Unutma Beni - Fox Tv

yine saçmalamaya başladılar
rauf okadar para verdi adamdan cd aldı adam gidince yere attı gitti çok saçma oldular iice

kesinlikle ekranda çağlayı görmeye tahammülüm yok. yavuzu yakacaklar , harcıcaklar, çocuk bi gün yüzü göremedi.gereksiz bi karakter çağla ve bikaç kişi bence

çağlaya benimde tahammülüm yok.:nazar:aldığım duyuma göre haziran sonu bitiyomuş dizi siz böyle bi duyum aldınızmı? eğer öyleyse çok sevinecem çünkü tadı kaçtı,saçmalıktan başka bişey yok:kızgın:

salaklar mehtabım boynundaki çizik sol taraftaydı şimdi sağ tarafa kaymış çok komik yaaa:roflol:

Fox’un özellikle gün içinde yayınladığı iki dizisi Deniz Yıldızı ve Unutma Beni müthiş başarılara imza atıyor. Ucuz ama etkin diziler oldu bunlar... Önceki gün Unutma Beni neredeyse günün en çok izlenme oranına ulaşmıştı. Müthiş bir şey bu. Planlama mucizesi hakikaten...
Diyeceğim o ki, yayıncılık biraz karşı ekranların boşluğunu bulup ilgi çekici etiketler yapıştırmaktır kendi ekranına. Fox TV bunu başarıyor. Bu ay tüm gün izlenmede 4. sıraya çıkması da bunun hediyesi!

mesut yar

aaaaaayyyyy sinir oldum ama iyice saçmalıyolar artık iş yok oturup izliyorum karnımdaki bebege de eziyet ediyorum oooyy

zafer kesin şaziyeye bir şey yapacak kadını öldürecekler mehtaba sinir olsamda acıyorum şerifi seviyor çocuğundanda ayrılacak

kadın öldü şimdi dahada saçmalarlar belkide kadına kalp masajı yaparlar hayata geri döner bunlarda elektro şokta yoktur herhelde doktor kendi yapar ve hayata geri döner :roflol:

yaaa kadını öldürdü akannehirbelki kalp masajı yaparlar.iyide zafer boğdu şimdi de ee anlaşılmayacakmı nefessiz kaldığı doktor şüphelenir.ama benim daha gıcık olduğum şaziyenin telefonunun şarja takılmaması çok zor sanki :kızgın:şerif araştıracam diyo diyo da şaziyenin telefonu incelemek aklına gelmiyo

bugün mehtap hastaneye girerken saçı örgülüydü üstünde kızrmızı siyah hırka vardı odaya girince saçlar açık kıyafeti farklıydı

07 Mayıs 2010 Cuma Unutma Beni 443.Bölüm Özeti;Rauf İlkay'ı evdev kovar.Diğer yandan Zafer'in öldürme teşebbüsü yüzünden Şaziye felç olur. Emine Şaziye'nin durumu yüzünden çok üzgündür. işte yarının özeti şaziye felç kalıyomuş ne alakaysa.kafamçokkarıştı

oooooofffffffff içim sıkıldı iyice. bi sonuca bağlanmaz nazlının doğurması gibi 1 sene izleriz artık. sinir oluyorum şu dizinin saçmalıklarına. yine yavaşladılar. ilkay hep aynı, emine şerif mehtap aynı, diğerleri zaten hep aynı yavaş herşey yavaş. bi çağla karakteri soktular gıcık görmeye tahammülüm yok. tek hızlı giden leventin olayı sonuca bağlandı. şaziye öğrendi derken onuda uzattılar ooofff

ayy emineye yazik su muzafferide gormeye tahammul edemiom saysayken ne guzeldi bizim evin hallerindeyken:eek:klava:

X