Ünlüler ve kötü görüntüleri

Maşallahmı bence böğğ desek :83:

Yanlız kocişe gösterdim fena dil dedi erkekler beğeniyor bu totoları yaa böğğ

Bu kadının poposu silikon,daha doğrusu dolgu mu diyorlar ondanSöyle kocana bunu,sana da yaptırsın.niye gösteriyon kız kocana ben asla göstermem

Bu kadının poposu silikon,daha doğrusu dolgu mu diyorlar ondanSöyle kocana bunu,sana da yaptırsın.niye gösteriyon kız kocana ben asla göstermem

Ay zaten şiskoyum ben koca dötüm var gösteririm hiç kıskanmam bu tarz şeyleri ben vs defilesi izletirim zorla tabi içinden onlar kadınsa benim hatun ne oluyo diyomudur içinden bilmem

Ay zaten şiskoyum ben koca dötüm var gösteririm hiç kıskanmam bu tarz şeyleri ben vs defilesi izletirim zorla tabi içinden onlar kadınsa benim hatun ne oluyo diyomudur içinden bilmem

Kendine haksızlık yapma bibi,fotolarını gördüm,kaş gözNiye zorla VS defilesi izletiyon bacım,ben normalde hiç kıskanç değilimdir,kız arkadaşlarıyla görüşsün etsin,hatta evlerinde de kalabilir hiç oralı olmam ama yanımda başka kadınlara güzel falan demesinBen de böyle bir manyağım

Kalsın derken yookkk orda dur bakalım aman güzel desin canım sanki demese onların güzel olduğunu bilmiyomuyum ama başka bi hatunun evinde kalamaz ortadan ikiye ayırırım hoş benimki kalmaz zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…