Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

slm arkadaşlar hayırlısı olsun sizin adınıza çok sevindim.benım ılk denememdı 15 gün önce ama olmadı.ben başka hastanede denedim bu hastane için fikir almak istedim yardımcı olursanız sevinirim

Merkezden çok memnun kalan var arkadaşım.Ekip olarak çok iyiler.Güleryüzlüler.Görüşmende fayda var derim...

iy akşamlar kızlar nasılsnız bugün pek kimseler yoktu gezmeleremi gittiniz kızlar

tüm yüreğimle diliyorum yüce mevlamdan istiyorum o tatlı ve güler yüzüne bide annelik oldumu süfer olursun deryacım

canım o senin kalbinin güzelliği..saolsın inşallah

amin güzelim amin inşallah.. sabırlı ol olurmu ?

çok güzel sayı tatlım . sürekli de test yaptırma adamcağıza... bizim bu dölleme sırasında 2 milyon çıkmış.. yıkama işleminden sonra 1 milyona düşmüş ( artması gerekirken) az da olsa neticede döllendi.. 17milyon nerdeyse aşılama için bile rahat bi sayı... çok güzel .. kocana iyi davran :)))
ben kızıyorumm da :))
canım katılımın için çok saol . hamişler olarak hepiniz dikkat edin...

canım iyi dileklerin iiçin teşekkürler. inanın kalbim hep sizlerle hep dua ediyorum allah hepimize sağlıklı bebişler versin inşallahhhhh..
saolasın canım ... allah dualarımızı kabul etsin...

sevgi3434 ve ben yokuz listede neden
genel liste 235.sayfada... sevgi 15.sırada sen 21.sıradasın...
fulyada gerekli açıklamayı yapmış...
kimseyi ayırmıyorum .. merak etme

fulya çok saol güzelim ...ne güzel izah etmişin... saol canım benim ..
değerine de çok sevindim . istirahatine dikkat et.. güzel güzel yat dinlen...

Teşekkür ederim canım.Test tarihim 28 i ama ben dayanamayıp cumartesi yapıcam.çünkü göbekten iğnem var.ogüne kadar yetiyor.negatifse almam bari diye düşündüm.11. günüm oluyor cumartesi.

listeye 28 olarak yazcam ...

slm arkadaşlar hayırlısı olsun sizin adınıza çok sevindim.benım ılk denememdı 15 gün önce ama olmadı.ben başka hastanede denedim bu hastane için fikir almak istedim yardımcı olursanız sevinirim
güzelim ben internetten buldum . diğer büyük hastanelerde de var tüp bebek bölümleri ama ben sadece bu işi yapan bir yer istedim ve bahçeci- umut bu şekilde sadece bebek sahibi olmak isteyen hastalar var. büyük hastanelerde ilgi de dagılıyor doktoruda göremiyorsun...
bir çok arkadaşım burada ilk denemede hamile kaldı. başka merkezlerden gelip burda hamile kalanlar da var. labarauvar şartları , doktorlar , tüm çalışanlar çok başarılı , yetenekli . .. hepsini geç kendini evinde hissediyorsun. herkes çok ilgili . ben öyleyim ve bana karşı çok ilgililer...
o yüzden tavsiye ederim güzelim . benim doktorum süleyman bey dün ilk defa ulun beye de muayene oldum . her ikisi de çok iyiler...

aminn canım
evet öle oldu tek çift oldu.....

nasıl ya???kaç. hücreli transfer edilmişti ? kaç tane? peki bişey dicem içerde bölünme kaç hücreden sonra olurmuş ki ???
ayyy süperrrrrr... çok sevindim ...
allah bağışlasın inşallah... allah sağlıkla kucağına almak nasip etsin...

iy akşamlar kızlar nasılsnız bugün pek kimseler yoktu gezmeleremi gittiniz kızlar

geldim geldim...geçmişi okudum ancak yazabildim...

UMUT'UN YOLUNDAKİLER VE UMUT'A KOŞACAKLAR LİSTESİ

UMUT'UN YOLUNDAKİ MUTLU HAMİŞLER

1-leydim84-----hamile ( yeşilköy international-tüp)
2-nihan1979 ---- hamile ( umut - tüp )
3-bnur2028-----hamile ( umut - tüp )
4-judith_mc-----hamile ( umut - tüp )
5-ndevil----hamile ( umut - tüp )
6-sevtap41 ---- hamile ( umut - tüp )
7-emine1983----hamile ( umut - tüp )
8-hilal23---hamile ( umut - tüp )
9-gncam---hamile -ikiz ( umut - tüp 2.deneme)
10-htcyldz---hamile ( umut - tüp 4.deneme)
11-özgemercan---hamile ( KENDİLİĞİNDEN)
12-turuncu86---hamile-ikiz ( umut - tüp )
13-sympathique ---- test günü : 23 şubat (umut-tüp)
14-ceysin---tedavisi başlayacak-uzun protokol (umut-tüp)
15-sevgi3434--- test:25 şubat ( umut-tüp )
16-tlyvs---hamile ( umut - tüp 2.deneme)
17-fulya41-----hamile ( umut - tüp )
18-deryaberil---(transfer için gün bekliyor / umut - tüp )
19-wisegirl81---hamile ( umut - tüp 2.deneme)
20-fındık faresi --- ( iğnelerine başladı - umut - tüp )
21-angel_78---test günü:28 şubat ( umut - tüp )
22-
23-
24-
25-

