Unutma Beni - Fox Tv

inşalaaaaaaaaaaaaah ar damarı çatlak,yüzsüz,ahlaksız,karaktersiz,onursuz gerizekalı çiğdem o dağ başında doğururken kanamadan geberip gider karnındakiyle......ya işte öyle olur.ne için gittin oraya,ne geldi başına...o kadar atraksiyona bebek mi dayanır,öyle sancın geliverir işte...geber de ruhun dinlensin,bu da sana ders olsun öbür tarafta...ha ha haaaaaaaaaaa....:KK1:

inşalaaaaaaaaaaaaaaaahh ar damarı çatlak,yüzsüz,ahlaksız,onursuz gerizekalı çiğdem o dağ başında doğururken geberip gider karnındakiyle.o kadar atraksiyona bebek mi dayanır..oraya ne için gittin,ne geldi başına.ya işte öyle geliverir sancın.geber de ruhun dinlensin,bu da sana ders olsun öbür tarafta pislik.ha ha haaaaaaaaaaaaa.......:KK1:

inşalaaaaaaaaaaaaaaaahh ar damarı çatlak,yüzsüz,ahlaksız,onursuz gerizekalı çiğdem o dağ başında doğururken geberip gider karnındakiyle.o kadar atraksiyona bebek mi dayanır..oraya ne için gittin,ne geldi başına.ya işte öyle geliverir sancın.geber de ruhun dinlensin,bu da sana ders olsun öbür tarafta pislik.ha ha haaaaaaaaaaaaa.......:KK1:

ayy çok kötüyüz bizzzzz:KK52::KK52::KK52:

herkeze gunaydin unutma beninin taaaaaaa ilk bolumlerinden beri izleyicisiyim hatta evlendim yurt disina tasindim oglum oldu ama bizi kimse ayiramadi:KK1::KK1:

ama bu ara izlemeyi birakmayi bile dusunuyorum.emineden basliyim emine kusura bakma ama sen tam bi salaksin.almis eline silahi ankaranin gobegin de nerdesin pislik diye bagira bagira geziyo tam bir eskiyaya benziyodun gozumden dusdun zaferin oynadigi oyunuda haketiin bence.

cigdem sana nedesem ki insallah dogurken geberip gidersin ilkay hem senin bebegini hemde hemde kendi bebegini buyutsun nede olsa ikisinin babasida ali degil mi?ya bu ilkayada sinir oluyorum ya ben olsam boyle bir kardesim olsa benim hic gorusmem sacini basinida yolarim zaten hic gormemisim varligindan haberim bile yokdubide adam gibi iyi bisey olsa tamam basinmin ustunde yeri var ama boyle kardes olmaaz olsun.ama hepsinin sorumlusu guler uyuzu herseyi anlatmanin ne geregi vardki.bence zafer emineyi oldurur kenan bunu ogrenir yikilir ama eve gelir bide bakarki menekse gelmis tekraraa sevinir.obur dsezondada emineyi tekraradan hortaltilar simdi ki dizilerr cizgi filmler gibi olup olup diriltiyolar.:KK1:

artik su ali ve ilkayla ugrsmasmasinlar tatilede giriyolar adam gibi seyler dusunup yapsinlar yeni yuzler gelsin yeni hikayer olsun aliyle ilkayi ayirmasinlar cigdem pisligi ciksin diziden yoksa yeni sezonu izlemicem:KK33::KK57::63::63:

ohhhh bugün bitiyor... uzadıkça sacmalıyor..de:KK36:mekki cok yoruldular bu kadar sacmaladıklarına göre accık dinlensınlerde daha akıllıca yazsınlar şu diziyi..
en akıllı muzaffer dizi onun etrafındaki aptallarla dönüyor..

bi sezon daha bitiyor evet orjinal menekşe geldi asu kendini raufa temsil etti emme o belgeler sahte öğrenince ne etcek acep

bence emineye kizil sac cok yakisdi.rauf salak asu kandiriyo ama bir yandan da seviyomu nasil bir aski bu bu asuda tam midesizmis...:KK47::KK47::KK47:

upp bebek ölü doğdu:KK53::KK53: İlkay hapse girmesin bebeği öldürdün diye

hayırlı olsun önümüzdeki sezona pimi çekilmiş nur topu gibi bir çiğdemimiz oldu :KK53:
Nazlı gitti gitti geldi Çiğdem :KK47:

uyy ben bişey anlamadım ne kadar yarım yamalak oldu bu sezon finali,hiç merak edilecek bir şey kalmadıki :KK51::KK51:

Bu dizide hiç bebek olmayacak kesinleşti Çiğdem İlkayın ki yaa öldürecek yada kaçıracak.

emine yuvarlanıyor şerif de peşinden bakıyor
koşayım da kıza yetişeyim demiyor
pes valla
zaten ne biçim sezon finali oldu,merak edecek fazla birşey yok:)

Son düzenleme:
Nazlı gittiya yerine Çiğdem geçti. artık bir sezon bebeğe zarar vermek için uğraşır. O halinde bile ablasından nefret ediyor, elini tutmuyordu bakalım İlkay halen kardeşim diyecekmi.

Zafer de çelik yelek vardı Şerif nerden vurduki bu hemen bayıldı :44:

Zafer vurulduğunda aha dedim kafasındna şimdi kan süzülecek baya dikatli baktım ama hiç bir şey akmadı:KK53:

zafer vurulduğunda çelik yelek giydiği aklıma gelmişti çünkü geçen yıl raufta sezon finalinde vuruldu sonra yeni sezonda çelik yelek giydiği ortaya çıktı.off senaristlerin acil değişmesi lazım kendilerini tekrarlamaktan bıkmadılar.

zafer emineye saldırırken çıkarmıştı çelik yeleği.
acaba ikiside mi öldü,yoksa emine ayılıp,şerifi krtaracak mı?
ben sanki emine nin kıpırdadığını gördüm.:97:

bence zafer ölmüştür onun yerine yeni sezonda çiğdem var nasılsa:KK60:,menekşe de döndüğüne göre emineyle şerif kavuşurlar....Çok mu iyimser oldum acep:KK33:

X