Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

Canım ceysin arkadaş ne güzel söylemiş Kötü düşüncelerden arın ve benim yaşadıklarımı getir aklına Benim adet sancılarını geçtim adet kananam bile başlamıştı Canım iyi düşün ki sonuç da iyi olsun

zaten fulya senn durumun olmasa hiç rahatlama olmiycaktı içimde cnku adette ne yaşıyosam şuanda aynısını yaşıyorum ama allah buyuktur dur bakalım canım bugun transfer gunu dahil 9.gun normalde doktor cuma test istedi ama ben çarşamba gunu kan testi yapıcam bakiyim bi hareket varmı inşallah hamileyimdir.neyse seni ne zamn cagırdı doktor keseyi gormek için

sevgi,umutsuzluk yok yok yok yok yoooooook! bak fulya' da aynı durumdayı şimdi çok şükür ki hamile.moral bozuklugu yapam lütfen.inşallah,senınde hamile haberlerini alacagız.kaçıncı gundesin?

şimdi daha iyim özgecim napalım olur yada olmaz olsada allahtan olmasada çok şukur 7 embriyom var dondurulmuş tutmazsa da allah saglık sıhhat verdikce onları denerim.rabbim herşeyin iyisini bilir.sen nasılsın bakalım hamilelik nasıl gidiyor:KK49:

zaten fulya senn durumun olmasa hiç rahatlama olmiycaktı içimde cnku adette ne yaşıyosam şuanda aynısını yaşıyorum ama allah buyuktur dur bakalım canım bugun transfer gunu dahil 9.gun normalde doktor cuma test istedi ama ben çarşamba gunu kan testi yapıcam bakiyim bi hareket varmı inşallah hamileyimdir.neyse seni ne zamn cagırdı doktor keseyi gormek için

Canım inşallah çarşamba günü güzel haberini alırsın Bebişimin kesesini görmek için 2 mart gününe randevu verdiler İnşallah herşey yolunda gider

arkadaşlar deryayla telefonda konuştum şimdi morali çok iyi dün transferi yapılmış herşey yolunda dedi dinleniyormuş inşallah oda bu savaştan zaferle ayrılır rabbim ona ve tüm isteyenlere haklarımızda hayırlısını verir inşallah

selam arkadaşlar ben öyle çok fazla giremiyorum bu arada yeni hamile arkadaşları tebrik ediyorum inş sağlıklı bi şekilde kucağınıza almakta nasip olur test sonucunu bekleyenlerinde inş hamile haberlerini alırız.bende dün keseyi görmeye gittim Allaha şükürler olsun keseyide gördük kalp atışlarınıda duyduk müthiş bişey ya bu Rabbim herkese nasip etsin.bebeğim bugün 6+5 oldu.derya arkadaşımızında inş transferi iyi geçmiştir ve hamilelikle sonuçlanır inş.

Canım benim bu defa Allahın izniyle olcak ve sağ sağlim meleğini alcaksın kucağına.Artık sıkma canını ve rahat ol.Darısı bizlerin başına inşallah...

amin canım inşallah...bu arada tek daha iyidir geceleri azda olsa uyursun:KK1::KK1:

:nazar:canım allah sağsalim kucağına almayı nasip etsinn peki ben hala anlamadım neden iki emriyoooo:KK64::KK64::KK64::KK64::KK66:
Canlarım çook teşekkür ederim..sabırsızlıkla sizin sonuçları bekliyorum valla gece gündüz aklımda ve dualarımdasınız.. belgincim iki embriyo deil tekti ama değer çok yüksek çıkınca ikiz sanırım dedim... :KK61:

arkadaşlar deryayla telefonda konuştum şimdi morali çok iyi dün transferi yapılmış herşey yolunda dedi dinleniyormuş inşallah oda bu savaştan zaferle ayrılır rabbim ona ve tüm isteyenlere haklarımızda hayırlısını verir inşallah

Canım haber verdiğin için teşekkürler...bikaçgüne gelir sanırım inşallah gün gün yaşayalım onun heyecanınıda :KK69:

