Unutma Beni - Fox Tv

çiğdem ateşlenmiş yataklara düşmüş ali birkez bile aramadı beni diyo yaaaaaa seni niye arasın abe salak kızzz sevdiği tek kadını kaybetti seni niye arasınnnn:KK47::KK47:
Bende senin yorumuna çok güldüm.
Zavallı ateş yüzünden galiba Ali'ninde kendisini sevdiğini zannediyor:KK1: ya anneye ne demeli, o ablanı bırakmasada ablan onu bırakır, bebeğini babasıyla büyüteceksin. Senin gibi anne olmaz olsun.:KK47::KK47:

Son düzenleme:
Bende senin yorumuna çok güldüm.
Zavallı ateş yüzünden galiba Ali'ninde kendisini sevdiğini zannediyor:KK1: ya anneye ne demeli, o ablanı bırakmasada ablan onu bırakır, bebeğini babasıyla büyüteceksin. Senin gibi anne olmaz olsun.:KK47::KK47:

ayyy ali ağlayınca çok kötü oluyorum ben yaaa ağlayışı bile güzelll
ay bunları kociş okusa gebertir beniiii:KK1:

anasına bak kızını al diye boşuna dememişler.gülerin çiğdeme zaafı var baksanıza söz veriyorum ali seninle olacak diyor.hey allahımmm sanki ilkayı ağaç kavuğunda buldu bu kadın:)

şok şok şok flaş flaş flaş buda çiğdeme KAPAK olsun.ilkay aliyi bırakmıyorr yaşasınnnnnnnnn.akıllanmışlar alide ilkayda afferin aşklarına sahip çıkıyorlarrr.

ay kızlar salya sümük oldum burda yaaa helal olsun ilkaya aşkının peşinden gitti wallaaa:KK69::KK69:

pis çiğdem ooooooohhhh canıma değsinnnn yine senin olmuycak aliiii:KK57::KK57:

ilkay artık sölesin hamile olduğunu yaaaaaa hiç bişe konuşmular niyakiiiiiiii :26::26:

nese elele yürüyolar ya önemli olan bu

keyfim yerine geldi valla ilkaydan hiç beklemediğimiz bir hareketle bizi ters köşeye yatırdı kızlarrr:KK52:

Son düzenleme:
Oleyy ilk kez bu senaristleri tebrik ediyorum ve mümkünse şu Gülerle Çiğdemi bir yerlere postalasınlar. Bu nasıl bir anne, helal olsun İlkay'a aşkına sahip çıktı birde bebeği söylese çok daha iyi olacak o zaman Çiğdemgillere 2.kapak. ne güzel olur. Bence İlkayın ailesi ile arası bozulacak siz ne dersiniz. Ayrıca İlkay'ın önce tokat atıp sonra Ali'ye sarılması beni çok duygulandırdı gözlerim doldu valla.

Son düzenleme:
kızlar son reklamdan sonraki sahneyi ileyemedim kapı çaldı da:KK43:( ilkayla ali ne konuşuyordu anlatır mısınız???

olması gereken oldu senaristler insafa geldi gülere gıcık oldum yine daha önce yaptığı gibi çocukları arasında ayrım yapıyor kendisinin hırsız olduğu ortaya çıkınca ne yapcak acaba şerif affetmemekle iyi yapıyor çiğdem hasta bebeği ölsede kurtulsa aliyle ilkay çiğdemde hırsız annesiyle beraber çalışır artık sinanda gitti..

Unutma Beni'de Pazartesi; Zafer Leyla ile Menekşe'nin bağlantısını çözmeye çalışmaktadır. Onları takip eder. Emine ve Leyla Şaziye'nin mezarına giderler. Bu durum Zafer'in iyice şüphelenmesine neden olur:KK42::KK42:

Çigdeme gıcık oldum ablasına nasıl bagırdı sen hayatımı aldın asık oldugum adamı aldık

kac yıllık evlı ablasını kocasından ayırmaya calısıyor utanması gerekırken herkesı suclu yaptı

anasıda ondan yana serıf haklı anasını affetmemekle cocuklar arasında ayrım mı olur

sanırım muzo eminenin ölmediğini anlayacak,ne hikmetse bu dizide herşey duymaması gereken kişilerin önünde konuşuluyor yada yaşanıyor adam kabak gibi ortada dursa bile kimse farketmeyip önünden geçip gidiyor,ayrıca ilkayı bende taktir ettim ama hala hamileliğini söylemedi bu bombayıda bekledim açıkçası

artık ılkay soylesın bebegınıııı
cıgdemın begegı babasız olacak dıye annesı uzuluyor

ılkayda kızı onunda bebegı olacak onunla evlı kalsın
sınanlada cıgdemmm

yıllardır raufun pıslıklerı we hep onun kazanmasıyla sonuclanan gunler ohhhhhhhh bıttı artık bıraz da alı kazandı derken yıllarca da muzafferın pıslıklerı kazanır.ılkay serıf alı ne hıkmetse her kalktıkları ıste basarısız ama onlar hep kazanıyor ne sacmalık.uzatmak ıcın artık ne yapacaklarını sasırdılar.tabı gercekler bulunursa hapse gıdecekler konu kalmayacak.ama dızı bıtmesın dıye yapılan sacmalıgın haddı hududu yok.

ilkay ve ali aşkı, nazlının kötülükleri,şerif ile emine, muzo ile mehtap bir de yetmiyormuş gibi çiğdem ile güler beni artık baydı geçen sene diziyi ara sıra takip ediyordum artık sıkmıştı beni. bu sene iyice sıkıcı olmaya başladı sıkıntıya da sırf kenan için katlanıyorum o da olmasa izlemem mümkün değil

X