Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

canım evet geröekten bende sasırdım neden normal yolla hamile kalamadıgını cunku sayı cok guzel fakat bu tahlillerde başka degerler var onlar duşuk oluncada gebelik oluşamıyor normal yoldan ama şu kadarına emin konuşabilirim herşeyde olsa bu sayıyla tup bebek cok cok mumkun.cogu kişide sperm hiç yok sıfırken ameliyatla 5 6 tane buluyorlar ben sana ulun beyn bana soyledgi bir cumleyi soyleyim ben hocam bir milyonla olurmu dedigimde bana benm için 15 tane hayli hayli yeterli demişti gonlunu ferah tut şimdiden hayırlı ugurlu olsun dr.süleyman tosun galiba

sevgi sevinçten uyku tutmuyor bidaha açtım canım evet dr süleyman tosun aşılamada sperm yıkandıktan sonra 30 milyon olmuştu ama neden bende bi sorun yokken tutmadı diyom işte o yüzden sayı yeterli deyildir diye üzülüyom demek boşuna inşallah hayırlı sonuş alırım bende sende duanı eksik etme ne olur canımcım

tebrik ederim canim bence ikizlere gebesin.. dun bize verdigin uzucu haberden sonra bu cok iyi geldi..
inanki icimdeki his hamilesin diyordu hatta dun sormustum test yaptinmi diye..
Allah saglikla kucagina vermeyi nasip etsin.. hala kanaman varsa bol bol dinlen mumkunse hep uzan sadece ihtiyaclarin icin kalk

kızlarrrrrrrrrr hamileyimmmmmm 11. gün değerim 155. ilk denememdi ve allah yüzümüze güldü:))) darısı hepinizin başına.. bunu gerçekten çoook içten diliyorum.

tebrik ederim canim Allah saglikla kucagina vermeyi nasip etsin..
darisi test gununu bekleyen diger arkadaslarimizin basina(aminnnnnnn)

Kızlaaaar!

radyasyondan,çaydan,dertden,kahveden,sigaradan, gazlı içeceklerden,soguktan,konservelerden,gözyaşlarından,az pişmiş etten & tavuktan,stressten,vb.

uzak olacagımız bir pazar ve kocaman bir hafta diliyorum...

Son düzenleme:
goncacım bebişin ne durumda herşey yolundadır inşallah sen nasılsın?

bebişlerim iyi teyzesi iki taneler biliyosun demi:)))) 2 hafta oldu kalp atışlarını dinledim 15 gün sonra gene kontrole gidicez şükür bir yaramazlık yok şimdilik canım.....

bebişlerim iyi teyzesi iki taneler biliyosun demi:)))) 2 hafta oldu kalp atışlarını dinledim 15 gün sonra gene kontrole gidicez şükür bir yaramazlık yok şimdilik canım.....

iyi canım cok şukur allah sag saglim gelişim nasip etsin goncacım tek embriyoylamı iki<zlere kaldın

canım iyi dileklerin iiçin teşekkürler. inanın kalbim hep sizlerle hep dua ediyorum allah hepimize sağlıklı bebişler versin inşallahhhhh..

Slm kızlar.Nasılsınız bakalım. Ben 5.günüme geldim.Bel ağrım biraz daha hafifledi.diğer günlere göre.Bugün sol göğsüme arada bir sancı giriyor.Sizler ne durumdasınız.Hamiş arkadaşlarda ne gibi belirtiler oldu.Bende birde regli öncesi baş dönmesi olur.Buda var.Off tutmadı diye korkuyorum

Canım süperrrrrrrrrr Hamilelerin arasında kalmışsın İnşallah bizim uğurumuz sana da bulaşacak En kısa zamanda hamileyim diye haberlerini alırız
Bu arada ben de sana özelden yazdım ama gelir mi bilmiyorum

sevgi3434 ve ben yokuz listede neden

Canım teşekkür ederim Evet hem kendimi hem de sizleri biraz üzdüm Ama çok kısa sürdü İnşallah sevincim ömür boyu sürer Yarın testi tekrarlayacağız İnşallah değerim bol bol katlanır Canım lekelenmem az da olsa devam ediyor Her ihtimale karşı sürekli yatıyorum Canım inşallah senden de en yakın zamanda güzel haberler alırız

insallah canim degerin katlanir, sen yinede dikkat et
darisi bizlerin basina

sevgi3434 ve ben yokuz listede neden

Canım belirtileri düşünerek kendini üzme Benim her türlü adet belirtilerim vardı mide yanması akıntı lekelenme hatta kanamam bile oldu Ama sonuç pozitif Asla olmadı diye kendini üzme Moralini yüksek tut

Canım bu arada deryanın herkes için hazırladığı listede isminiz var O liste deryanın dün hamilelik haberini veren üç kişinin arasında kaldığına dikkat çekmek için hazırladığı bir liste Ama listede test tarihin yazmıyor Test tarihini yazarsan eminim derya listeye ekler Bizde heyecanla güzel haberlerini bekleriz

ay canim benim korkularini anliyorum ama bosuna endiselenme belirtide arama herkeste ayni belirtiler olmuyor, icini ferah tut Allah yardimcin olsun

inşallah canımmmmm

Teşekkür ederim canım.Test tarihim 28 i ama ben dayanamayıp cumartesi yapıcam.çünkü göbekten iğnem var.ogüne kadar yetiyor.negatifse almam bari diye düşündüm.11. günüm oluyor cumartesi.

slm arkadaşlar hayırlısı olsun sizin adınıza çok sevindim.benım ılk denememdı 15 gün önce ama olmadı.ben başka hastanede denedim bu hastane için fikir almak istedim yardımcı olursanız sevinirim

canım üzme kendini kısmet birdahaki denemeyeymiş demekki..allah çoook yakında yüzünü güldürür inş:))
ben kesinlikle öneririm umutu benşm ilk denememde tuttu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…