Buarada listemiz kaybolmasın :KK9: arada gündeme getirelim dimi ama :KK69:

UMUT'UN YOLUNDAKİLER VE UMUT'A KOŞACAKLAR LİSTESİ

:KK49:UMUT'UN YOLUNDAKİ MUTLU HAMİŞLER :KK49:

:KK64::KK64::KK66::KK62::KK19::KK66:
1-leydim84-----hamile ( yeşilköy international-tüp) :emir_bebek::KK49:
2-nihan1979 ---- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
3-bnur2028-----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
4-judith_mc-----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
5-ndevil----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
6-sevtap41 ---- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
7-emine1983----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
8-hilal23---hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
9-gncam---hamile -ikiz ( umut - tüp 2.deneme) :emir_bebek::KK49:
10-htcyldz---hamile ( umut - tüp 4.deneme) :emir_bebek::KK49:
11-özgemercan---hamile ( KENDİLİĞİNDEN) :emir_bebek::KK49:
12-turuncu86---hamile- ( umut tüp ) :emir_bebek::KK49:

13-sympathique ---- test günü : 23 şubat (umut-tüp):nazar:
14-ceysin---tedavisi başlayacak-uzun protokol (umut-tüp) :nazar:
15-sevgi3434--- test:25 şubat ( umut-tüp ):nazar:
16-tlyvs---hamile ( umut - tüp 2.deneme) :emir_bebek::KK49:
17-fulya41-----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
18-deryaberil---tes günü : 5 mart (umut - tüp ) :nazar:
19-wisegirl81---hamile ( umut - tüp 2.deneme) :emir_bebek::KK49:
20-fındık faresi --- ( iğnelerine başladı - umut - tüp ) :nazar:
21-angel_78---test günü:28 şubat ( umut - tüp ) :nazar:
22-
23-
24-
25-

UMUT'A KOŞACAK MÜSTAKBEL HAMİŞLER

:KK68::97::97::KK6::KK6::nazar::emir_bebek::emir_bebek:
1-belle_femme --- BİR DAHAKİ TEDAVİYE KADAR DİNLENİCEK ARKADAŞIMIZ .
2-ceylinnaz --- ( biraz dinlenip umut'una kavuşacak ) :nazar:
3-nurme --- ( tedavisine başlamak için bekliyor - şubat sonu ) :nazar:
4-basakoztan --- ( 3. denemesi için araştırma yapıyor bahçeciyi seçti ) :nazar:
5-özgür1 --- ( araştırma yapıyor tedavi için umut düşünüyor) :nazar:
6-pili --- ( henüz tedaviye başladı - beklemede ):nazar:
8-aslı-ist ---(2.deneme için çalışmalarını sürdürecek ..umudu sürüyor arkadaşımın) :nazar:
9-belgin -----(mart/nisan tedaviye başlayacak Umut'ta):nazar:
10-menlikee----( tedavisi başladı - hayırlısı olsun ) :nazar:
11-ayben85-----( dondurulmuşlarını kapıp umuta gelcek ) :nazar:
12-bakgün-----(heyet raporu için hazırlanıyor-umutta tüp yaptıracak) :nazar:
13-herasles----(preseed ile deneme yapacak ) :nazar:
14-gulsah8585---(2 micro olumsuz- yeni tedavi umutta düşünüyor ) :nazar:
15-nsh---(evvela doktora gidip sebebini öğrenmeli) :nazar:
16-sinems941---(ilk görüşmesini yaptı-şubat sonu başlayacak) :nazar:
17-elinn---( umut - tüp - haziran dondurulmuşlarla) :nazar:
18-panadol----(umut-2.deneme-haziran):nazar:
19-besa3467----( umut - tüp ) :nazar:
20-aşk_meleği ---( 2.tüp denemesini de umutta yapacak - beklemede ) :nazar:
21-nursin1981---YEPYENİ UMUTLARLA TEKRAR BAŞLAYACAK
22-karadenizgülü----genetik araştırma yapılacak
23-ikramaya ---- rapor almaya çalışacak
24-
25-
26-

