Unutma Beni - Fox Tv

Anacım bu şimdi iltifat mı hakaret mi bilemedim delikafadulden bu kadar saçma bir senaryoyu yazan ben olabilir miyim??? Hmmm ben de şüpheye düştüm şimdi :roflol: Yoksa multiple personal disroder hastası mıyım (içinde iki veya daha fazla kişiliği barındıran hastalara verilen tıbbi terim) yani bir kişiliğimde psikologken, diğer kişiliğimde unutma beninin senaristi. Ve iki kişiliğin de birbirinden haberi yok, aynı bünyede barınıyolarr amaanııın çok korkunçççç :KK70:

Her allahn günü "kim bu aptal senaristler" diye düşünüp, için için nefrett ettiğim kişi yoksa başkası değil de kendim miyim? Superisi, benm de aklımı karştrdn görüyon mu sen:KK70: laelaelaelaelae

ayy yok kıs nerdee :) fanatk bir izleyiciyim ben nacizane :dance:

ama sosyal çevre olarak hafiften hafiften geniş bir kitleye mensubum dolayısıyla yenilikleri çabuk öğreniyorum hepsi bu :KK70: :kedi:

Ama çok saol arkdşm yaa onurlandrdn benii ama şımarırırım şmdiii :kedi::kedi::kedi:

aşk olsun hiç hakaret edermiyim buarada ciddiden psikogmusun benimde psikoloa ihtiyacım var

rauf ve nermin 2006 yılında tr1 de hisarbuselik adlı dizide nerminle birlikte oynamışlardı ayrıca gene trt1de 2005 yılında ne senlle ne sensiz adlı dizidede oynamıştı hatta şeker halada vardı

üff yazık bu emineye yaaaa....
vallaşerifin telefonu çalsın de dua ettim ama çalmadı yaaa

23 ekim 2009 Cuma unutma beni özet part 1 :KK70:

Kızlar pek bişiy olmadı bugün aynı şeylerin devamı iki hafta daha bole gider bu dizi. :KK70:

Nazlı annesin yanına gitti bebeini çok özlediğini kokusunu içine çekmek istediğini ağlatarak annesine anlattı ana kız sarıldılar ağlaştılar. Bazen sana kızıyorum hayatıma çok karışıyosdun diye ama artık seni çok iyi anlıyorum anne dedi. Nermn de çok üzülüo kızınn hayatına. Nazlı bu kaçak göçek hayat nereye kadar yavrum dedi. O da nappiim abim peşimde dedi.
Rauf da çok sinirlydi yaşara bağırdı çağırdı “hepsi o aptal nazlınn yüzünden” dedi. “Ali naaptı etti nazlıyı bizden önce buldu, ali nazlıyı bulabiliyosa nermn de bulablr” dedi. Gitti bastı nerminn evini o sırada nazlı da ordaydı saklandı Allahtan rauf görmedi nazlıyı “o kızını bi bulayım onu da seni de geberteceğim” dedi. Nermine çok fena patladı. Nermin de “daha naapacaksın hayatımızı mahfettin Allah belanı versin” dedi. Sinsi bir ifadeyle rauf da cevabı yapıştırdı: “Bu yaptıklarım hiçbişiyy mahfedicem sizi” filan falan diye zırvaladı. Yaşarı da nerminin peşine taktı: “nazlı napar eder anasıyla görüşür bu sefer bahane istemiyorum yaşar” dedi.
Nazlı aliyi aradı her şeyi anlattı. Ali de bir hışımla nazlıya gitti korkma o sana hiçbişiy yapamaz O bizden korksun dedi. Ali nazlıyı kolundan tuttu evdeki bıçağı cebine koydu yaşar da rauf da sana hiçbişiy yapamaz dedi ve dışarı çıktılar birltke. Nermn hanım çok teleşalnadı ali nazlı benm elimde kalan tek şey, incinmesine izin verme senn de kızın var dedi. Ali de “merak etmeyin nermn hanm” dedi.

cuma günü özet 2.kısım

Rauf, denize verdiği nazlıyla ilgili olan raporun sabah değil akşam avukata ulaştığını öğrennce denize bağırdı ve onu kovdu. Ama unuttuğu bişiy vardı rauf da şirkeitn %50 sahibi ali de öyle ve o gerizekalı it şerefsiz öküs rauf trek başına hiçbişiy yapamaz, yapmamalı yani :KK70:

Rauf ilkayı aradı cepten, o sırada adoşla ılkay oturuolardı. ılkay telefon çalınca odasına gitti. Adoş da ilkayı nazlıyla konuşuyo sandı. Ama merakına dayanamadı ilkayın odasından dinlemeye çalıştı ilkayı. Ama hiçbişiy duyamadı ve içinden dedi ki ”fısır fısır konuşuyor sinsi” :KK70: Rauf dedi ki ilkya “kocan nazlın yerini biliyor napaıp edip öğrenceksin nazlın yerini yoksa kocan, dağ ev inde o gece kimin koynunda olduğunu öğrenr” dedi. ılkay “iyce paranoyaklaştın sen” filan dedi kapattı telefonu.

