Üst komşu neden sürekli birşeyler çeker?

Bizim
Üzülmeyin bizim üst komsu 2 kişi yasıyor da ne oluyor ben artık birsey cırpmalarını atmalarını gectim,. hic bitmeyen TV , müzik ve nice sesler mi dersin yoksa haftada 1 garanti bosanmaya gidceek düzeyde bagırma kavga mı dersin. Bir kere esim polis arayacaktı o derece kadının numarası bende kayıtlı bide her kavgadan sonra ask böceği paylasımlar yapmaz mı sosyal medya külli yalan

Daha dün gördüm HES uygulamasinda şikayet kısmı var bence misafirlik için de şikayet edilebilir bu pandemi zamanı misafirlik bir dene istersen
Can güvenliğim olmaz işte ondan korkuyorum yoksa çoktaaaan polisi arardım

Bendeki de gece çamaşır mak.calistırıyordu ama o ne sıkma yani kamyon geçiyor mübarek, yöneticiye söyledik nasıl olduysa onu algılayıp anladılar ve yapmıyorlar(nazar değmesin)
Bi de topuklu ile geziyor sanırım kadın ya mesela şu an size yazarken yukarda tık tık yürüyor ordan oraya) Allah ıslah etsin ne diyelim

Can güvenliğim olmaz işte ondan korkuyorum yoksa çoktaaaan polisi arardım
Aynen ne olacağı belli olmaz bosverin.
Bizim alt katta baya büyük kavga oldu.
Güvenliği aradılar sanırım kapı çalıp sustular hemen.
Biz de aramistik ama bizden önce davranmislar çabuk sustular çünkü.
Neyse adam balkona çıkıp gecenin bir yarısında bağırmaya başladı.
Benim polis tanıdığım var diye.
Siteyi geç komşu siteler de duydu buraya doğru baktılar.
Çok şükür taşındılar da rahat ettik.
Kapımıza felan dayanırlar çoluk çocuğa dadanirlar diye diken ustundeydim inanın.

Işte ben de bu sebepten bulaşmayalım neyse diyorum, maalesef var böyle pişkin tipler ve seni bu tiplerden koruyacak bir kanun düzeni de yok ne yazık ki ülkede, sana zarar verdikten sonra kaale alınabilirsin o da geç olmuş olur. O yüzden sabır çekip Allah a havale ediyorum ne yapayım

Benimde kv üstte gece 4 5 de çamaşır makinesi çalıştırıyor yatak odasının hemen üstünde deli oluyorum. Görgü yok ki işte millette.

Bir terliğim var aynı dediğiniz gibi topuklu gibi ses çıkarıyor alt katım boş olduğu halde parkenin üzerinde yürürken yavaş gidiyorum ses olmasın diye

Birazcık empati her şeyi çözecek de işte olmayınca olmuyor

Çocuğum oturduğum yere kırıntı döktüğü zaman anca öyle çalıştırırım süpürgeyi akşamları.Akşam 9 dan sonra çamaşır m,bulaşık m, süpürge çalıştırmam mesela .Herkes anlayışlı olamayabiliyor.

Tam cinnetlik tam, karşı komşusu da şikayetçi bizimkinden çöpleri kapı önüne koyup günlerce atmıyormuş, çöp suyu akıyormuş

