Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

tamam canım sonuçta hepimiz aynı üzüntü tasaları yaşıyoruz.hassas olmamız çok normal.benim 4. denemem tasalarım daha fazla. tedavin hayırlı olsun.inşallah ilk ve son olur senin için.Rabbim sonunda hayırlı güzel haberler almayı ve yine sağlıklı bi şekilde meleğini kucağına almayı nasip etsin....

deryaberil hayırlı olsun canım rabbim sonunu güzel etsin inşallah kalbini ferah tut inanıyorum ama olcak arkadaşım mevlam yar ve yardımcın olsun

deryacım.....hayırlı olsun bacım inşallah annesine sımsıkı tutunur rabbim yardımcın olsun bol bol dinlen inşallah 5.martta guzel haberini almak nasip etsin allah

bacım ben progestan fitil progestan igne estrofem bide coraspin kullanıyorum bana gobekten igne vermedi doktrum

allahım sag saglim gelişim nasipo etsin evladına inşallah sersemlik mide bulantıları vız gelir insana yeterki allah evlat sahibi olmamızı nasip etsin onlar insana guzel bile gelir rabbim seni ve evladını korusun bacımm

deryacım hayırlı olsun canım inşallah güzel haberlerinide duyarız..........

aa keşke yetişebilseydin tanışmış olurduk biz geldiğimizde cam kenarında sandalyede oturduk tam karşımda sarışın biraz kilolu bi bayan vardı acaba sen miydin yanılmıyosam siyah giyinmişti.transferin inş. güzel geçmiştir ilk denemende kavuşursun bebeğine hepiniz için dua ediyorum Rabbim cümlemizin yardımcısı olsun.bu arada inancını hiç kaybetme ve sürekli konuş bebeğinle çok etkili oluyo bence.

canım ne kadarlık oldu senin şuan bendede bugün başladı sersemlik 6+5 olduk bizde Allaha şükür şimdilik herşey yolunda gidiyo bulantı felan yok senin nasıl gidiyo

evet emaneti kaptım geldim...bırakmıcammmm onu... bebeğimin benimle olduğunu düşünüyorum ve hep konuşuyorum onunla...evimizi tanıştırdım ona... babası da konuşuyor :)))

mutluyum .. allah mutluluğumuzu bozmasın... allah hep yüzümüzü güldürür hepimizin inşallah...

saol yawrum ...walla hepinizden süper kutlama bekliyorum ... inşallah güzel haberler veririm ben de sizlere...

canım walla bence bu deger böyle 6 katına falan çıktıysa vardır bişey be güzellik :)) ikizz falan.. ama sana tek embriyo kondu ve %2ymiş bölünmesi...

allah yardım etsin sağ salim gelsinler de...

sen neler yaptın beklerken söyle bana...

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn canımmmmmmmmmmmmm

deryacim transferin hayirli olsun Allah sonuna kadar goturur insallah..
Allah emeklerini bosa cikartmasin..

aminnnn güzelimmmmmmmm

deryaberil hayırlı olsun canım rabbim sonunu güzel etsin inşallah kalbini ferah tut inanıyorum ama olcak arkadaşım mevlam yar ve yardımcın olsun

amin güzelimmmmmmmmmmmmm

deryacım.....hayırlı olsun bacım inşallah annesine sımsıkı tutunur rabbim yardımcın olsun bol bol dinlen inşallah 5.martta guzel haberini almak nasip etsin allah
aminnnnnnnnn bacım :))) pimpirik telaşlı bacım :))

deryacım hayırlı olsun canım inşallah güzel haberlerinide duyarız..........

amin cannım... saana tek embriyo konmuştu da ikiz olmuştu demi ? umutta yapıldı ama demi ???
ne zaman bölünürmüş ki embriyo ???

yok canım o sarışın bayan kontrole gelmiş..ben ve eşim , kardeşim , babam ,annem o bayanın yanında dipte köşedeydik... benim resmim zaten profilde cANIM ..BEN SARIŞIN DEĞİLİM :) şişmannnnnnnnn da değil,mm o kadarrr :)))
bencede.. ben de hep konuşuyuroum .. allah hepimizin sesini duysun ..hepimizin derdine deva versin inşallah...

