Üst komşu neden sürekli birşeyler çeker?

Benim oğlum sabah 7.30 gibi kalkar , aksamda 21.00 gibi yatar. Apartmanda farkettimki herkes 11 gibi kalkip gece 2 ye 3 e kadar çoluk çocuk oturuyor . Ben sabah oglum kalkinca ya eline kitap ya tablet veriyorum yada tv yi açiyorum. sabah 11 den önce aksamda 20 den sonra yer süpürmem çamaşir makinasi açmam. Ama onlar gece 2 ye kadar tepiniyorlar .

Keşke herkes sizin gibi olsa

Burada şikayetçi olan kişilerden kaçınız cimere yazdı diye sorsam kimse çıkmaz, kaçınız gürültü yüzünden ev değiştirdi desem en az 10 kişi çıkar. Siz hareket etmediğiniz sürece değişen hiçbir şey olmayacak. Herkes de kabullenmiş. Köy ortamına yaşamış biri olarak bunu okumamış insanlar dahi yapmaz. Apartmanda yaşıyor olmak, gürültüyü kabulleneceğimiz anlamına gelmez. Havaalanında, otogarlarda belli bir saatten sonra genelde akşam 8 olur, çığırtkanlık yapmayın anonsu geçer.

madde 5 e kadar ulaşıp sorun yaşamazsak çok iyi

Süreç hakkında bilgi verir misiniz cimer e yazınca nasıl bir sonuç elde ediliyor
Insanca uyarmaktan anlamayan cahil, empati yoksunu, terbiyesiz insanlar cimer uyarınca birden değişiyorlar mı ? Eğer öyleyse hemen yazayım. Ha bi de can güvenliğim var normal uyarmada bile sesini yükseltip kavgaya meyilli insan tipleri olayı polise, cimere vs.taşıyınca acaba ne yapıyorlar. Malum bu ülkede kırmızı ışıkta korna çaldı diye adam öldüren insanlarımız var, insan canı çok ucuz ve adalet çok sakat. Yol gösterirseniz sevinirim elbette gürültüye katlanarak oturmak istemem

Konuyu actim ve okurken ustteki saygideger komşucum yine birseyler cekiyordu, ama o cektigi cisimlerin ne oldugunu hala cozemiyorum. Hayir masa sandalye olsa boyle insan ölüsü atmışsın gibi ses cikmaz.

Sitelerde ses geçirgenliği çok fazla yani hıh yapsan duyuluyor özellikle banyolardan üst kat komşu adam kusuyor ben salondan duyuyorum karısına kızıyor ne biçim yemek yaptın diye . Bazen kadının canına tak ediyor hüngür hüngür ağlıyor. Oğluna sürekli bağırıyor (kimse bağırmak istemez tabi) ama kadını çok zorluyorlar. Adam sürekli bağırıyor. Normal ses tonu ile konuşsalar duyuluyor. Benim de oğlum çok hareketli çok koşuyor peşinden sürekli durdurmaya çalışıyorum ama olmuyor çok zor. Kızımla kavga ediyorlar sık sık. Oyuncakları atma diye peşinde dolanıyorum ama yine de ses gidiyor. Alt komşum anlayışlı sıkıntı olmadı ona mahçup olduğumu sık sık dile getiriyorum. O da geceleri eski eşiyle tartışır telefonda biz sese uyanıyoruz, çocukları piyano çalar, ses sistemini açar ev de zemin titrer. böyle idare ediyoruz işte

Ben yurtdışındayım şu an, karşı daireme Sri Lankalı bir çift taşındı.
Allahım... sürekli bağırarak konuşuyorlar hayır korkuyoruz adam kadına bir şey mi yapıyor diye
Sonra çamaşır ipi var ortak, bir asıyorlar bir hafta toplamıyorlar
Kapıya translateden bakıp onların dilinde not yapıştıracam az kaldı

Ben varım cimerede yazdım jandarmayida aradım zabitayida aradım.Savcıliğa suç duyurusuna gitmeye de yeltendim fakat böyle açılan davalarda hiçbir sonuç çıkmıyor.Elimde kaldı koskoca sıfır.Evimi satıyorum..Bütün hukuki haklarımız elimizde patladı hiçbir birimin bir yaptırımı yok.Malesef artık kaba kuvvete başvuracağız canımıza yetti artık çünkü

Allahım herkes mi üst komşudan dertli.Biz 3yasindaki cocugumuza bile öğrettik bunu ama üst komşu hala aynı.Camasir asarim hemde beyaz üstüne vişne kiraz çöpü ne bulduysa renkli atar.Sofra çırpar.Ozellile aksam ve gece hep bi sesli olur bir ev.Gece saat2 sanki ordan oraya masa atiyo gibi sesler gum diye uykudan fırlatır bizi.Dun yine bi hareket vardı taşınıyor zannettim.Nerdeee.Artik alıp haydari kavgaya gitcem.

Neyseki bir üst komşun var gerçekten. Anlatsalar inanmazdım.. Ablamın müstakil evi var ve üst kat çatı.. yani malzemeler var sadece. 2010 senesiydi ve ben yattığım odanın üzerinde sabaha kadar birşeyler çekme sesiyle kaskatı oldum. Düşünsenizr üst katta yaşayan bir insan yok.O odaya ayak basamıyorum daha.

belediyeden cihazi nasil talep ediuoz acep

Daha dün gördüm HES uygulamasinda şikayet kısmı var bence misafirlik için de şikayet edilebilir bu pandemi zamanı misafirlik bir dene istersen

Benim üst komşunun da gece 2de çamaşır makinesi sıkma yapıyordu artık kac devirse... yakın zamanda hali silkme konusunda atıştık bir de terbiyenizler neymiş evde bilmemkaç kişi yaşıyorlarmış süpürge yetmiyormus, o benim gibi 3kisi değilmiş bananeyse sanki benim sorunum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…