ses titreşimlerle yayıldığı için bazen sizin yapmadığız ses sanki sizden geliyor gibi de algılanabiliyor. alt katta ev sahibimiz var yaşlı çift. üst katımız dubeks, 3 kişiler ama baba tadilata çok meraklı. her gün mutlaka bi çekiç sesi, bişeyleri çakma sesi falan gelir. gece pek yapmazlar aslında ama bizim yeni evde 1. ayımız falandı. alt katta oturan ev sahibimle kapıda karşılaştık. adam bana demez mi siz geceleri yere sertçe balta mı koyuyorsunuz diye çok şaşırdım. saat kaç gibiydi dedim, gece 2deydi dedi. şöyle bir düşündüm ben o saatte uyuyordum zaten. adam kalp hastasıymış çok yaşlı zaten, böyle seslere heyecanlanıyormuş falan bir de gece olunca. polis çağıracaktım az kalsın falan dedi. dedim yok amca bizden gelmiş olamaz çünkü biz o saatte zaten uyuyoruz. e ben de uyuyordum bahsettiğiniz sesi duymadım. biz tadilattan anlamayız (evimizde erkek yok, biliyorlar) zaten tadilat malzememiz de yok. baltamız keserimiz de yok dedim açıkladım. ama dedim, bizim üstümüz her gün gündüzleri mutlaka tadilatlık bişeyler yapıyorlar. ben çıkıp da bişey demiyorum tabii ama o ses onlardan gelmiş olabilir, bizden imkansız dedim. hee o zaman onlarla konuşalım falan dedi. biz tabii ki dikkatli oluruz öyleyiz zaten, dediğim gibi o saatlerde uyuyoruz dedim inandırdım. ama açıklama yapmasam adam benden bilecekti. ses olayı çok saçma ya. 2 gün sonra apartman panosuna yazı asmış ev sahibi, döşemelerden dolayı çok ses oluyor, binada yaşlılar var lütfen sürekli eşya çekip tadilat yapmayın falan diye

Tam cinnetlik tam, karşı komşusu da şikayetçi bizimkinden çöpleri kapı önüne koyup günlerce atmıyormuş, çöp suyu akıyormuş
Mide bulandırıcı. Ve çok ayıp kimse sizin iğrenç çöplerinizin görüntü ve kokusunu çekmek zorunda değil yani ama işte cahilliğin boyutu da anlaşılıyor buradan, çok yazık, karşı komşuya da sabır versin Allah

Hayır gerçekten merak ediyorum. Saat 11 buçuğa geliyor. Ne olabilir yani? Sabahtan beri durmadan bir insan ne çekiyor olabilir. Gacır gucur. Durmadılar. Sinirimden yatamadım buraya yazdım.
bizde de var söylesen anlamıyor bağırsan anlamıyor sanırsın her gün evin şeklini yeniden dekore ediyorlar.

Gürültücü üst kat komşularınızın, üst katında da gürültücü komşular var mi?

Gürültücü üst kat komşularınızın, üst katında da gürültücü komşular var mi?
Bizim ust komşu gece gunduz demez ip atlar zayiflamak icin, cocuklari evin icinde akülü arabayla gezerler sesleri hic bitmez ama kendi ust katindakinin tv sesinden rahatsiz olmus bize söylüyor. 3 4 aydır dogru duzgun uyudugum uyku sayılı

Siz de onların gürültülerinden rahatsız olduğunuzu söylemedinizmi

Siz de onların gürültülerinden rahatsız olduğunuzu söylemedinizmi
Kuş gibiyim o kadar zayifim ki ne sesim olacak dedi. Ip atladigini içgüdülerimle bilemeyecegime göre demek ki ses geliyor kus gibiysen atlama bi zahmet dedim. 2 3 gun kesti en fazla tekrsr devam. Ailecek cildirmis gibiler

Hayır gerçekten merak ediyorum. Saat 11 buçuğa geliyor. Ne olabilir yani? Sabahtan beri durmadan bir insan ne çekiyor olabilir. Gacır gucur. Durmadılar. Sinirimden yatamadım buraya yazdım.
Siz yazalı epey olmuş ama sinirden girdim benim durumumda olan var mı diye bende. Üst karımdaki aile 1,5 yılda beni insanlıktan çıkardı. Sabahtan gece yarısına kadar ne eşya çekilir anlamıyorum. Terlik giyme alışkanlıkları da yok, güm güm yürüme sesi. Tv sesleri bizim evin içinde gibi. 1000 kere uyardık, yönetici kanalıyla dilekçe yolladık, yok banamısın demiyorlar. Ne biçim insanlar anlamıyorum. Polis çağırıp mahkemeye vermek istiyorum ama pandemi sebebiyle eve gelip desibel cihazıda takılmıyormuş. Evi krediyle aldık diye satamıyoruzda. Kafayı yemek üzereyiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…