Unutma Beni - Fox Tv

Perşembe Özet: Emine ve Şahin Ankara'ya gelmek için yola koyulurlar. Bir an önce evine dönmek isteyen Emine'yi, gerçekte nasıl bir felaket beklemektedir?Emine, Hikmet'leri arar, Özgür çıkar. Emine Özgür'le konuşup, ona ölmediğini söyleyecek midir?Mehtap ve Şerif nikahları için hazırlık yaparken, Zafer de nikahta göster...ilmek üzere bir cd hazırlar. Şaziye'nin balkondan düşüş görüntüleri olan cd, nikahtan önce Şerif'in eline geçebilecek midir?Ali'nin eline Cihan'la ilgili bilgiler ulaşır? Nedir bu bilgiler?Cihan(Boris), İlkay'a öyle bir şey söyler ki İlkay donar kalır? Cihan İlkay'dan ne istemiştir?Levent ve Tuğçe'ye Yavuz'dan bir mektup ve paket gelir. Mektupta ne yazmaktadır?

Perşembe Özet: Emine ve Şahin Ankara'ya gelmek için yola koyulurlar. Bir an önce evine dönmek isteyen Emine'yi, gerçekte nasıl bir felaket beklemektedir?Emine, Hikmet'leri arar, Özgür çıkar. Emine Özgür'le konuşup, ona ölmediğini söyleyecek midir?Mehtap ve Şerif nikahları için hazırlık yaparken, Zafer de nikahta göster...ilmek üzere bir cd hazırlar. Şaziye'nin balkondan düşüş görüntüleri olan cd, nikahtan önce Şerif'in eline geçebilecek midir?Ali'nin eline Cihan'la ilgili bilgiler ulaşır? Nedir bu bilgiler?Cihan(Boris), İlkay'a öyle bir şey söyler ki İlkay donar kalır? Cihan İlkay'dan ne istemiştir?Levent ve Tuğçe'ye Yavuz'dan bir mektup ve paket gelir. Mektupta ne yazmaktadır?

YAAAA ARTIKK BAYDII TEK BİR İYİ BİŞEY OLMAZMI YA...YUHHH DİYORUM ARZUM.BENCE EMİNE ANK GELİNCEE TAM EVE GİRECEKKEN NİKAHI GÖRCEK BUNLAR BENİ SİLMİŞLER BENİ HEMEN UNUTMUŞLAR DEYİP EVDEN ÇIKIP GİTCEK.ŞERİFDE O NURSUZ KADINLA EVLENCEK.CD BİR ŞEKİLDE KAYBOLACAK.:eek:klava::eek:klava::eek:klava::eek:klava::eek:klava::eek:klava:

Cuma Özet: lkay, Boris'in (Cihan) evlenme teklifine ne cevap verecektir? Boris, İlkay'ı evlenme konusunda ikna etmek için ona ne gösterecektir?Emine geri dönmüştür ama hiçbir şeyi bıraktığı gibi bulamaz. Evde gördüğü davetiyeden sonra nikâh salonuna gider, orada gördüğü manzaradan sonra Emine ne yapacaktır?Özgür yüzünd...en nikahı ertelemeyen Şerif, nikah memurunun sorusuna ne cevap verecektir? Mehtap'ın bütün foyasını ortaya dökmeye çalışan Zafer bunu başarabilecek midir?Ali ise İlkay'ı hâlâ kendisinin ölmediğine inandırmaya çalışmaktadır, onu Boris'le gördükçe öfkelenir, ama bir şey yapamaz. Ali'nin son hamlesi ne olacaktır.Tuğçe ve Levent kafenin işletmesini almışlar ve hazırlıklara başlamışlardır.

Cuma Özet: lkay, Boris'in (Cihan) evlenme teklifine ne cevap verecektir? Boris, İlkay'ı evlenme konusunda ikna etmek için ona ne gösterecektir?Emine geri dönmüştür ama hiçbir şeyi bıraktığı gibi bulamaz. Evde gördüğü davetiyeden sonra nikâh salonuna gider, orada gördüğü manzaradan sonra Emine ne yapacaktır?Özgür yüzünd...en nikahı ertelemeyen Şerif, nikah memurunun sorusuna ne cevap verecektir? Mehtap'ın bütün foyasını ortaya dökmeye çalışan Zafer bunu başarabilecek midir?Ali ise İlkay'ı hâlâ kendisinin ölmediğine inandırmaya çalışmaktadır, onu Boris'le gördükçe öfkelenir, ama bir şey yapamaz. Ali'nin son hamlesi ne olacaktır.Tuğçe ve Levent kafenin işletmesini almışlar ve hazırlıklara başlamışlardır.

