Unutma Beni - Fox Tv

karşı binanın güvenlik kamerası kayıtta beki bi şüpeli farkeder bu arada mehtap fuları nasıl aldı balkondan onu kaçırdım

ya kızlar biri bana cvp yazsın lütfen bir arkadaş link vermişti bölümler burdan izleniyo diye izledim ama 437nci bölümde kaldı bugünkü kaçıncı bölümki acaba başka izleyemedim yeni bölümü ben bilgisi olan varmı:uhm:

karşı binanın güvenlik kamerası kayıtta beki bi şüpeli farkeder bu arada mehtap fuları nasıl aldı balkondan onu kaçırdım

şerif şaziyenin evine bakmak için çıkmıştı.mehtap bende geleyim dedi çıktılar şerif mutfaktaydı su almak için gitti o sırada balkondan aldı fuları

ya kızlar biri bana cvp yazsın lütfen bir arkadaş link vermişti bölümler burdan izleniyo diye izledim ama 437nci bölümde kaldı bugünkü kaçıncı bölümki acaba başka izleyemedim yeni bölümü ben bilgisi olan varmı:uhm:

438.bölüm bugün fox tv nin kendi sitesine bakarsanız görürsünüz zaten,hem özetide var

kızlar facebokta ben unutma beni ye üye oldm hergün sayfamda çıkıyor bölümlerin tamamını gösteriyor ve ben izleyemediğimde ordan izliyorum hepsini. çok rahat oluyor sizde beğenin kendiliğinden gelsin sayfanıza kaçırdıgınızda bakarsınız

kızlar facebokta ben unutma beni ye üye oldm hergün sayfamda çıkıyor bölümlerin tamamını gösteriyor ve ben izleyemediğimde ordan izliyorum hepsini. çok rahat oluyor sizde beğenin kendiliğinden gelsin sayfanıza kaçırdıgınızda bakarsınız

bende üyesi oldum hatta eminin fan sitesine bile

Mehtapla Muzaffer ,Şaziyenin fişini çekmeyi düşünüyorlar ama Şerif iz peşinde galiba anlıycak olanları.Kamera kayıtlarını inceliyo.

ya işallah fişi çekmez yaa yoksa çok üzülürüm.eyvahedigeldismilemafoldumben bu zaferde ne uyanık ha olayı mehtaba yıktı.hem kaybedecek bişeyim yok diyo hemde kendi çekmiyo fişi.Çok üzgünüm çoookya şu eminede bi bakmadı gitti telefona annesinin yada şerif baksa ya ben olsam önce telefonu incelerdim bişeylerden şüphelendiysem.

rauf zaten iğrençti dahada beter olmuş,bugünkü bölümün özetini okudum şaziye ölmüyoo:sm_cool:mehtap vazgeçiyo öldürmüyo özgürü alıp kaçmaya hazırlanıyomuş.zafer bu sefer öldürmeye çalışacakmış ama mehtap ve zafer için bi sürpriz olucakmış.

şaziye yoğun bakımdan çıktı :teytey:işallah herşeyi anlatır iyice kendine gelirde

yanı tam duzeldıler sacmalamayı kestıler derken yenıden basladılar.kadın dustu.hastanede hemen polıslerın arastırması baslatması lazım polıs falan ortada yok.kovadan supurgeden parmak ızı alınır ama nerdeeeee!!!! telefona cantasına herseyıne el konur ıncelenır.ama polıslerın gorevını serıf yapıyor ne komıkkkkk.kamera cekmıs ama ne hıkmetse ara dakıkları olay yok.sacmalıgın danıskası yanı.bır senaryo yazılıyosa bıraz dıkkkat edılır yahu bukadar da sacmalanmaz kııııı

yanı tam duzeldıler sacmalamayı kestıler derken yenıden basladılar.kadın dustu.hastanede hemen polıslerın arastırması baslatması lazım polıs falan ortada yok.kovadan supurgeden parmak ızı alınır ama nerdeeeee!!!! telefona cantasına herseyıne el konur ıncelenır.ama polıslerın gorevını serıf yapıyor ne komıkkkkk.kamera cekmıs ama ne hıkmetse ara dakıkları olay yok.sacmalıgın danıskası yanı.bır senaryo yazılıyosa bıraz dıkkkat edılır yahu bukadar da sacmalanmaz kııııı

haklısın canım :içelim:

sorma bende sinir oldum şerif polislik görevi gördü dizide.şu telefonuda şarja takıp bi bakalım demediler yaa.:kızgın:ayrıca olayı nasıl kaydetmemiş o binanın kamerası tam önemli yerleri yutmuş gibi iyice saçmaladılar.ben sürpriz olarak şerif öğrenir belki görüntülerden dedim ama yok yani.:eek:klava:en iyisi biz diziye rıza babanın ekibi çağıralım onlar baksın artık.bunların çağıracağı yok.süprizzzzz

X