Şerif mehtapla yattı sonra şerif oturma odasına geçti, mehtap da telefonda konuştu biriyle aynen şole dedi: “Tmm Timuçin abi bilet aldım yola çıkcam inince ben seni ararım tmm?” Neden eminedne ayrılmamı istemiyosun mehtap? Neden?

O sırada emine geldi bastı mehtabı kırmızı gecelikle. Emişne yalandan bayılma numarası yaptı hani içeriyi kolaçan edebilmesi için sonuçta önce içerig irmsi gerekiyodu :KK70: uyanıklaştı mı bu kız ne? Şerif saklandı tabi, emineyi mehtap içeri almak zorunda kaldı. Şerifin cep telefonu o sırada koltuğun üzerindeydi ama emine anlamadı bakmam lazım yatak odasına filan dedi ama yapamadı.

Emine özür diledi mehtpatan seni yanlış anlamışım günahını almışım dedi. Şerifin peşinde olduğunu sandım, şerifi kaybedeceğim diye çok korkumuştum canın ıs sıktıysam kusura bakma dedi teşekkür etti ve kalktı efendice.
Şerif tüm bunları dinledi ve bu böyle olmycak bu böyle olmaycak dedi kendi kendine yine.

Mehtabın telefonu çaldı yine, emine de yavaş yavaş evi dolaşmaya başladı fırsattan istifade. Ama mehtap fark etti hemen banyoya yönelndirdi onu çunku emine midesi bulanıyomuş gibi yapmıştı.

Şerif emineye tam boşanalım diycekti mehtabın söyledikleri aklına geldi “emine bunu kaldırabilecek mi” filan falan. Şerif de dayanamadı söyleyemedi emineye. Emine şerife benm sana güvenm tam, özgür annesinde kalmak istiyorsa benim için sorun deil sen götürüverirsn annesine dedi.

Mehtap özügür aradı bugun gelme oğlum dedi. Annem şehir dışına gitmiş iş için dedi. Şerif kuşkulandı. Ama kızlar emine anlamış çünkü içinden dedi ki: Mehtap kaçmış ben öyle özür dileyince uıtandı tabi, belki ben gittiğimde şerif de ordaydı o da bu yüzden iyi davranıyor şimdi bana kaçmış mehtap kaçmış” dedi.

Yaşar aliyle nazlıyı gördü raufu aradı: “Abi nazlı burada, ama küçük bir sorunumuz var ali de nazlı hanımın yanda”. Rauf da dedi ki: “sorun filan istemiyorum nazlıyı hemen hemen buraya getir naap et getir” dedi. Tabi Yaşar elindeki silaha güveniyo eee alide boş değil ki anacım elinde halis muhlis ekmek bıçağı var :KK70:

Ali bıçağı yaşarın boynuna dayadı söyle o patronuna beni de nazlıyı da rahat bıraksın dedi ve peşlerinden gelmemesi için yaşarın arabasının lastiğini patladı ve gitti :KK70: ohhhh içimin yağları eridi.

Ama ali gerçekten çok uyanıktı nazlıyı bi taksiye bindirdi kendisi de arkasından takip etti onu bir saat boyunca böyle dolaştılar sonra alin evine gittiler.

Nzan da tuğçeyi kenara çekti “asuyla birbirinizi kaybetmeyin sonra çok pişman olursun” dedi. Levent de aynı şeyleri söyledi.

Nermin ilkayı aradı ilkayn evinde buluştular konuştular nermn dedi ki” nazlınn da alinn de hayatı tehlikede raufu durdurabilecek tek kişi sensin” dedi. ılkaya dedi ki “biliorum korkuosun fotoğraflarınızı gördüm biliorum seni tehdit ediyor korkutuyo biliyorum. Raufun itiraf etmesi için ne gerekiyorsa yaparız korkma artık yalnız değilsin yanındayım ” filan derken çattt adalet cadısı geldi pof ya poff tam da nermn sıkıştırıyodu itiraf ettirecekti ilkaya poff cadaloz yaa :mad:

Adalet de bağırdı çağırdı ama nermnd e susmadı Allahtan “inasnlığınız yok kizi sizin ne diiyim” dedi çıktı gitti. Adalt de ilkayı sıkıştırmaya çalıştı o sırada aliyle nazlı içeri giriolardı adoş o kadar bağırıodu kii görmedi onları nazlı odaya kaçtı ali de “noluyo anne napıyosun” dedi.