özeti görmeden ben yukarıya yazmıştım zaten emine nikaha gidecek evlendiklerini görcek
sonrada geri dönüp gitcektee.. ŞU KISMI İYİ OKUYUN.EMİNE EVE GELİNCEE ŞAZİYENİN DÜŞTÜĞÜNÜ GÖRMEYEN HİÇ BİR KOMŞU EMİNEYİDE GÖRMEYECEK BAKINDA GÖRÜN.......sengözlerimebaksanabsengözlerimebaksanabsengözlerimebaksanab

gülçinim sorma kimseler görmez kesin:KK43:(
olumsuz olcakya herşey,zafer ne yapcak bakalım

Amann kesin dvd player bozulur.izlettiremezz kesinn :))gıcıkk bu yapımcılarr gııı şaziyenin olayı açıklanmadan emineninkii çıktı birdeee bar karısı mehtap varr..ayy ilkayy iyice bir tuhaff olmuşşş :))
bu aradaaa ben pazar günü raufun sağ kolunu gördüm.anamm çokk çikinn gııı töbe töbee:roflol::roflol::roflol::roflol: pembe tshirt giymişş :))

dün ki bölümde nikah sahnesine takıldım bildiğim kadarıyla anne baba ve kardeşler nikah şahidi olamıyor.ama dün şeriflerin nikahında anne ve babası şahit oldu şaşaırdım...mehtap ne evlilik delisiymiş gelinliği giydi güzel olmuşmuyum şerif diye soruyor.insanlar yas tutuyor mehtap davetiyelerin gelinliğin derdinde.ayyyyy fenalık geçiricem bu dizi yüzünden...

canım anne babayı bilmiyorum ama kardeş şahit olabiliyor
bakalım pazartesi ne olcak?emine çekip gitmese bari

mehtapta aynı genç kız gibiydi yani kendini öyle zannediyo pis kadın sonunda evlendi şerifle artık bütün olayların ortaya çıkması,mehtabın şeriften boşanması,şerifin emineyle kavuşması gibi olaylar mutlaka yıllar sonra olur ve bu dizi bu hızla giderse bi 10 sene garanti sürer:KK43:bu arada emine şahinle filan evlenir şerifle ikisi birbirlerine düşman olurlar,bu halayla hikmet babayada şaştım doğrusu emineye kızımız dediler,hele özgüre ne demeli aynı annesinin oğluymuş nankör işte emine büyütüp analık etmiş ama ne hacet eminenin sözde ölüm haberi geldi ama bunlar yangından mal kaçırır gibi nikah yaptılar özgürde nerdeyse göbek atıcaktı yazık emineye bence o şahinle evlensin bide çocuk yapsın ondan hiç olmazsa kendi çocuğu olur

dün ki bölümde nikah sahnesine takıldım bildiğim kadarıyla anne baba ve kardeşler nikah şahidi olamıyor.ama dün şeriflerin nikahında anne ve babası şahit oldu şaşaırdım...mehtap ne evlilik delisiymiş gelinliği giydi güzel olmuşmuyum şerif diye soruyor.insanlar yas tutuyor mehtap davetiyelerin gelinliğin derdinde.ayyyyy fenalık geçiricem bu dizi yüzünden...

vereliniortakvereliniortakbende oraya çok güldüm bu insanlar bilmiyor mu acaba birinci dereceden soyadı tutanların şahitlik yapamıyacağını
bizde öyle oldu meselabilmiyorumkismile

yapabilir şerifin şahidi halası olabilir mehtabın şahidinide hikmet bey yapabilir.
mesela eşimin şahidi abisiydi oluyor yani kızlar

vereliniortakvereliniortakbende oraya çok güldüm bu insanlar bilmiyor mu acaba birinci dereceden soyadı tutanların şahitlik yapamıyacağını
bizde öyle oldu meselabilmiyorumkismile

yapabilir şerifin şahidi halası olabilir mehtabın şahidinide hikmet bey yapabilir.
mesela eşimin şahidi abisiydi oluyor yani kızlar

ya biz evlenirken de şahidim ablam olmak istedi ama izin vermediler.acaba her şehirde ayrımı oluyor..bak kafam karıştı kızlar...CADIARZU

birde sanırım alinin kardeşi raufa aşık olucak gibi geldi bana.raufu savunmalar falan sürekli raufla karşılaşıyorlar.acaba rauf bu durumu aliye karşı kullanırmı...bakalım..."

Son düzenleme:
evet olmuştu eşiminki abisi, benimkide amcamdı oluyor yani.
valla asu'da haller değişti bakalım ne olcak

X