Deryanın test gününe 5 mart yazdım..dün transferi olduysa 12. gün 5 marta geliyo çünkü..dipnot yazim dedim :KK54:

Deryacım hayırlı olsun canım:nazar::nazar: İnan çok sevindim :KK62::KK62::KK62::KK62::KK62:İnşalllah sen de bize hamileyim haberini vereceksin Moralini yüksek tut Bol bol dinlen Bize verdiğin öğütleri harfiyen uygula Herşey gönlünce olsun

ya kızlar yanlış anlaşıldım sanırım.benimde bişey dediğim yok.görmemiş olabilirim evet ama derya arkadaşımın cevap tarzı biraz sertçeydi. (kimseyi ayırmıyorum merak etme) ben böyle bişey demedimki.bizi neden ayırdınız gibisinde.sadece neden listede yokuz dedim.yanlış anlaşıldım kusura bakmayın.fulya arkadaşımızda zaten tatlı dille izah etti.teşekkür ediyorum...

şeker bak beni anlayan arkadaşlar ( sevgi,fulya) yazmışlar..ben o gün o kadar üzgündüm ki... Sert degildi yazım ama senin seni listeye eklemediğimi söylemene üzülüp yazdım . Ok .

Sorun yok . Herşey hepimiz için güzel olcakkkkkkkkk

ya kızlar yanlış anlaşıldım sanırım.benimde bişey dediğim yok.görmemiş olabilirim evet ama derya arkadaşımın cevap tarzı biraz sertçeydi. (kimseyi ayırmıyorum merak etme) ben böyle bişey demedimki.bizi neden ayırdınız gibisinde.sadece neden listede yokuz dedim.yanlış anlaşıldım kusura bakmayın.fulya arkadaşımızda zaten tatlı dille izah etti.teşekkür ediyorum...
derdimi anlattım diye düşünüyorummmm

mrblar öncelikle güzel bir hafta geçirmenizi diliyorum :KK71:

Malum bugün tekrar kan testim vardı ogünkü kanamadan sonra...şükürler olsun değerim katlanarak artmış.. :KK61:

12.gün değerim 1394 tü

16. Gün değerim 6776 olmuş :KK52: Hemen ultrasonda bakalım dedi dr ve minik keseciğimi gördük...ama dr un dediğine göre tek bebekmiş değer yanılttı demek bizi ama anormal bi sayı çıktı görüldüğü üzere..hayırlısı olsun rabbim meleğime kavuşmayıda nasip etsin inşallah.. :KK69:
allah sağlıkla koynuna almak nasip etsin. Inşallah...
Maşşallah erken döllendi demekki deger ondan mı yüksek çımışşş
banada faydasını görmüş bir arkadaş söyledi bende sizlerle paylaşmak istedim.7gün içinde okunacak. Fetih süresini bilirsiniz.yaşının sayısı kadar okuncak. Ben 32 yaşımda olduğum için 1 tanesi kendim kalan31 taneyi 31 ayrı kişiye okuttum.bittikten sonrada fetih duası var.netten buldum.en son onu okudum ve duamı yaptım. Inşallah faydalı olurum arkadaşlar...

allahkabul etsin. Ben tedavi başladığı gün okutmuştum .

...derya...naptın bugun gelişmeler ney canım gelnce yaz muhakkkak inşallah herşey yolundadır bacım allaha emanet ol

geldimmmmmmmmmmmmm

deryacım nerelerdesin hadi güzel haberler ver bize inşallah transferin sağlıcakla gerçekleşmiştir
amin güzelim aminnn

selam arkadaşlar ben öyle çok fazla giremiyorum bu arada yeni hamile arkadaşları tebrik ediyorum inş sağlıklı bi şekilde kucağınıza almakta nasip olur test sonucunu bekleyenlerinde inş hamile haberlerini alırız.bende dün keseyi görmeye gittim allaha şükürler olsun keseyide gördük kalp atışlarınıda duyduk müthiş bişey ya bu rabbim herkese nasip etsin.bebeğim bugün 6+5 oldu.derya arkadaşımızında inş transferi iyi geçmiştir ve hamilelikle sonuçlanır inş.

