Umudumuz Umut olsun

tıpa mı koydun yuh aylin, koptum valla sabah sabah:)))))
şebocum günaydın, nasılsın?
aylin sana sormuyorum bile akşam çalışma varmış sonuçta)

bende de devam çalışmalara, pek bi keyfi yerinde kocişimin))

sen varya alemsin yemin ederim güldürdün beni yine bak ben unuttum tıpa mevzuunu :roflol:

kız nası tıpa peçete mi banada diyin bakayım kaçırmışım? ama peçeteyede gelirler

günaydın kızlar nasılsınız demicem hepinizin maşallahı var.sinem sık sık gel özletme.

ben akşam kocişe kızdım oda küstü.o yüzden çalışma malışma olmadı.senağlama

bizde de tam tersi oldu, ben ona küstüm, ama sonradan aldı tabe gönlümü, aman diyim küslük müslük sakın haaaa, lazım onlar bize:roflol::roflol:

ayrıca doktor 1 saat kalkma dedi diye, ben de bir peçeteyi tıpa olarak görevlendiriyorum sabaha kadar:roflol:

ama küsmekte sanırım haklıydı çünkü biraz fazla abarttım.tıpaya sıragelincee hiç fena fikir değil.CADIARZU CADIARZU

BUARALAR bende yapıyorum küslük sanırım bunun sebebide bebek olmadığından sinirlerimi ondan çıkarıyorum böyle olunca tabi oda bana kızıyor enson bidaha yapmıcam dedim.

buarada bende sabaha kadar yatıyorum napayım yoksa hemen geliyolar 1 saatte yetmiyor

iki dakkada amma kaynatmışınızzz
oh oh tam gaz devam:jeyyar:
kız nası tıpa peçete mi banada diyin bakayım kaçırmışım? ama peçeteyede gelirler
:roflol:

yookk peçete değil canım hani şampanyanın ucunda tıpa varya ondan.:roflol::roflol::roflol:delikafadulden
:roflol::roflol: ya çatlaksınız kızlar varyaaaa
okudum peçeteymişşş :)))))))
hiç de bile peçete olurmu kız, neye uğradıklarını şaşırır zavallılar, kıpırdayamazlar:roflol:
bez kapatmış ayşe, ben de ondan yaptımmm:jeyyar:
klava: parola neydi savaşma seviş! niye küstürdün kocişini yahu
bak, küserseniz de çabuk barışın nazlanmayın kaydirigubbakcemile
bez bez. ama sakın içeri doğru ittirmeeee, sadece elinle tutup girişi kapatıyosun, sperm beyler ışığı göremeyince diğer tarafa gidiyolar:dance:
ama küsmekte sanırım haklıydı çünkü biraz fazla abarttım.tıpaya sıragelincee hiç fena fikir değil.CADIARZU CADIARZU
klava:

BUARALAR bende yapıyorum küslük sanırım bunun sebebide bebek olmadığından sinirlerimi ondan çıkarıyorum böyle olunca tabi oda bana kızıyor enson bidaha yapmıcam dedim.
stres yooookkkkklava:
buarada bende sabaha kadar yatıyorum napayım yoksa hemen geliyolar 1 saatte yetmiyor
ben de öyle yapıyodum ama bu aralar sabaha kadar yatarsam da idrar yollarım hastalanabilir diye, en çok 1 saat yatmaya karar verdim:sm_confused:

stres yooookkkkklava:

ben de öyle yapıyodum ama bu aralar sabaha kadar yatarsam da idrar yollarım hastalanabilir diye, en çok 1 saat yatmaya karar verdim:sm_confused:

hastalanır mı hiç idrar yolları o yüzden kızım, faydalı diyolar ya yahu, sırf protein felan, o bişii yapmaz bence, hee sabaha kadar beklediğinden enfeksiyon falan diyosun sanırım da fisfisfis yok beeee olmaz bişey sağlama al işiyasakkelime

hakkaten var öyle bişey, idrar yollarına gider de çok beklerse sıvılar, enfeksiyona neden oluyo.. hatta doktorların bir kısmı fazla beklemeden tuvalete gitmeyi öneriyolar.. tamam spermler içerde ne kadar kalırsa o kadar iyi ama idrar yolları enfeksiyonu olursa hamiş kalma ihtimalini nerdeyse sıfıra indiriyo ve hamiş kalsan da tedavi sorun oluyo hatta Allah korusun düşüğe neden olailiyo...:1no2: o yüzden bence yarım saat bilemedin bir saat yeterli zaten spermlere... o arada gidecek gidiyo zaten içeri. güçlü olanlar çoktan üsküdarı geçiyo........muş.. yani öyle okudum.

bu arada evet sırf proteinmiş ama tabi mideye giderse faydalıdır heralde:roflol:
kızlar yoksa bu erkeklerin uydurduğu bişey mii??? "protein o protein,çok faydalı, valla" diye bizi kandırmak mı amaç? ne dersiniz? oylamaya mı açsakki:roflol:

vay anasını yaaa yahu neye inanıcaz yaaa, bana kalsa ben koşa koşa banyoya giderim de işte kulaktan dolma şeyler falan filan. uf yaaa bunu da kendi haline bırakmalı napalım, ayşeye kalsa sabah 5-6 da uyanıp birlikte olmalıyız, o zaman zaten 1 saat bekleyip kalkmamız gerekir de gece beklediğim saatte uyuyorum ben anacım yaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…