Umudumuz Umut olsun

aaa ööle deme, barış kocanla, sen ara o aramıyosa, yapma sinemcim yaaa, ne zaman gidecek eşin ve kadar ayrı kalacaksınız?
sen topiğe de mi bu yüzden az giriyorsun? bazı dönemlerde gerçekten insan bunları düşünmek istemiyo ve buraya girmiyo değil mi:a015:
benim ovulasyon bitti reğl de daha bi hafta var en uyuz dönemdeyim yaneeee

sen hakikaten bu ay saldım çayıra mevlam kayıra modundasın şebnem, stres yapma bari, adet öncesi 1 hafta en gıcık dönemimiz oluyo valla sağa sola çatma bak. ben öyle yapıyorum dasositososito

evet aynen öyle ayşe bazen içimden gelmiyo o yüzden gelmiyorum gerçi hepimiz kartı yedikten sonra bi ara veriyoz gördüm kadarıyla napcan işte moraller toparlanana kadar

bak yemek saati geldi kaçtınız hemen di mi( ahanda raziş gelmiş, geçmişi mi okuyosun canım?

kızlar muhakkak umut hiç gitmiyo da, ya bu ay soğan kürü de yapıyom ya ben kendimi nadasa bırakılmış hissediyom, böyle bu ay bakıma alınmış gibi:roflol::icecream:

evet aynen öyle ayşe bazen içimden gelmiyo o yüzden gelmiyorum gerçi hepimiz kartı yedikten sonra bi ara veriyoz gördüm kadarıyla napcan işte moraller toparlanana kadar

kesinlikle doğru, adet olduktan sonra bir süre hayat anlamını yitiriyor, aradan bir kaç gün geçiyo sanki o depresif kişilik biz deilmişiz gibi gülücükler saçıp ümitlerimizi yeniden topluyoruz. valla ben bir ara manicdepresifim diye düşündüm, ama her kadın yaşıyor bu sıkıntıyı, fizyolojiimiz çok farklı, bunu anlamaya çalışan eşlerimiz oldukça sırtımız yere gelmez. daraltma içini sen...delikafadulden

kızlar muhakkak umut hiç gitmiyo da, ya bu ay soğan kürü de yapıyom ya ben kendimi nadasa bırakılmış hissediyom, böyle bu ay bakıma alınmış gibi:roflol::icecream:

valla aylin kür zararlı deil ama illa faydasını görecem diye de kendini buna bağlama, inşallah görmezsin de kırmızıları yiyince başlarım ben böyle soğan kürüne diyo insan o ruh haliyledelikafadulden
ben geçen ay bir güvendim kür işe yarar diye, bir de adetim 1 gün gecikti, sonra nasıl adet oldum sancımdan izin alıp eve gittim, uzun zamandır o kadar ağrımamıştı, ulem dedim hani kür işe yarardı,ammaaaa çıplak ayak balkon yıkadığım gerçeğini eşimcim yüzüme vurunca kürü affettim:roflol::roflol:

çok şükür eşlerimizden yana şanslıyız öyle bakacak olursak mevcutta sahip olduğumuz birçok şeye bakınca şükretmemiz gerek ama bu çocuk olayı çok çok enteresan başka birşey ya bunu hiçbirşeyle karşılaştıramayız ve elbette herşeyin hayırlısını istiyoruz bu bebek aşkı bunu yaşamadan bilmeden istediğimiz birşey kimbilir yaşasak neler düşüncez yani kısacası arkadaşım bilmiyorum anlamıyorum sadece hayırlısını istiyorum

kızlar selam....Bakıyorum topik yine eski günlerini aratmıyor ne güzel :))) Umarım herkes iyidir...

çıplak ayak balkon, bu havada??? aferinklava:
yok canım ya, hep bi yapsam diyodum, aklımdaydı, yapıp aklımdan çıkarmış olim, yapmadım demiyim yani sonra... ya bi de şifa Allahtan, ondan istiyoruz herşeyi. şifa niyetine dikiyoz kafaya, inşallah temizlesin içimizi.

keşke anlayabilsek, napalım, demek ki biz bişeyleri ha diyince elde edemeyen ama zor da olsa başarınca kıymetini daha iyi bilecek insanalrız. jendi adıma konuşayım ben okulumu da işimi de eşimi de kolay elde etmedim. bebişim de kolay gelmeyecek ama en az diğerleri kadar kıymet bilicem. bunu biliyorum. şebocum bu dönem bööle geçecek, hatta için daralıp ağlıycan bile. ama iki gün sonra ulem neydi bu halim diyceni sen de biliyosun. haydi bakalım çalışmalara devam:)

kızlar selam....Bakıyorum topik yine eski günlerini aratmıyor ne güzel :))) Umarım herkes iyidir...
eski günleri sizin kadar bilemem emelcim ama iyiyiz çok şükür, allah kimsenin ağzının tadını bozmasın. sende ne var ne çok?

inşallah aylincim temizlesin vallaa:dance:
çıpkal ayak balkon evet canım, hem de 2 hafta önceki soğuklarda,enneeeee delikafadulden

kızlar bu sefer çok kızdım yaaa 10 gün sonra falan gidicek 6 ay belki 1 yıl gelmeyecek ve benimle vakit geçireceğine halı sahaya maça gidiyo yaaa dün toplantı vardı saat 8 de eve gittim 30 dk gördüm ancak 9-10 maça gitti üstünü değiştirdi o kadar aramıcam valla bu sefer çok kızdırdı kötükedihüsoklava:

hakket ayıp etmiş ama kızgın sirke küpüne zarar canımcım, bence boş geçme gidene kadar ki vakti.
benim eşim müzik öğretmeni, evin bir odası bağlama gitar keman dolu, ve hiç bir akşam ben çağırmadan ne yatağa ne yanıma gelmiştir, napalım, erkekler böyle, yanıma gelse 10 dakika durur, hemen bilgisayarda bişeylere bakmaya başlar. ben çoktaaaan geçtim o kavgaları. canı isterse valla. sinirlenme,sakin ol

hoşbulduk canlarım.. Şimdilik iyiyim ben..Regl günüme daha çok var ya.. herhalde o nedenle daha bunalıma girmedim :))) sizler de iyisiniz umarım..
bu arada tıpa olayına gelince : aslında iyi fikir ama ben görücü usulü yapacağım sanırım bebek işini :))) Doktor amcalar tanıştıracak :))))

ayşecim ilk cümlendeki gibi bende kendi adıma hiçbirşeyi kolay elde etmedim aynen dediğin gibi. ve inşallah sonunda bebeklerimizede beklesekde kavuşuruz hayırlısıyla.
hayatı çok geç yakaladım demekki buda benim yıldızımda olan bişi çok şükür ki herzaman allah istediğim herşeyi nasip etti. zaten bende diyorum ki bu niye bu kadar uzun sürdü alla alla :uhm::uhm:

hoşgeldin rahelim emelim.a.s.

Hoşbulduk Şebom...Vardır bunda da bir hayır gülüm...Nazlı olacak bizim bebeklerimiz...Gelininde nazlı olacak ama yandık :))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…