Umudumuz Umut olsun

bebek ıyı dr.den geldık 1 aylık oldu sıpamız 4800 kg asısınıda vuruldu geldı ayyyy ben yınemı kaçırdım olayları

bebek ıyı dr.den geldık 1 aylık oldu sıpamız 4800 kg asısınıda vuruldu geldı ayyyy ben yınemı kaçırdım olayları
sıpayı benim için bi ısır beeee:asigim:
aylincim bencede çatlama olduğu için olabilir canım yerleşme için çok erken
di mi... çok erken. ya çok takıyoz bizim asıl sorunumuz bu....

Üzerinize alındıysanız seve seve yakabilirsiniz ayrıca ben moderator değilim.Olay hoşunuza gitti sanırım ki silinen mesajlardan rahatsız olmuşsunuz. Önce yazılanların uslubuna bakacaksınız sonra beni eleştireceksiniz. Görende sabah falakasına yattınız sanacak....

ben hakikaten bu söylenenlere cvp verecek kadar ömür boyunca seviyesizleşmedim, forumdan atılmak onlar için bir kayıp deil doğru, denizde kum tanesi. bu kadar edepsizlik olmaz hakikaten üslup bu tarz olanlara bööle yetkiler verilmesi ne fena

aaaaaaaa olmaz ama böyle çocuk azarlar gibi! kendinizi nasıl bir statüde görüyorsunuz kuzum? moderatör diilsiniz, diktatör olmaya da yeltenmeyin lütfen.....

Özel mesajla konuyu deş deş deş sonra benim uslubumu eleştir, yok öyle. Önce yazılanları okuyacaksınız (ki silindi) sonra beni eleştireceksiniz. Ben yazılanlar karşısında utandım hala siz arkadaşınızın 2 üyeliği üzerine dedikodu yapıyorsunuz.(genelleme yapmıyorum konuyu isteyen üzerine alınır, konuyu bilmeyenler lütfen uslubum hakkında yorum yazmasın) Özel mesajlarda meraktan ölmüşsünüz, konuyu deşip duruyorsunuz uslup yerlerde sonra kalkıp beni eleştiriyorsunuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…