dün ben beklerken oradaydın . Gördüm seni . Eşinle asansöre gittiniz yetişemedim arkandan geldim .. Bende su içip duruyordum . .

deryanın test gününe 5 mart yazdım..dün transferi olduysa 12. Gün 5 marta geliyo çünkü..dipnot yazim dedim :KK54:

doğru tespit 5 mart :))

deryacım hayırlı olsun canım:nazar::nazar: Inan çok sevindim :KK62::KK62::KK62::KK62::KK62:inşalllah sen de bize hamileyim haberini vereceksin moralini yüksek tut bol bol dinlen bize verdiğin öğütleri harfiyen uygula herşey gönlünce olsun

kızlar transferim 5.gün embriyosu -bloasist olarak yapıldı... şimdi evde dinleniyorum . Tlf numaramın olduğu arkadaşlar hep aradı dedim 2 satır yazıyım...mide bulantım çok
yatıcam şimdi.. Toparlarsam tkrar girerim

dua edin kızlar...

UMUT'UN YOLUNDAKİLER VE UMUT'A KOŞACAKLAR LİSTESİ

:KK49:UMUT'UN YOLUNDAKİ MUTLU HAMİŞLER :KK49:

:KK64::KK64::KK66::KK62::KK19::KK66:
1-leydim84-----hamile ( yeşilköy international-tüp) :emir_bebek::KK49:
2-nihan1979 ---- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
3-bnur2028-----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
4-judith_mc-----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
5-ndevil----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
6-sevtap41 ---- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
7-emine1983----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
8-hilal23---hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
9-gncam---hamile -ikiz ( umut - tüp 2.deneme) :emir_bebek::KK49:
10-htcyldz---hamile ( umut - tüp 4.deneme) :emir_bebek::KK49:
11-özgemercan---hamile ( KENDİLİĞİNDEN) :emir_bebek::KK49:
12-turuncu86---hamile-ikiz ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
13-sympathique ---- test günü : 23 şubat (umut-tüp):nazar:
14-ceysin---tedavisi başlayacak-uzun protokol (umut-tüp) :nazar:
15-sevgi3434--- test:25 şubat ( umut-tüp ):nazar:
16-tlyvs---hamile ( umut - tüp 2.deneme) :emir_bebek::KK49:
17-fulya41-----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
18-deryaberil---(TEST GÜNÜ : 5MART / umut - tüp ) :nazar:
19-wisegirl81---hamile ( umut - tüp 2.deneme) :emir_bebek::KK49:
20-fındık faresi --- ( iğnelerine başladı - umut - tüp ) :nazar:
21-angel_78---test günü:28 şubat ( umut - tüp ) :nazar:
22-
23-
24-
25-

