Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

fulyacım o isim olayına ben bişey demedim ben biliyorum orada oldugumu o arkadaş gormemiş...

ya kızlar yanlış anlaşıldım sanırım.benimde bişey dediğim yok.görmemiş olabilirim evet ama derya arkadaşımın cevap tarzı biraz sertçeydi. (kimseyi ayırmıyorum merak etme) ben böyle bişey demedimki.bizi neden ayırdınız gibisinde.sadece neden listede yokuz dedim.yanlış anlaşıldım kusura bakmayın.fulya arkadaşımızda zaten tatlı dille izah etti.teşekkür ediyorum...

ilk önce herkeze merhabalar allah dileklerinizi meleklerinizi kabul ve sizinle eylesin.. hemşommmmm buarada canımm sabır sabır biliyorsun benim 3 cüde tuttu çok şükür sakın ağrılara takılmayın inanın ben tutmayacak gözüuyle hastanede transferim oldu ve biliyorsun ,ilk 3 gün yattım sonraa gezdim ... buarada şıuan sizin en hassas günleriniz laflarıdeğişik algılaya bilirsiniz destek olun birbirinize bakın sonucu nekadar güzel olacak hadi göbeklerde inş bebiş ler olur allahın izniyle

Mrb kızlar Bugün test tekrarı yaptım 11.gün değerim 306 Şimdilik herşey yolunda Allahım isteyen herkese nasip etsin

Allah tamamına erdirsin arkadaşım.Hayırlısıla sağlıklı bi şekilde kucağınada almayı nasip etsin.Darısı bizlerin başına inşallaah...

mrblar öncelikle güzel bir hafta geçirmenizi diliyorum

malum bugün tekrar kan testim vardı ogünkü kanamadan sonra...Şükürler olsun değerim katlanarak artmış..

12.gün değerim 1394 tü

16. gün değerim 6776 olmuş hemen ultrasonda bakalım dedi dr ve minik keseciğimi gördük...ama dr un dediğine göre tek bebekmiş değer yanılttı demek bizi ama anormal bi sayı çıktı görüldüğü üzere..Hayırlısı olsun Rabbim meleğime kavuşmayıda nasip etsin inşallah..

Allah bin kere razı olsun hemşom.İnşalllah dediğin gibi olur.Biliyosun bu 4.denemem.Bu defada olmassa yıkılırım.Rabbime sığındım elden başka bişey gelmiyor...

Canım benim bu defa Allahın izniyle olcak ve sağ sağlim meleğini alcaksın kucağına.Artık sıkma canını ve rahat ol.Darısı bizlerin başına inşallah...

kızlarrrr adetim başladıııı...yarın 10 ile 11 arası süleyman beydeyim inşallah pıhtı düşmüştürrr...
tedavi başlayabilir inşallahhh.....offf heyecan bastııı geneee....

sevgiiii moralini yüksek tut canım yaaa fulyayı örnek al kendine hastalandım dedim bizi üzdü ertesi gün patlattı bomboyaı bunlar olağan şeyler moralini yüksek tut lütfen canımmmm...

hakkinizda hayirlisi neyse Allah onu nasip etsin
kendini uzme canim olacagina birak..
4. tedavimde 25 yumurtam toplanmisti karnim davul gibi sismisti yururken dersinki karnim benden once gidiyordu ama yinede transferim olmustu

derya oyle dememiştir canım boşver takılma.birazda ogun canı sıkkındı ohss oldugunu düşündügü için hepimiz aynı zorlukları cekiyoruz birbirimize alınmamalıyız tam tersi destek olmalıyız.bu arada canım evet süreç zor ilerliyo bende yogun adet belirtileri var benm bugun transfer gunu hariç 8.gun sanırım sennde 9.gun olmalı degilmi canım

benim adet sancılarımın aynısı başladı ümidim tukeniyo

yok yok yok umidini kaybetmek yok canim.. adet sancisi normaldir, valla en son tedavimde 11. gunumde bi sanci bi sanci tamam dedim hersey bitti hatta birazda leke vardi ayni gun test yaptim hamileydim.. sonucta bebegim beni birakti ama o duyguyu o heyacani yasamak cok guzeldi

Katılıyorum canım sana.Destek için burdayız hepimiz ve öyle olcağınada inanıyorum.Bizi birbirimizden başka kim anlayabilirki en iyi.benim transfer günümü sayarsak 7.günüm tatlım.senden 1 gün gerideyim yani.o adet belirtileri oluyor hep.ama okuyoruzki belirti olupta hamile kalan çok arkadaşımız var.

Banada faydasını görmüş bir arkadaş söyledi bende sizlerle paylaşmak istedim.7gün içinde okunacak. Fetih süresini bilirsiniz.yaşının sayısı kadar okuncak. ben 32 yaşımda olduğum için 1 tanesi kendim kalan31 taneyi 31 ayrı kişiye okuttum.bittikten sonrada fetih duası var.netten buldum.en son onu okudum ve duamı yaptım. inşallah faydalı olurum arkadaşlar...

güzelim benim adet sancım gibi ağrım vardı bende ağlıyordum tutmadı diye ama bak şükür 4.5 aylık gebeyim takma kafana bunları

allahım saglık sıhhat versin bebegine ve sana canım.teşekkur ederim cvbın için ama insan korkuyo işte haliyle ne bileyim carşamba 10.gunum baktırıcam sonuc pozitif olur inşallah

amin canım inşallah...bu arada tek daha iyidir geceleri azda olsa uyursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…