Umudumuz Umut olsun

ya evet zor oluyo, gece kalkmak bekleyip de:sm_confused:
aslında ayşenin formülü en iyisi, saat 5-6 hormonların en aktif olduğu saatmiş. ezane 1-2 saat kala uyan, şeviş, 1 saat yat, kalk duş al... ama çok zor geliyo nefsemirmirmirmir

bende haksız değildim yaa konuda gerçekten çok önemliydi.

bende haksız değildim yaa konuda gerçekten çok önemliydi.
hımmm, konu önemliyse ok.. ama ne yap biliyo musun, "seninle küs olmamız sevişemiyeceğimiz anlamına gelmez" diyip, bebiş çalışmalarına devam, sonra sabah küslüğe devam:roflol: bir parola daha, BARIŞMA,SEVİŞlülülülülülü

aslında ben sogan kürümü sabah aksam içiyorum, sabah ki için de 6 gibi kalkıyorum o ara kitlesem benimkine:roflol::roflol: hay allah yaaa, bebiş istiyom bebiiiiiiş:dance:

valla reklamlarda falan ya da markette kapıda bacada bi çocuk gördükçe içim acıyo, Rabbim bana da nasip et hayırlısıyla bi evlat diyorum, ağlayasım geliyosenağlama

benimki çocuk gibi yaaa hemen küsüyo.akşam yatağa bile gelmiyo kanepede sızıp kalmış.gittim uyandırıyom uykuda bile unutmmış ona bağırdığımı ki azarlıyo gitt ben gelirim.yattım dalmışım sonra uyandım baktım yok hala kanepade gitim kaldırdım.sarıl dedim kızdı sarılmadı.her sabah öperek çıkardı evden bu sabah öpmedi senağlama senağlama Çok üzgünüm çoook neyse inşallah dr güzel şeyler söylerde bizde barışırık.:sm_cool:

bencede kalkınca kilitlen kocaya.:roflol: canım ya aynen bende öle ama herşeyin hayırlısı.

adamlar kaçacaklar yakında, her boşlukta sıkıştırıyomuşuz,bebişşşşşşş diye:jeyyar::roflol:
gülüm yok ağlamak, Allah bize de verecek inşallah, şekerden tatlı bebiciklerr
sen de mi soğan kürü yapıyodun? ya ben karıştırdım, sen ikinci aydaki 10 güne mi başlamıştın?:uhm:

inşallah canım ya, Allah gönlünüze göre versin,amin. bugündü di mi dr. randevun?

aylin evet canım soğan küründe ikinci ayımdayım. gecen ay yaptıgımda akıntım artmıstı ama doktor kist boyumda bir küçülme olmadıgını söyledi. ikinci sezondayım su an))

iyi ayşecim idare ediyoz biraz işim vardı şimdi geldim sizde kaynatmışınız bakıyom eee nerde kalmıştık. kimin günü yaklaşıyo kimden bu aralar iyi haber alcaz bakalım herkes ovulasyon günlerinde mi yoksahihoyyyt

ben öyleyim vallakaydirigubbakcemile2

benim daha yumurtlamama vardır heralde... :sm_confused:
çikolata kisti canım, 4 buçuk santim(
canım soğan kürü iyi geliyomuş, hadi inşallah dr.la birlikte iyileşecek.:Saruboceq:
ya bu soğan kürü sık tuvalete çıkarıyo mu, iki gündür sık sık wc ye koşturuyom, soğan suyu yolu şaşırdı da yanlış akıntıyı mı artırdı acabaaa:uhm::roflol:

yok yok doğru habire tuvaletim geliyo benim de, ya çikolata kistiyle ilgili de bir topik var, orda birisi yazmıştı, şu anda hamile, soğan kürünü kulladığı ay hamile kalmış ve kisti de ufalmış falan. çok umut verdi, inşallah boşa çıkmaz umutlarımız...

şebnem sen de mi ovulasyondasın??

kaçıncı gündesin ki aylincim bana sorma çünkü ben artık gün saymıyorum hihoyyyt dermişimmmmmmmmm ama bu ay saymadım gerçekteeeeen ayrıca çok da çalışmadım kötüyüm ben kötüyümmmm olmuyo napim takıkmıyım neyim herşeye takıyorum çizelgem vardı uğursuz dedim kaldırdım ateş ölçüyodum uğursuz dedim vazgeçtim rüyalara takıktım bi elimde rüya tabirleri ile dolaşıyodum şimdi ay ne görmüştüm ben diye düşünmüyorum bile olsun artık be yaaa

slm kızlar ben geldin nasılsınız bakalım gülsümcüm bende kocayla tartıştım yine amaaan nasıl olsa gidecek bidaha bulamaz beni kendi düşünsün ne yapim canım sıkıldı ama daha aramadı beni küsüs sanırım ve dün yumurtlama günüm başladı şebooo aylin ayşe nasılsınız

amin canımm ya:Saruboceq: bi hamiş kalsan çikolata kisti erir zatena.s
ben 30 martta kart gördüğüme göreeeeee, du bakim, 11.gün oluyo di mi... boşverin saymıcaktık hani bu ay???klava: beni de uyduruyosunuz kendinize yaaaaklava:
gülüüüüm hoşgeldinnŞeniz ya sinem sana küsmek kesinlikle yaaaassssaaaaakkkkklava:klava:klava: idare et be canım, bebiş içinhihoyyyt
benim ovulasyon bitti reğl de daha bi hafta var en uyuz dönemdeyim yaneeee
şebom şekerim, hiiiiç belli olmaz canım, geç döllenme nasıl oluyo sanıyosun, ya geç yumurtlamadan ya da bazen 2. kez yumurtlanıyoa.s

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…