Unutma Beni - Fox Tv

offf offfff bu filmi hem çok seviyorum hemde çok sıkılmaya başladım yaaaaaa ayh içimi baydılarrrrr yaaaaa stres üstüne stres bu film yawwwww:KK50::KK50::KK50:
kafama ağrılar girdiiiii çiğdem bitaraftaaaa uyuz uyuz dolanıyoooo ilkay desen ayrı bi salak hamile olduğunu niye sölemezkiiiiiii bu kızzzz manyak mı neeeee emine desen salak şimdi dahada çok kötü oldu şöfore aşık rolunü oynuyooooo noluyiiiiiiii bu diziyeeeee yaaaaaa:KK52::KK52::KK52:
şimdi yazık şekerle hikmetde kötü duruma düştü
mehtapla muzafferi hiç demeyimmmm plan üstüne plannnnn:KK57::KK57::KK57:
yazarken bilemmmm strese girdim yahuuuuuuu:KK37::KK37::KK37:

maşallah çiğdemde okadar sitrese girdi bebeye bişey olmadı

asu rauf nerde ki adalette gözükmüyor

bence diziyi mehtap muzo götürüyor

şimdi onları dinlenmeye aldılar sonra onlar hortlar bunlar dinlenir

aynen cnm yaaaaa heleki bugünkü bölümde salak çiğdem alinin elini alıp karnına götrüdü bak oda seni hissetti dediyaaaa yazıklar olsun o ilkayaaa ben olsammmm aliye hamile olduğumu sölerdim işte filimyaaaaa:KK53::KK53::KK53:

ayyy beni kanser edicekler yemin ederim ya muzoyla mehtapta yapmadıkları kalmadı haa bi çocuk kaçırıp organ mafyasına satmadıkları kaldı :KK37:

bugün ki bölümü kapattım yarıda sıktı çünkü hiç bir olay sonuca ulaşmıyor ve sanki film kendini tekrarlamaya başladı yani kısır bir döngü içine girdi.olayları çok dallandırıp budaklandırdılar.menekşe keşke düşseydi kötü yola bu salaklıkla haketti yani.kenanın iyiliklerini çabuk unuttu kurtuldu kötü yoldan şerifin peşinde yine.ah kenan ahhh bıraksaydın daaa emine salağını görseydiiii töbee töbeee benide günaha sokuyorlarrr:))))))bizlerede süper örnek oluyorlar Türk aile yapısı konusunda demekki neymiş tüm aile bireyleri birbirlerinden herşeyi saklayıp yalan dolanla yaşayacakmışşş:)))))) lütfennn biri bu diziyiii yada beni durdursunnn :)))))))))))

oooooooofffff ooooofff bu ilkay beni öldürecekkkk kızım söylesene kocana yaaaa hamile olduğunu niye saklıyo ki bu kızzzz anlamadım gitttiiiiii:KK57::KK57::KK57::KK57:
haaa menekşede araya sıkıştııııı şu şerifte az değilmiş haniiiii bak emine olduğunu ortaya çıkaracakkkk adammmm:KK1:
aman ne bilem yawwww bu filmi hme çok seviyorum hemde çok bunaldım artık bişeyler yolunda gitmiyo yaaaaa azıcık işleri düzelse yokkk hep kötüye gidiyo hep kötüye gidiyo....
bence ilkay hamile olduğunu sölese,çiğdem babasını affetse annside hikmete dönse, mehtap kendi çöplüğünde boğulup gitse,menekşe artık emine olduğunu sölese şerife dönse,raufla asuyu adalet affetse ,ooooo böle varya mutlu mesut bi aile tablosu görmeye çok ihtiyacımız var artıkın yaaaaa:KK1::KK1:

Son düzenleme:
ya uyuz emıne hep mılletın ıyılıgı ıcın ugrasıyo bıraz da kendını dusunsun cunku onu dusunen yokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

Çok önemli şeyler olmadı ama artık Çiğdem Aliyle İlkayın arasına girmeye başladı. Çiğdem huy olarak aynı anasına çekmiş:KK1::KK1:Sinan da yastığın altında Ali'nin fotoğrafını buldu. kıskançlık krizlerine girdi. Bu dizi gitgide karışıyor ya ne zaman kötüler cezasını bulacak bilmiyorum.

Çiğdem artık Aliyle İlkayın arasına girmeye başlayacak artık senaristler çocuk mevzusuna girmeye karar verdiler galiba.

ya gıcık ilkay da sölese artık aliye yaaaaa hamileliğini sölemeden bebeğini kaybecek manyak yaaaaa
hele şu çiğdemmmmm ıyyyyyyyy :KK57::KK57::KK57:

X