UMUT'A KOŞACAK MÜSTAKBEL HAMİŞLER

:KK68::97::97::KK6::KK6::nazar::emir_bebek::emir_bebek:
1-belle_femme --- BİR DAHAKİ TEDAVİYE KADAR DİNLENİCEK ARKADAŞIMIZ .
2-ceylinnaz --- ( biraz dinlenip umut'una kavuşacak ) :nazar:
3-nurme --- ( tedavisine başlamak için bekliyor - şubat sonu ) :nazar:
4-basakoztan --- ( 3. denemesi için araştırma yapıyor bahçeciyi seçti ) :nazar:
5-özgür1 --- ( araştırma yapıyor tedavi için umut düşünüyor) :nazar:
6-pili --- ( henüz tedaviye başladı - beklemede ):nazar:
8-aslı-ist ---(2.deneme için çalışmalarını sürdürecek ..umudu sürüyor arkadaşımın) :nazar:
9-belgin -----(mart/nisan tedaviye başlayacak Umut'ta):nazar:
10-menlikee----( tedavisi başladı - hayırlısı olsun ) :nazar:
11-ayben85-----( dondurulmuşlarını kapıp umuta gelcek ) :nazar:
12-bakgün-----(heyet raporu için hazırlanıyor-umutta tüp yaptıracak) :nazar:
13-herasles----(preseed ile deneme yapacak ) :nazar:
14-gulsah8585---(2 micro olumsuz- yeni tedavi umutta düşünüyor ) :nazar:
15-nsh---(evvela doktora gidip sebebini öğrenmeli) :nazar:
16-sinems941---(ilk görüşmesini yaptı-şubat sonu başlayacak) :nazar:
17-elinn---( umut - tüp - haziran dondurulmuşlarla) :nazar:
18-panadol----(umut-2.deneme-haziran):nazar:
19-besa3467----( umut - tüp ) :nazar:
20-aşk_meleği ---( 2.tüp denemesini de umutta yapacak - beklemede ) :nazar:
21-nursin1981---YEPYENİ UMUTLARLA TEKRAR BAŞLAYACAK
22-karadenizgülü----genetik araştırma yapılacak
23-ikramaya ---- rapor almaya çalışacak
24-
25-
26-

deryacığım okudum emaneti almışsın artık annesine sımsıkı tutunsun inşallahh.deryacığım çok inan olurmu seninle olduğuna hatta konuş bile onunla çünkü o seninle artık :KK49: rabbim inşallah güzel sonuçlar almanıda nasip etsin sana ve tüm tedavide olanlara canım :KK16:

allah sağlıkla koynuna almak nasip etsin. Inşallah...
Maşşallah erken döllendi demekki deger ondan mı yüksek çımışşş

doğru tespit 5 mart :))

kızlar transferim 5.gün embriyosu -bloasist olarak yapıldı... şimdi evde dinleniyorum . Tlf numaramın olduğu arkadaşlar hep aradı dedim 2 satır yazıyım...mide bulantım çok
yatıcam şimdi.. Toparlarsam tkrar girerim

dua edin kızlar...

Öncelikle hayırlı olsun canım transferin :KK19: İnşallah 12 günün sonunda bayram gibi kutluycaz meleğini :KK69:

Valla benim olayı sorarsan hala çözemedik :KK9: ama kan makinası arızalıydı sanırım başka bi ihtimal yok çünkü :44:

Kızlar, 2 gundur ıyıce sersemlemeye başladım.Keseyi gördük ama kendısı ıle tanışamadık henuz inşallah Allahım kısmet ederse 5 mart' ta tanışacagız.annesine ıyıce tutunsun isterse 9 ayım boyle gecsın umrumda bile olmayacak. Allahım hamişlere bebeklerini saglıklı sıhhatli kucaklamayı,hamiş olmayı bekleyenlere de bir an önce mercimek tanelerini nasip etsin.

deryacim transferin hayirli olsun Allah sonuna kadar goturur insallah..
Allah emeklerini bosa cikartmasin..

Kızlar, 2 gundur ıyıce sersemlemeye başladım.Keseyi gördük ama kendısı ıle tanışamadık henuz inşallah Allahım kısmet ederse 5 mart' ta tanışacagız.annesine ıyıce tutunsun isterse 9 ayım boyle gecsın umrumda bile olmayacak. Allahım hamişlere bebeklerini saglıklı sıhhatli kucaklamayı,hamiş olmayı bekleyenlere de bir an önce mercimek tanelerini nasip etsin.

guzel bir duygu olmali keseyi gordugunde, merak etme canim Allah sana bebeginle tanisma firsatini verecektir biraz daha sabret..
Allah saglikla kucagina vermeyide nasip eder insallah

neden göbek ignesi vuruluyosun???

sevgicim bu son tedavimde dr banada vermisti ama bende kan pihtilasmasi yok..
drum transfer sonrasi artik hastalarima bu igneden veriyorum dedi kan pihtilasmasi olmasin diye..
galiba buda yeni olmali bundan onceki tedavimde vermemisti
sen hangi ilaclari kullaniyorsun??

Son düzenleme:
X