Unutma Beni - Fox Tv

bugün öldürülen kadın vardı ya... onun üvey kızı geliyor amerikadan.. leyla...
kızlar obenim arkadaşım... ilk defa oynadı dizide... kendisi tiyatrocudur.. izledikten sonra nasıl bulduğunuzu belirtirsenizçookkk sevinirim

oralı olsak orda yaşasak görme ihtimalimiz olurdu belki canım, ama misafir olarak gidip görmek biraz zor olur tabi görsek dövecek degiliz ya ama ben kesin dayanamaz bir iki laf söylerdim sanki kendi elindeymiş gibi

evet öylede işin espirisi işte tabikide dövmeyiz ama bu kadar abartmasınlar deriz yani diziyi:KK9:

Kayda değer birşey olmadı Ali ile Çiğdem DNA yaptırmaya gitti, İlkay hâla bir sır gibi bebeği saklıyor, şu an aklıma başka birşey gelmiyor. Ha birde Sinan döndü o karısına sevgiyle sarılırken nankör çiğdemde ıyy der gibi bakıyordu:KK47::KK47:

İnşallah sinanda her şeyi öğernirde en kısa zamanda çiğdemin ağzına ....da çiğdemin aklı başına gelir :KK57: göstersin ona ıyy mıyy nasıl denirmiş

ne kadar saçma sanki ilk 3 ay geçtikten sonra hiç düşük riski yok o risk her zaman olabilir acaba ilkay doğuma girmedenmi söyleyecek,uzatmak adına yapmadıkları yok hele çiğdemin pişkinliği iyice kabak tadı verdi her sene mayıs sonu sezon finali oluyor ilkay bence bebeği tam söyleyecekken aliyle çiğdemin münesebetini öğrenip bebeğide söylemeyecek

bencede ilkay aliden bebeği saklayacak gibime geliyor benimde

başladı bizimki, dün izleyemedm özetten başladım hadi bismillah:KK57::KK57::KK57:
çok önyargılıyım dimi neyse böyle gergin başlamıyım :KK60::KK60::KK60:

X