

Vivid Vivid sizin için 3 defa okudum. Rabbim şifa versin inşallah :dua:

Benim duam; kısmetim açılsın ve en kısa zamanda iyi bir evlilik yapmayı nasip etsin Allah'ım.
Belki okuyanın güzel kalbi sayesinde kabul olur duam.

benim duam; kısmetim açılsın ve en kısa zamanda iyi bir evlilik yapmayı nasip etsin Allah'ım.
Belki okuyanın güzel kalbi sayesinde kabul olur duam.
sizin için okudum Rabbim gönlünüzden geçeni size nasip etsin hayırlı bir eş çıkarsın inşallah karşınıza

benim duam Rabbim en kısa en hayırlı zamanda banada anne olma duygusunu yaşatsın inşallah

umudum58 umudum58 sizin için okudum. Rabbim tez zamanda hayırlı sağlıklı huyu güzel yüzü güzel bir evlât nasip etsin İNŞAALLAH. Benim ismim de Sahire Gökçe duam tez zamanda kredi borçlarımi ödeyebilmek ismimle dua ederseniz çok sevinirim.

umudum58 umudum58 sizin için okudum. Rabbim tez zamanda hayırlı sağlıklı huyu güzel yüzü güzel bir evlât nasip etsin İNŞAALLAH. Benim ismim de Sahire Gökçe duam tez zamanda kredi borçlarımi ödeyebilmek ismimle dua ederseniz çok sevinirim.
Amin Allah razı olsun canım inşallah.
bende senin niyetine okudum canım. Rabbim en kısa zamanda borçlarına ödeme kolaylığı versin seni rahatlatsın inşallah

X