Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

kızlarrrr adetim başladıııı...yarın 10 ile 11 arası süleyman beydeyim inşallah pıhtı düşmüştürrr...
tedavi başlayabilir inşallahhh.....offf heyecan bastııı geneee....

hadi allah hayırlı etsin bacım sag saglim tedavine başlarsın inşallah ilkde tutunur bebişin allahın izniyle inşallah

sevgiiii moralini yüksek tut canım yaaa fulyayı örnek al kendine hastalandım dedim bizi üzdü ertesi gün patlattı bomboyaı bunlar olağan şeyler moralini yüksek tut lütfen canımmmm...

inşallah bacım inşallah ama tam adet sancılarım oldugu için haliyle korkuyorum ama benide tek rahatlatan fulya onunda adet sancıları olmuştu ama cok şukur hamile inşallah bende hamileyimdir

rabbim sanada banada butun arkadaşlarada doguma kaddar giden saglıklı bir hamilelik gecirmemizi o duyguyu tatmamızı nasip etsin canım bide stres yapmayın derlerya bu süreçlerde bunu yapmayana madalya takmak lazım

nasılsınız arkadaşlar.ne durumdasınız bakalım.ben bugün yanlızları oynuyorum.eşim iş başı yaptı.annem gelmişti yanıma oda gitti.yanlız kaldım.dahada kötü oldum.sevgi ne güzel demişsin valla arkadaşım stres yapmayana madalya takmak lazım diye.çok doğru.transferden önce bu defa çok rahat olcam hiç bişeyi kafama takmıcam diyodum.4.denemem olmasına rağmen yine başaramıyorum rahat olmayı.diğer zamanlar zaman su gibi akıp gidiyor.şimdi ise saatler geçmek bilmiyor.Rabbim sınıyor.Kurban olduğum mevla sen güldür yüzümüzü.Sen doldur kucaklarımızı.sanki bugün belirti hiç kalmadı.bel ağrısı ve kasık ağrısı vardı oda gitti.miğde bulantısı var oda zaten regliden önce olurdu hep.offff yardım et ALLAH'ımm....

amin allah dualarını kabul etsin 4. denemede olsa korku aynı korku endişe aynı endişedir çunku beklenen şeyin onemi buyuk vallaha beklemek cok zor sen tam gununde mi test yaptrcan ben 10.gunde yaptırcam bi tane bakım bi hareket varmı zaten 0.5 yada altındaysa kesin hamilelik yoktur cunku 10.muhakkak b.hcg salgılanıyormuş

...derya...naptın bugun gelişmeler ney canım gelnce yaz muhakkkak inşallah herşey yolundadır bacım allaha emanet ol

canım ben cumartesi kanda baktırcam.çünkü göbekten iğne oluyorum ve o güne kadar yetiyor.negatifse bari hiç almam devamını.idrardada bakabilirim ama :) çünkü kanda değer 50 lerde oldumu idrardada çıkıyo...

canım allah sağsalim kucağına almayı nasip etsinn peki ben hala anlamadım neden iki emriyoooo

inşallah bacım inşallah ama tam adet sancılarım oldugu için haliyle korkuyorum ama benide tek rahatlatan fulya onunda adet sancıları olmuştu ama cok şukur hamile inşallah bende hamileyimdir

Canım ceysin arkadaş ne güzel söylemiş Kötü düşüncelerden arın ve benim yaşadıklarımı getir aklına Benim adet sancılarını geçtim adet kananam bile başlamıştı Canım iyi düşün ki sonuç da iyi olsun

selam angel ,bu duayı bende duydum ,bir de meryem suresini duydum.ya da ayette olabilir.tam olarak bilemiyorum.umarım allah dualarımıza kabul eder.bir de Allahın isimlerinden Ya musavvir var.onunda manasını oku.ben dualarımda eksik etmiyorum.bu arada aynı yaştayız .biz ilk kez deniyicez.kısmetse bu ay.seneler ne kadar çabuk geçiyor değil mi?

fulya gerçekten sen bu topicte bir ışık oldun bizim için.yani en azından benim için .resmen küllerinden doğdun :))hem kendini hem bizi çok mutlu ettin.sonuna kadar mutlu ol inşallah...kaç yaşındasın fulya ?

Canım teşekkür ederim Sizlere bir nebzede olsa ışık oldumsa ne mutlu bana İnşallah sizlerde hiç sıkıntı yaşamadan bebişlerinize kavuşursunuz Allahım bu mutluluğu sizlerede yaşatsın Yaşıma gelince 30 dan uzaklaşıp 31 e yaklaşıyorum Ama yaşımı en az 10 yıl 30 da sabitlemeyi düşünüyorum

sevgi,umutsuzluk yok yok yok yok yoooooook! bak fulya' da aynı durumdayı şimdi çok şükür ki hamile.moral bozuklugu yapam lütfen.inşallah,senınde hamile haberlerini alacagız.kaçıncı gundesin?

Özgecim nasılsın Hamilelik nasıl gidiyor Bebişinin kesesini gördün mü

Deryacım nerelerdesin Hadi güzel haberler ver bize İnşallah transferin sağlıcakla gerçekleşmiştir

evet canım ya musavvir i bende sürekli okuyorum canım.seninde tedavin hayırlı olur inşallah canım.ilk denemende kavuşursun meleğine inşallah....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…