Üsttekinin hayırlı dileği için bir Ayetel Kürsi ❤

Asr123 Asr123 Sizin için okudum, Rabbim hayırlsıyla kabul etsin duanızı inşallah.

Sağlık diliyorum kendim için...

Asr123 Asr123 Sizin için okudum, Rabbim hayırlsıyla kabul etsin duanızı inşallah.

Sağlık diliyorum kendim için...

Amin sizin için okudum.... allah kabul etsin inşallah...

Duam
Hayırlı, sağlık lı, ömürlü, allah yolunda giden,
Merhametli, salih saliha evlatlar nasip etsin allahım inşallah.. 5 yıldır bekliyorum özlemle 🤲

Amin sizin için okudum.... allah kabul etsin inşallah...

Duam
Hayırlı, sağlık lı, ömürlü, allah yolunda giden,
Merhametli, salih saliha evlatlar nasip etsin allahım inşallah.. 5 yıldır bekliyorum özlemle 🤲
Sizin için okudum. Allah’ım en hayırlı zamanda size sağlıklı evlatlar nasip etsin.
benim için okuyacak arkadaş babamın sağlığı için okuyabilir mi? Birazdan açık kalp ameliyatına girecek.

Sizin için okudum. Allah’ım en hayırlı zamanda size sağlıklı evlatlar nasip etsin.
benim için okuyacak arkadaş babamın sağlığı için okuyabilir mi? Birazdan açık kalp ameliyatına girecek.

Babanızın şifası niyetiyle okudum rabbim şafii ismiyle şifa versin inşallah🤲🏻

İsmim özlem rabbim hakkımda hayır olanı gönlüme razı eylesin , gönlümdekini de hakkımda benim için hayr eylesin inşallah✨🤲🏻

love_story love_story sizin için okudum, Rabbim kabul etsin inşallah, hakkınızda en hayırlısı olanla gönlünüzdeki bir olsun.

Benim dileğim hastalığımın ne olduğunun tez vakitte ortaya çıkması ve sağlığıma kavuşmak...

love_story love_story sizin için okudum, Rabbim kabul etsin inşallah, hakkınızda en hayırlısı olanla gönlünüzdeki bir olsun.

Benim dileğim hastalığımın ne olduğunun tez vakitte ortaya çıkması ve sağlığıma kavuşmak...
Üç tane Ayetel kürsi Okudum size. Umarım ciddi bir şeyiniz yoktur. Allah Şafi ismiyle tez zamanda şifa versin.

Alttakinin benim için şu duayı etmesini ve öyle okumasını rica ediyorum benim dileğim bu😊 “Allahım, bu başlık altında birbirine dua edip, dua isteyen tüm arkadaşların dualarının kabul olmasına engel teşkil eden her ne var ise sen onları kaldır, günahlarını bağışla, şu mübarek gün ve saatlerde hepsinin dileklerini kendileri için hayırlı kıl ve tez vakitte mucizelerinle onları gülümset yarabbi.

Üç tane Ayetel kürsi Okudum size. Umarım ciddi bir şeyiniz yoktur. Allah Şafi ismiyle tez zamanda şifa versin.

Alttakinin benim için şu duayı etmesini ve öyle okumasını rica ediyorum benim dileğim bu😊 “Allahım, bu başlık altında birbirine dua edip, dua isteyen tüm arkadaşların dualarının kabul olmasına engel teşkil eden her ne var ise sen onları kaldır, günahlarını bağışla, şu mübarek gün ve saatlerde hepsinin dileklerini kendileri için hayırlı kıl ve tez vakitte mucizelerinle onları gülümset yarabbi.

Sizin için okudum. Benim için okuyacak olan kişi 'Çok istediğim meslek için önüme mucizevi bir kapı açılması adına' diye okuyabilir mi?

Son düzenleme:
Sizin için okudum inşallah rabbim hayırlı kapılar açar ☺

Benim için okuyacak kişi hayırlısıyla sağlıklı sıhatli bir bebiş için dua edebilir mi 😀
Okudum kardeşim

Benim için okuyacak kişi ablam için niyetlenip okuyabilir mi
Evlenemiyor yaşı çok ilerledi

Aynısının Fatiha başlığı var ben de Ayetel Kürsi yapayım dedim:)
Neden? Çünkü dua gruplarına girecek düzenli vaktim olamıyor strese giriyorum zaman oldukça okumak da olur bence:)
bilmeyenler için Ayetel Kürsi

Bismillahirrahmânirrahîm.
Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard. Men zellezî yeşfeu indehû illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydîhim vemâ halfehüm velâ yühîtûne bi’şey’in min ilmihî illâ bimâ şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azîm.

Benim duam dileğim:İnşallah derslerimi güzel notlarla verebilirim,Allah razı olsun okuyan arkadaşımdan:KK200:
Sizin için okudum rabbim dualarınızı dualarımızı kabul etsin ben de bebek için dua ediyorum beni de dualarınıza katarsanuz sevinirim rabbim ellerimizi boş çevirmesin

Meral01 Meral01 3 tane ayetel kürsi okudum . rabbim sana hayırlı sağlıklı hidayat üzere yaşayacak olan namazlı niyazlı alim evliye kullarından olacak kendine dost edindiği kullarından sayacak . istediğin kadar çok güzel yüzlü ve fizikli evlatlar nasip eylesin.:emir_bebek::dua:

Meral01 Meral01 3 tane ayetel kürsi okudum . rabbim sana hayırlı sağlıklı hidayat üzere yaşayacak olan namazlı niyazlı alim evliye kullarından olacak kendine dost edindiği kullarından sayacak . istediğin kadar çok güzel yüzlü ve fizikli evlatlar nasip eylesin.:emir_bebek::dua:
Okudum rabbim ne dileğin duan varsa kabul eylesin🤲🤲🤲

Benim için okuyacak kişi rabbim hayırlısıyla huzurla sağlıkla oturacağım bir ev nasip etsin inşalllahhhh🤲🤲🤲🤲

Benim için okuyacak kişi rabbim hayırlısıyla huzurla sağlıkla oturacağım bir ev nasip etsin inşalllahhhh🤲🤲🤲🤲
Okudum. İnşallah tez zamanda ev sahibi olursunuz.

Benim dileğim Rabbim tez vakitte işime geri dönmeyi nasip eylesin.

Kmsl Hnd Kmsl Hnd 3 ayetel kürsi 85 ya hakem 100 ya vekil 100 ya muhyi 206 ya cebbar c.c sana hediyemdir. rabbim kabul etsin.allahu teala hazretleri sana havuzlu bahçeli teraslı yepyeni eşyalı geniş bir villa nasip etsin . mutlu mesut yaşayacağın tabi bu ev tek başına temizlemek zor bu mübarek ramazan ayı hürmetine ev işlerinde yardımcı olacak bir bayan da nasip etsin. aslında bu benimde hayalim senin için istiyorumki melekler aynısınıda sana nasip etsin diye dua etsin. bir mümün bir mümine dua ettiğinde melekler semada bayram edermiş ve allah c.c aynısını sanada versin derlermiş. ikimizin de muradı kabul olsun inşaallah.

X