UMUT'A KOŞACAK MÜSTAKBEL HAMİŞLER

:97::97:
1-belle_femme --- BİR DAHAKİ TEDAVİYE KADAR DİNLENİCEK ARKADAŞIMIZ .
2-ceylinnaz --- ( biraz dinlenip umut'una kavuşacak )
3-nurme --- ( tedavisine başlamak için bekliyor - şubat sonu )
4-basakoztan --- ( 3. denemesi için araştırma yapıyor bahçeciyi seçti )
5-özgür1 --- ( araştırma yapıyor tedavi için umut düşünüyor)
6-pili --- ( henüz tedaviye başladı - beklemede )
8-aslı-ist ---(2.deneme için çalışmalarını sürdürecek ..umudu sürüyor arkadaşımın)
9-belgin -----(mart/nisan tedaviye başlayacak Umut'ta)
10-menlikee----( tedavisi başladı - hayırlısı olsun )
11-ayben85-----( dondurulmuşlarını kapıp umuta gelcek )
12-bakgün-----(heyet raporu için hazırlanıyor-umutta tüp yaptıracak)
13-herasles----(preseed ile deneme yapacak )
14-gulsah8585---(2 micro olumsuz- yeni tedavi umutta düşünüyor )
15-nsh---(evvela doktora gidip sebebini öğrenmeli)
16-sinems941---(ilk görüşmesini yaptı-şubat sonu başlayacak)
17-elinn---( umut - tüp - haziran dondurulmuşlarla)
18-panadol----(umut-2.deneme-haziran)
19-besa3467----( umut - tüp )
20-aşk_meleği ---( 2.tüp denemesini de umutta yapacak - beklemede )
21-nursin1981---YEPYENİ UMUTLARLA TEKRAR BAŞLAYACAK
22-karadenizgülü----genetik araştırma yapılacak
23-ikramaya ---- rapor almaya çalışacak
24-
25-
26-

kızlar benim çok moralim bozuk . ..
biliyorsunuz dün gittim muayeneye ve doktor ohss olma ihtimalin çok zor sen kilolusun daha ziyade zayıf bayanlarda karında şişlik oluyor dedi . ama şimdi belirtilere bakıyorum birebir yaşıyorum. gece nereye döneceğimi bilemedim .göbeğim özellikle alt karnım gergin. sanki içerden çekiliyor gibi .midemin üst tarafında da şişlik var sanki ailem geldi bugun onlarda şişmiş karnın dediler. nefesim hemen tıkanıveriyor. azcık iş yapıyım hemen tıkanıyorum . bırak iş yapmayı otururken bile... bizimkiler
(babam-annem-kardeşim sürpriz yapıp sabah kapıya dikiliverdiler ) kalktı geldi taaa izmirden istanbula... yanımda kalmak için. yarın transfer etmezler mi ki bu durumda çok üzülüyorum ... napcam bilemedim ...

belirtileri tutuyor... kimisine o halde trasfer edip su çekmişler ama hamile kalmış . ikiz doğuran bile var. kimisinde de negatif olmuş.. dün doktor sende olmaz dedi bu ağrı ne? çok sızlıyor korse taktım karnıma.. embriyolarım ne durumda bilmiyorum. geliştiler mi duruyorlarmı bilmiyorum. zatn az sayıdaydı dondurulup çözüp bozma riskine girmek istemiyorum .

allahım yardım etsin . moralim çok düştü kızlar. moral verin arkadaşınıza. . .

Canım lütfen olumsuzlukları düşünerek moralini bozma Bana sorarsan bu belirtilerin bir çoğunu psikolojik olrak kendimiz oluşturuyoruz Çünkü çok okuyoruz çok araştırıyoruz İşi oluruna bıraksak belki herşey yolunda gidecek Doktor da demiş zaten sen de olmaz diye Gönlünü ferah tut Senin için hangisi hayırlı olacaksa Allahım onu nasip etsin İnşallah en kısa zamanda bebeğine kavuşursun

Canım embriyoların azlığını lütfen kafana takma Biliyorsun ki sana en iyi örnek benim Neredeyse durumlarımız seninle aynı Hatta senin durumun benden daha iyi 6 embriyomdan 1 tanesi yaşayabilmişti ve sonuç ne kadar güzel Herşey çok güzel olacak Ben inanıyorum ve senin için çok dua ediyorum

