Üniversitedeki hocama aşık oldum

Bir şey olmasından da ziyade beni anlasın istiyorum ya ilgim olduğunun farkına varsın.Umarım medeni hali bekardır
Adam evli çocuklu çıkabilir iyice öğrenmeden bi aksiyon almayın. Zaten babanız yaşında nerdeyse adam bekarsa bile sizi ciddiye almaz

Adam evli çocuklu çıkabilir iyice öğrenmeden bi aksiyon almayın. Zaten babanız yaşında nerdeyse adam bekarsa bile sizi ciddiye almaz
Ben görüntü ve zihniyet olarak olgunum.Çok küçük değilim aslında zannettiğiniz gibi 24 yaşındayım.Hocaya da yaşımı vurgulamaya çalıştım.Elbette öğrenci olmamdan ötürü refleks gösterebilir ihtimaller dahilinde

Çok şaşırtıcı bir şey bizim ulkemizde
O anlamda suistimal edecek adamlar da çıktı ama onlar 100m öteden kokusunu alıp uzaklaşıyorum.Eğitim, hayat kalitesi ve mentalitesi anlamında kendini kanıtlamış adam cinsellik amaçlı cidden yaklaşmıyor.

Ben görüntü ve zihniyet olarak olgunum.Çok küçük değilim aslında zannettiğiniz gibi 24 yaşındayım.Hocaya da yaşımı vurgulamaya çalıştım.Elbette öğrenci olmamdan ötürü refleks gösterebilir ihtimaller dahilinde
Öğrencisi olduğunuz için sıkıntı olabilir ama hele bi dedikodu yayilsa adamın otoritesi sarsılır yani kendisi böyle düşünüp çekimser kalabilir

Öğretim üyesiyim. Bahsettiğiniz profildeki bir öğrenci hakkında çalışkan ve dersimle ilgili olarak düşünürüm. Benimle ilgilendiği aklıma bile gelmez.

Bölüm başkanı diyorsunuz aranızda baba kız olacak kadar yaş farkı var. Aklı başında biradan diyorsunuz üzgünüm öğrencisine bakacağını sanmıyorum. Boşa hayal kurmayın.

Evli olabilir. Bunu bilerek hediye alın. Önce öğrenin hatta. Boşa hayallere kapılmazsınız

Kızlar merhaba, ben sağlık fakültesinde öğrenim görmekteyim.20’li yaşlarımın başındayım 40’lı yaşlarının ortasında olduğunu düşündüğüm üniversite hocama aşık oldum.Onu görünce adama fokuslanıyorum başka bir yere bakamıyorum.Tüm derslerinde en öne oturuyorum, pür dikkat dinliyorum.Sorduğu sorulara cevap veriyorum derslere aktif katılıyorum.Dışarıdan beni izleseniz her şey çok anlaşılır vaziyette bana göre ona göre nasıl acaba?.Bu durum sizce nereye gider?Kendisine öğretmenler gününde hediye almayı planlıyorum mesela, tam anlamıyla anlar mı beni?Anlasın istiyorum ilgimi.
Olmaz bu iş, öğretmene hayranlık ilkokulda kalmalı. Yaş farkı çok fazla.

Öğretim üyesiyim. Bahsettiğiniz profildeki bir öğrenci hakkında çalışkan ve dersimle ilgili olarak düşünürüm. Benimle ilgilendiği aklıma bile gelmez.
Hocam evet derslerine özellikle ilgiliyim, katılım sağlıyorum.Siz öğretim üyesi gözünden baktığınız için haklı olabilirsiniz.

Hiç şaşırmadım doğrusu Umarım hayal kırıklığına uğramazsınız

X