UMUT'UN YOLUNDAKİLER VE UMUT'A KOŞACAKLAR LİSTESİ

UMUT'UN YOLUNDAKİ MUTLU HAMİŞLER

1-leydim84-----hamile ( yeşilköy international-tüp)
2-nihan1979 ---- hamile ( umut - tüp )
3-bnur2028-----hamile ( umut - tüp )
4-judith_mc-----hamile ( umut - tüp )
5-ndevil----hamile ( umut - tüp )
6-sevtap41 ---- hamile ( umut - tüp )
7-emine1983----hamile ( umut - tüp )
8-hilal23---hamile ( umut - tüp )
9-gncam---hamile -ikiz ( umut - tüp 2.deneme)
10-htcyldz---hamile ( umut - tüp 4.deneme)
11-özgemercan---hamile ( KENDİLİĞİNDEN)
12-turuncu86---hamile-ikiz ( umut - tüp )
13-sympathique ---- test günü : 23 şubat (umut-tüp)
14-ceysin---tedavisi başlayacak-uzun protokol (umut-tüp)
15-sevgi3434--- test:25 şubat ( umut-tüp )
16-tlyvs---hamile ( umut - tüp 2.deneme)
17-fulya41-----hamile ( umut - tüp )
18-deryaberil---(TEST GÜNÜ : 5MART / umut - tüp )
19-wisegirl81---hamile ( umut - tüp 2.deneme)
20-fındık faresi --- ( iğnelerine başladı - umut - tüp )
21-angel_78---test günü:28 şubat ( umut - tüp )
22-
23-
24-
25-

UMUT'A KOŞACAK MÜSTAKBEL HAMİŞLER

:97::97:
1-belle_femme --- BİR DAHAKİ TEDAVİYE KADAR DİNLENİCEK ARKADAŞIMIZ .
2-ceylinnaz --- ( biraz dinlenip umut'una kavuşacak )
3-nurme --- ( tedavisine başlamak için bekliyor - şubat sonu )
4-basakoztan --- ( 3. denemesi için araştırma yapıyor bahçeciyi seçti )
5-özgür1 --- ( araştırma yapıyor tedavi için umut düşünüyor)
6-pili --- ( henüz tedaviye başladı - beklemede )
8-aslı-ist ---(2.deneme için çalışmalarını sürdürecek ..umudu sürüyor arkadaşımın)
9-belgin -----(mart/nisan tedaviye başlayacak Umut'ta)
10-menlikee----( tedavisi başladı - hayırlısı olsun )
11-ayben85-----( dondurulmuşlarını kapıp umuta gelcek )
12-bakgün-----(heyet raporu için hazırlanıyor-umutta tüp yaptıracak)
13-herasles----(preseed ile deneme yapacak )
14-gulsah8585---(2 micro olumsuz- yeni tedavi umutta düşünüyor )
15-nsh---(evvela doktora gidip sebebini öğrenmeli)
16-sinems941---(ilk görüşmesini yaptı-şubat sonu başlayacak)
17-elinn---( umut - tüp - haziran dondurulmuşlarla)
18-panadol----(umut-2.deneme-haziran)
19-besa3467----( umut - tüp )
20-aşk_meleği ---( 2.tüp denemesini de umutta yapacak - beklemede )
21-nursin1981---YEPYENİ UMUTLARLA TEKRAR BAŞLAYACAK
22-karadenizgülü----genetik araştırma yapılacak
23-ikramaya ---- rapor almaya çalışacak
24-
25-
26-

amin canım inşallah.ben iğnelerimin 9. günündeyim.yarın tekrar kontrolum var.ulun bey herşey iyi gidiyor duruma göre cuma yada cumartesi günü yumurtaları toplarız dedi.çok heyecanlıyım bende.

Son düzenleme:
valla bugün kontrolde okadar heyecanlıydım ki,doktor ölçerken folikülleri saymayı unuttum sonra üzüldüm keşke saysaydım diye .rahim kalınlığı 8.5 mm ve tahmini 10 -15 folikül saydı 13-19 mm arası.
umarım iyi kalitede çıkarlar çok korkuyorum ,sigarayı tam bırakamadım da.

Deryacım Hayırlı olsun canım İnşallah çektiğin sıkıntı ve endişeler 5 Martta son bulacak Bebişin sıkı sıkı tutunacak sana Bebişinle konuşmaya devam Eminim onlar şimdiden herşeyi algılıyor

amin canım inşallah.ben iğnelerimin 9. günündeyim.yarın tekrar kontrolum var.ulun bey herşey iyi gidiyor duruma göre cuma yada cumartesi günü yumurtaları toplarız dedi.çok heyecanlıyım bende.

Canım gerçekten herşey yolunda görünüyor Rahim kalınlığı ve yumurta sayıların çok iyi İnşallah kaliteleri de iyi olur Tabi sigarayı bırakabilsen bebeğin gelişimi açısından daha iyi olur İnşallah herşey yolunda gider

ooo evet bende öleee.benimde yaşım 32,sanırım bende 32 de 5 sene takılabilirim :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…