Bu arada seni bekliyorum Bir an önce hamile kal da Umutun ekim-kasım anneleri başlığında bir topik aç ki orada yazışmaya devam edelim olur mu Herşey gönlünce olsun

Canım moralini bozma dicem ama insanın ne yazıkki elinde olmuyor.Biz ne kadar stres yapsakta yapmasakta olcağı varsa oluyor.Rabbim yeterki istesin.İçini ferah tut arkadaşım.Rabbime sığın.Güzel şeyler düşünki güzel olsun.Hem önce sen iyi olmalısınki bebişlerinde sende rahat etsin.Allah yar ve yardımcın olsun arkadaşım...

Canım moralini bozma dicem ama insanın ne yazıkki elinde olmuyor.Biz ne kadar stres yapsakta yapmasakta olcağı varsa oluyor.Rabbim yeterki istesin.İçini ferah tut arkadaşım.Rabbime sığın.Güzel şeyler düşünki güzel olsun.Hem önce sen iyi olmalısınki bebişlerinde sende rahat etsin.Benim bu 4. denemem olcak.İnşallah son olur.İlk denemem pozitifti ancak bebeğimi 8 haftalıkken kaybettim.İkinci deneme kimyasal gebelik.
3.deneme negatif.anlıyacağın herdefasında geriledi.acaba bu ne olcak.Yapacağımız tek şey dualarımızla rabbime sığınıp tevekkül etmek.Başka hiç bir şeyden fayda yok.

deryacım bana oyle geliyorki psikolojikmen oyle hissediyorsun fazla şiştigini duşunuyorsun gibi geldi cunku aynı hatayı bende yaptım karnım gerçekten şişmişti ama hafifmiş ignelerden olabiliyormuş gonal f den dolayı allahın izniyle hiçbişe olmamıştır ayrıca ohss olunca transfer yapmıyorlar bildigim kadrıyla ama eminim sende allahın izniyle boyle bi durum yok üzme kendini iyi şeyler düşün

fulyacım o isim olayına ben bişey demedim ben biliyorum orada oldugumu o arkadaş gormemiş...

Kızlar bugun de allahın izniyle 7.gunumu bitirdim yarın 8.gunum fakat bugun sabahtan buyana gobegimin alt kısmında yogun agrı var ve kasıgımın soluna bazande sagına olmak uzere igne batar gibi sancılar giriyo anlamadım gitti

bayadır giremiorum gene kızlarrrr.... işler çok yoğun hapımın bittiğini bile unuttum yani gün sayıyomusum gene haberim yok
fulya ilk bi okudum üzüldüm sonra sevincten kahkaha atmışım resmen yanımdaki arkadaşlar noldu diolar ben sana dedim arkadaşım için rahat olsun bebişin seninle kalcak diye hatta bebişlerin mi ne yoksa ? :)
sevgi az kaldı canım ya süperrr valla beni heyeceanlar sarıyo ya sizin heyecanınınz kim bilir nasıldır...
Fulya yat güzelim bol bol dinlen keyfini çıkarrr oooohhh artık sefa günüüüüü.....
derya canım haber bekliorum senden cok merak ettim süleyman bey bugün gelmiyecekmiydiki sen ulun beye gittiinnnn ....

kızlarrrr acilll yardım lekem gelmiş zaten bekliodum ama çok hafif yarın randevu alsam mı yarın ikinci günüm olmuş olcak miki? bugün sökülürüm heralde dimi?

Mrb kızlar Bugün test tekrarı yaptım 11.gün değerim 306 Şimdilik herşey yolunda Allahım isteyen herkese nasip etsin

fulya cok sevindim canım bende aradım randevumu aldımmmm yarın başlıcaz inşallahhh kitle düştüyseee....

kızlarrrr acilll yardım lekem gelmiş zaten bekliodum ama çok hafif yarın randevu alsam mı yarın ikinci günüm olmuş olcak miki? bugün sökülürüm heralde dimi?

Canım çok teşekkürler Başlangıç biraz üzüntülü oldu ama aldığım sonuç herşeyi unutturdu İnanıyorum ki allahım en kısa zamanda sana da nasip edecek

Canım ben Perşembe gece 10-11 gibi olmuştum Doktor bey perşembeyi saymayıp Cuma gününü 1. gün olarak kabul etmişti Lekelenmeler önemli değil galiba

canım daha sabah ya onun için aradım hemşiresi yarın gel dedi bugün sökülürüm çünkü büyük ihtimalleee yabni leke leke gelio bi leke gelip öyle kalmadı...

deryacım benim embiryomun durumunu sormuşsun blastosist embiryoydu 5. günde transfer edildi yani ve embiryo puanı çok yüksekti yani olasının en iyisiydi o yüzden bölünme yaşandıcanım.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…