Ali adalete patladı: “Nazlıya vercem bebeği nazlı iyilşcek ve ipeğe bakmaya devam edecek dedi” ama bence orda blöf yaptı çünkü nazlının onları dinlediğini biliyordu çakaaal :KK70:.

Rauf da yaşara çok fena bağırdı. Öküzün treni seyrettiği gibi mi seyrettn nazlının gidişini filan falan bağırdı. Adalet de raufa gitti. ılkay nazlının saklandığı yere gidio, dün iksini birlkte gördüm napın edin öğrenn nazlın yerini yoksa bizi hiç iyi günler beklemiyo dedi. Rauf da sinsi bir gülüşşş, ve bitti.

anlamadığım nokta adalet nazlıyı eve girerken nasıl görmedi

cadı yemediiçmedi raufa yetiştirdi nazlı ile ilkayı gördüğünü

ilkay yandı

nasıl yanee mehtap kaçtı mı şimdik..ben ilk reklamdan sonra markete gitmek zorunda kalınca gerisini izleyemedim :KK43:((((((((((((((((((( yastığın altındaki o telefonu almak yerine nedense yastıkla kapatmayı tercih eden mehtap ,nane limonu kaynattı mı :KK70::KK70::

:tomato:Kaçtı dedi emine ama geri dönecek o, oğlu burda yanii ayrıca mehtap da bir alem ciddden meliscim yaa salak mehtap telefonu yastıkla kapatınca aklıma ne geldi bilio musun?? mısal ne biliyiim o telefonn yerinde olur ya kırmızı bi tanga sütyen bişi olur kapatırsın anlarım da, be akılsız mehtap o telefon çalarsa yastık olduğu için ses gelmycek mi sorarım sana sen ne akılsız bi kadınsın yaw :KK70: gitti nanelimon kaynaattı gadasını aldıım hay seni nane limonlar kovalasın emii

adoşş kendinden geçmişti superisii :KK70: vala bırak nazlıyı o sırada seda hapisten kaçsa gelse adalet karısının bakacak hali yoktu, eeğerr o uyus ilkay nerminn dediklerine kulak asmayıp (yavrum biliorm korkuosun ama bütün bunlara bir tek sen engel olablrsn bir şekilde itiraf ederiz sana yaptıklarını korkma anlat herşeyi anlat ve rahatla...)raufun oyununa gelirseee kabuslarında yaşar ve rauf muholland çıkmazı filmindeki kör kuyulara düşüp çıkamasın, adoşun eziyetine talim olsun, her daim gözü yaşlarla dolsun hatta ve haattaa ali herşeyi yanlış anlayıp nazlıya koşsun :KK70: eee bu kadar bedduadan sonraa yiyosa raufun oyununa gelsin yine, hodri meydan hih :KK70:

kKızlar hadi yorum yapalım azcık, diyelim ki rauf nazlınn yerni söyledi eeee noolabilir kii sonuçta alide imza yetkisi geçmişler olsun nazlı istese de alamaz artık, anca ali ne zaman uygun bulursa o zaman verr nazlıya yetkilerini. Yani raufluk bişiy kalmadı artık düşünüorm düşünüorm bi mantklı açıklama bulamıorm vala deli olceem haaa

Diyelim hadi buldu nazlıyı ne biliyim kaçırdı ağzını burnunu dağıttıı eeeeeeeeeeee?? Sonuç??? Hiçbişii :KK70: hay ben bu senaryoyu yazanııınnn aklı nerde anlamıorum kii

Hayırrrr olaaamaazzzz bu bir kabus dimii ühhüüü hayallerimn erkeğini böyle de mi görecektim :KK70: rauf at hemen o fları boynundan ayyyy entel dantel kimselere benzemişsin hiç yakışıo muu ooff ooof

Bu arada mithat erdemli evliymiş kayınçosu da yavuz bilgen, bir de oğlu var egemen allah mutlu mesut etsin.

n7856589533_2116.jpg

Bomba haberrr !!!

Unutma Beni Dizisinin Oyuncuları

Tiyaro Sanatçıları

Mithat Erdemli, Didem Özkavukçu, Osman Karakoç

Bu Pazar 25 Ekim 2009 Pazar günü

Lambaya Püf De Radyo Programının Konukları

Pazar akşamı saat 8 de radyolarınızın ve telefonlarınızın başında olun...
96.6
Radyo Bilkent

0312 290 24 34
ıyi eğlenceler....

Neşe Baykent nam-ı diyar mehtap hakkında birincil röportajından öğrendiğimize göre, kendisi evli ve 6 yaşında bir kız çocuk annesidir. Vala şaşırdım ne yalan söyliim :) pek evli bir hatun gibi durmuyor :KK70:

Doğum tarihi: 02.06.1975
Doğum yeri: ızmir
Eğitimi: Hacettepe Ankara Devlet Konservatuvarı.
mesleği:Tiyatro seslendirme sanatçısı+ oyunculuk

X