Üsttekinin hayırlı dileği için bir Ayetel Kürsi ❤

Namaria Namaria için okudum ALLAH kabul etsin İNŞAALLAH. Bizim gibi borç ödeyenlere Rabbim tez zamanda bildigimiz bilmedigimiz tüm hayırlı kaynaklardan gani gani bolluk bereket nasip etsin INSAALLAH. Amin Amin Amin

Sizin için okudum Rabbim kabul etsin

Sizin için okudum. Allah'ım tez vakitte evlat sahibi olmak isteyen herkese hayırlı Salih kullarından evlat nasip etsin içinde bizlerde🙏
Allah'ım bana da tez vakitte sağlıklı, hayırlı uzun ömürlü bir evlat nasip etsin inşallah. Rabbi hebli minessalihin🙏

Sizin için okudum. Allah'ım tez vakitte evlat sahibi olmak isteyen herkese hayırlı Salih kullarından evlat nasip etsin içinde bizlerde🙏
Allah'ım bana da tez vakitte sağlıklı, hayırlı uzun ömürlü bir evlat nasip etsin inşallah. Rabbi hebli minessalihin🙏
Sizin için okudum Allah hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin size 🤲

amin canım cümlemize inşallah. senin niyetine okudum Rabbim ne muradın varsa versin

Sizin için okudum Allah'ım gönlünüden geçen dualarınızı Peygamber Efendimiz'in yüzü suyu hürmetine kabul etsin tez vakitte gerçekleştirsin inşallah.

Benim duam yarın katılacağım olmasını çok istediğim bir şeyin mülakatının çok güzel geçip hayırla olumlu sonuçlanması. Okuyan arkadaştan şimdiden Allah razı olsun.
Sizin için okudum Allah gönlünüze göre versin inşallah 🙏Dedem 86 yaşında şuan yoğun bakımda yatıyor durumu kritik, doktor herşeye hazırlıklı olun dedi.Bende dua ediyorum ama nolur sizde dua edin.Dedem için dualarınızı esirgemeyin.Arkadaşlar hepinizden dua bekliyorum. Allahım dualarımızı kabul etsin. Amin 🙏

Sizin için okudum Allah gönlünüze göre versin inşallah 🙏Dedem 86 yaşında şuan yoğun bakımda yatıyor durumu kritik, doktor herşeye hazırlıklı olun dedi.Bende dua ediyorum ama nolur sizde dua edin.Dedem için dualarınızı esirgemeyin.Arkadaşlar hepinizden dua bekliyorum. Allahım dualarımızı kabul etsin. Amin 🙏
Sizin için okudum Rabbim duanıza vesile kılsın okuduğum ayetel kürsi yi

Bir negatif tup bebek denemem aciklanamayan infertilite benim icin de okur musunuz kizlar hayirli saglikli evlatlar icin 🤲
Ben de buraya yazan herkes icin okudum kimin ne derdi varsa rabbim gidersin gonlunun muradini versin sifa versin guc versin 🤲

Bir negatif tup bebek denemem aciklanamayan infertilite benim icin de okur musunuz kizlar hayirli saglikli evlatlar icin 🤲
Ben de buraya yazan herkes icin okudum kimin ne derdi varsa rabbim gidersin gonlunun muradini versin sifa versin guc versin 🤲
Sizin niyetinize okudum inşallah kabul olur

X