Umudumuz Umut olsun

hadi git bakalım rahelim emelim kon tepesine herifin sonrada amuda kalk
merve sende uyutma herifini bu akşam içimden geldi dee bu maçı alıcaz başka yolu yokkkk

heyt be kim tutar bizi beee
kart görünce foss oluyoz ama napalım sonra kabarırız yine dimi :jeyyar:
bende gidiyom kızlar öpüldünüzzzzzzzz

kızlar ben kaçtım.. herkese iyi akşamlar.. akşamda bol şanslar :)))))))))
sanada canımmmmmmmm:a015:
kızlar süpersiniz yaa valla sabahtan beri iş iş iş beynim bulandı okudum yazılanları da biraz rahatladım yüzüm güldü :) ayşecimm canımm çok geçmiş olsun şimdi iyisindir inş.
sağol canımmmm biraz daha iyiceyim işte sen nasılsınnn:1hug:
hadi git bakalım rahelim emelim kon tepesine herifin sonrada amuda kalk
merve sende uyutma herifini bu akşam içimden geldi dee bu maçı alıcaz başka yolu yokkkk

korkusuz spermler çekingen yumoşlara karşııııııı biri kaçar biri kovalarrrrrrrr sonunu belirler tek ya da çift çizgili sopalarrrr nasipiniz çift çizgi olsunnnnn gazanız mübarek olsunnnnna.s.
bende ekleme yapam dedimmmmm:roflol::roflol::roflol:

aman be bi gelmiim diyom bu ne muhabbet...ben olsam kimsecikler olmaz...ayşecim geçmiş olsun canım...kızlar hadi bakalım bu gece bulsun yollarını sıpacıklar..altın top beklemekten yoruldu artık daaa...

aman be bi gelmiim diyom bu ne muhabbet...ben olsam kimsecikler olmaz...ayşecim geçmiş olsun canım...kızlar hadi bakalım bu gece bulsun yollarını sıpacıklar..altın top beklemekten yoruldu artık daaa...

sağol canımmmm hoşgeldinnnnnnn:1hug:
şebbom sana da güle güleeee yarın görüşmek üzereeeee:a015:

sağol canımmmm hoşgeldinnnnnnn:1hug:
şebbom sana da güle güleeee yarın görüşmek üzereeeee:a015:

hoşbulduk...bende dün tetanoz oldum kolum acıyo biraz...ama allahtan ateş falan yapmadı...bi de şu şeker yüklemesini biz de hayırlısıyla atlatsak....

hoşbulduk...bende dün tetanoz oldum kolum acıyo biraz...ama allahtan ateş falan yapmadı...bi de şu şeker yüklemesini biz de hayırlısıyla atlatsak....

geçmiş olsun canımmm benim ikincisi haftaya o daha ağır geçiyormuş ama oğluşuma değer dimiiiii
atlatacaksın inşallah canım tüm testleri hayırlısıyla atlatıp bebişini sağlıcakla kucaklayacaksın inşallahhhh tabi hepimiz için geçerli buuuuuuu:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

değmez mi hiç canım...oğluşlarımıza herşey feda...allahım inşallah herkes bebeğini sağlıkla kucağına alıp koklasın...uzun bi ömür rabbim bizi evlatlarımızdan ayırmasın...

değmez mi hiç canım...oğluşlarımıza herşey feda...allahım inşallah herkes bebeğini sağlıkla kucağına alıp koklasın...uzun bi ömür rabbim bizi evlatlarımızdan ayırmasın...

aminnnnnnnnnnn:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

günaydın tontişlerrrr ya dün ne güzel kaynatmışsınız ben yoktum arada yazarım kızlar yinede size beni unutmayın benimki yine maça gitti dün yumurtlama günümün başlangıcıydı yapmadık galiba ben hamiş olmicam yaaa kızlar böyle yapınca benim yumurtalar onun spermler den hoşlanmıyo ve döllenmiyo ben anladım bizdeki sorunu nasıl teşhisim kızlar amaaaan boş verdim valla ne zaman olursa olsun canlarım kendinize iyi bakın öpüldünüz

günaydııııııııııın, sinemcim canımm bugün de mi mahrum kalıcaz senden, ya ne zaman bitecek bu sıkı yönetim((

günaydınnn güzellerrrkaydirigubbakcemile3
gülüüm valla özlüyoz yaaasenağlama
bebiş konusuna gelince, boşver, boşverene çabuk geliyo bu bebişler

of ya gazetede seren serengil haberini okudum da... offf ya, Allah sabır versin, sağlıklı bebekleri de olur inşallah, Allah kimseye vermesin bu acıyı, sağlıkla bebekler versin... amin.

evet şeker özledim kız seni ama bitürlü denk gelemedik olsun gönüller bir sen bebişini gezdir iyi olda illaki billaki karşılaşırız :teselli:

günayın aylincim sorma ya bende öyle üzüldüm ki allah kimseye vermesin çok zor bende bildin gibi hayatım kafama göre takılıyorum işte, napim iş yok güç yok işyerinde iş bekliyoz ne zaman düzelcek bu durumlar bilmiyorum. dün akşam çalıştınız mı bakem tabela astınmı ok işareti de koysaydın :roflol:

kaçar mı:jeyyar: tabela asmadım da ayşenin taktiğini uyguladım, tıpa koydummm:roflol: valla benim aklıma gelmemişti daha önce, özgürlükten yanaydım, istedikleri yere gidiyolardı, şimdi dedim hooooopyasakkelime orda durun! geriyeeeee dönn marşş:mymeka: :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…