Üsttekinin hayırlı dileği için bir Ayetel Kürsi ❤

Ben tüp bebekle ikizlerime hamileyim canım yarın kontrolüm var 10 gündür kalkamdna yatıyorum geçen hafta kanamam oldu düşük tehlikem var sağlıkla kucağıma almak 🤲 senin niyetin ne canım bende sana okuyayım
Allah hayırlı etsin,kabul etsin inşallah canım okudum. Niyetim,gördüğüm tedavimin iyi bi şekilde sonuçlanması. İyilik,sağlık işte. 🥰

kelebekmkelebek kelebekmkelebek Senin niyetin için okudum. Rabbim tez zamanda kabul etsin INŞAALLAH. Benim niyetim de tez zamanda borclarimi ödeyebilmek
Canım ben de senin niyetine okudum. Allah yardımcın olsun inşallah tez zamanda hayırlısı ile borçlarını bitirebilirsin inşallah 🤲🏼
Benim niyetim de evleneceğim kişiyle mutlu huzur sağlıklı ve sorunun en az olacağı mutlu bir evlilik hayatı nasip etsin Rabbim bana...

kelebekmkelebek kelebekmkelebek Senin niyetin için okudum. Rabbim tez zamanda kabul etsin INŞAALLAH. Benim niyetim de tez zamanda borclarimi ödeyebilmek

Canım ben de senin niyetine okudum. Allah yardımcın olsun inşallah tez zamanda hayırlısı ile borçlarını bitirebilirsin inşallah 🤲🏼

aysenurfirat aysenurfirat Canım senin niyetine de okudumm Rabbim hayırlı insanla evlenip mutlu yuva nasip etsin sana 🤲

X