Unutma Beni - Fox Tv

kızlar ben bu diziyi izliyordum.2 aydır falan bıraktım izlemeyi.
çiğdem kötü olmuş:)
gerçekten çiğdemi başkasına verme nedenleri ilkayı kurtarmakmıymış.Eğer öyleyse gerçekten kötü bir travma.kıza da hak veresim gelmiyo değil.

ağla ağla daha çok aglarsın çiğdem, bu arada karnı ne sahte ya oturunca sanki yastık koymuşlar, ya bide ali ne salak ya sorsana karnındaki çocuk kimden diye orayı es gectiler eee önümüzdeki haftalara konu kalsın dimi

Evet cnm ya haklısın sanki bebek yokmuş gibi davrandılar diyordumki son anda Çiğdem hatırlattı. Yazık ya Ali'ye bir türlü doğru kişiden baba olacağını duyamaıyacak.

kızlar ben bu diziyi izliyordum.2 aydır falan bıraktım izlemeyi.
çiğdem kötü olmuş:)
gerçekten çiğdemi başkasına verme nedenleri ilkayı kurtarmakmıymış.Eğer öyleyse gerçekten kötü bir travma.kıza da hak veresim gelmiyo değil.

Evet nedeni İlkayı kurtarmakmış ama bu Çiğdemin İlkay'a düşman olmasını gerektirmiyorki. Bir suçlu varsa oda ailesi.

Kızlar sizinde dikkatinizi çekti mi bilmiyorum ama Çiğdem Nazlı'ya kendisinede ilaç verildiğini hatırlamadığını söyliycem Aliye demişti ama tam tersine hemen hatırladığını itiraf etti.

Evet cnm ya haklısın sanki bebek yokmuş gibi davrandılar diyordumki son anda Çiğdem hatırlattı. Yazık ya Ali'ye bir türlü doğru kişiden baba olacağını duyamaıyacak.

söyledimi kız gerçekten ya çocuklar uyandı görmedim şimdi varya ilkayada çok kızıyorum o kadaq yemekler yaptın söylese hamileyim diye söylemezsen böyle söylerler işte

Şükürler olsun ali çiğdemide bebeğide öğrendi sonunda.Karnındada yastık nasıl belli cigdemin.Iyice yolasim var krispi çiğdemi.Zavallı ilkay olan ona oluyo...Şerifle eminede iyice cozuttular.Bakalım yarın ne olacak.

söyledimi kız gerçekten ya çocuklar uyandı görmedim şimdi varya ilkayada çok kızıyorum o kadaq yemekler yaptın söylese hamileyim diye söylemezsen böyle söylerler işte

Söyledi ben senin çocuğunu taşıyorum dedi. Ali ağladı bitti bende Ali'nin ağlamasına dayanamıyorum

napıcak zavallı şimdi isi zor gercekten inşallah ilkay çiğdm olayını ögrenmeden aliye hamileyim der canım ya

ben bugün izlemedim çok etkileniyorum sinir oluyorum gıcık oluyorum şimdi sizden duydum alinin bebeği öğrendiğini çiğdemin olayı bilipte bilmezden gelmesine bişey demedimi ali?

kızlar emineyle kenanın konuştuğu yer nereydi kurt boğazı barajı yada gölbaşı gibi geldi

kenana çok üzülüyorum emineyi kurtardı ama emine aldattı

ben bugün izlemedim çok etkileniyorum sinir oluyorum gıcık oluyorum şimdi sizden duydum alinin bebeği öğrendiğini çiğdemin olayı bilipte bilmezden gelmesine bişey demedimi ali?

izlemicem dedin ve izlemedin nasıl dayandın canım ya :2: demezmi neden anlatmadın beni görünce dedi oda ablamın kocası çiktn nasıl anlatırdm falan dedi, çigdm dediki annem hastaydı paraya ihtiyacım vardı bende bu yola başvurdm seninle beraber olup cüzdanını çalıcaktm çok komikti burası ya sonrada ali konuyu soruyo çigdeme ne dese begenirsin sen hangi otellerde çalıştın of burdada koptm zaten tabi çigdem şok:KK52:

Ne gıcık kız şu Çiğdem ya,Ali ben ablanı seviyorum diyor,halen sana aşığım diyor yüzsüz zorla Ali'ye kendini yamayacak...Sinan olanları öğrense de Çiğdeme gününü gösterse,karnında bebeğiyle defolup gitse.........

Bir de yuh yani,,,,,,,,,,,çiğdem Aliye diyorki,ilacın etkisi geçiyormuş,beni hatırlamanı bekledim diyor...yuh artık....o nasıl bir ilaçsa biz de içsek de 6-7 ay öncesini unutsak...çok komik valahi...bazen diziyi komedi filmi niyetine izliyorum:KK66:

Bir de yuh yani,,,,,,,,,,,çiğdem Aliye diyorki,ilacın etkisi geçiyormuş,beni hatırlamanı bekledim diyor...yuh artık....o nasıl bir ilaçsa biz de içsek de 6-7 ay öncesini unutsak...çok komik valahi...bazen diziyi komedi filmi niyetine izliyorum:KK66:

keşke öyle birşey olsada bende o ilaçtan içrdim valla :KK70: çiğdemede gıck oluyorum vallan bende

Ne gıcık kız şu Çiğdem ya,Ali ben ablanı seviyorum diyor,halen sana aşığım diyor yüzsüz zorla Ali'ye kendini yamayacak...Sinan olanları öğrense de Çiğdeme gününü gösterse,karnında bebeğiyle defolup gitse.........

aynı şeyi bende düşünüyorum bende çiğdeme gıcık oluyorum inşallah ilkayın bebeğine birşey olmaz çok üzlürm valla:KK50:

Son düzenleme:
şu dizi başladığından beri hiç iyi bişey olmadıki. gına geldi artık kasvetten üzüntüden ağlayanlardan bağıranlardan kötülerden. hele ilkayla alinin başına gelenler pişmiş tavuğun başına gelmedi. önce nazlı sonra çağla şimdi çiğdem. yeter artık bi kerede onlar mutlu olsun. ilkayın ne hafızası gitmediği kaldı ne delirmediği,ne alkolikliği ilkaya çok kızıyordum önceden ama o da insan alide artık mutlu olsunlar

aynen canım ya ama mutlu olsalar diziyi bitirirler böyle devam edicekler çiğdem mevzusu çözülünce bi başkasını çıkarırlar emin ol ay bugün biraz kafamı dinledm mehtap pek yoktu bende onun cırlamasından igrenc sesiyle bagırmasından bıktm

bende bıktım mehtabın bağırmalarından ve her zaman üsteçıkma çabasından çemkirmelerinden. zaten kaç aydır doğru düzgün hiç izlemedim. geçen hafta baktım ara ara. o çiğdem ne olmuş öyle. uyuz. ulan nazlı yaktın o kızıda aliyide ilkayıda.herkesi ne diyim sana Allahından bulasın:KK47::KK47:

bende bıktım mehtabın bağırmalarından ve her zaman üsteçıkma çabasından çemkirmelerinden. zaten kaç aydır doğru düzgün hiç izlemedim. geçen hafta baktım ara ara. o çiğdem ne olmuş öyle. uyuz. ulan nazlı yaktın o kızıda aliyide ilkayıda.herkesi ne diyim sana Allahından bulasın:KK47::KK47:

evet kızı 90derece döndürler cok kötü oldu sen pzt görcektn nazlıya kötülük dersi veriyodu ahkam kesıyodu dövmek istiyorum şu çiğdemi of of:KK57::KK57::KK57:

X