Umudumuz Umut olsun

ayyy cok komiksiniz kızlar neler konuşuyolar şunlara bak güldürdünüz beni iyi mi
hoşbulduk aylincim naber
-tatlicadiarzu- delikafaduldennedir bizim çektiğimiz ya şuraya bak hep aynı hikayeler ayaklarını kaldır aç kapa yap tut kaçırma :roflol::roflol::roflol:
:roflol: bilmemek diil öğrenmemek ayıpmış dedim, valla sordum gitti:eek:
napim ya durmuyolar sıpalar içerde, ne varsa dışarda kaçıyolar, içeri girin len kız orda diyom,hiç oralı diiller:roflol:

canım saate bakar en az 1 saat beklerdimm rezillik aslında yaaaa bi elin orda tutuyon malum ayaklar kanepe üstünde ee napyoz bebiş yapyozzz-tatlicadiarzu-

hakketen rezillik yaaa, bi sıpışımız olsun diye nelere katlanıyoruz, şekilden şekle giriyoruz valla, gelsin danacım o zaman sorcam ona ben, anneni ne hallare düşürdün diycem, detay vermeden tabidelikafadulden

Bir amuda kalkmadığımız kaldı valla... Ama ben düşünüyorum ne yalan söyleyim :))))

:roflol: bilmemek diil öğrenmemek ayıpmış dedim, valla sordum gitti:eek:
napim ya durmuyolar sıpalar içerde, ne varsa dışarda kaçıyolar, içeri girin len kız orda diyom,hiç oralı diiller:roflol:

damsız girilmez sanıyolar galiba sırnaşık şey halbuki bi girseler içerde görcekler ....... yuvarlak altın topu :roflol: :bbo:

allahımmmmmmmm bu gece nolurr yumurtlama günümmmmm olsunnnnnnnnnnnn yarabbimmmmmmm çünkü bizde 4gündür biriktirdikk bugece patlarsa ikiz olur herhalde:)))))))))))

senin cetvel öyle demiyo ama:uhm:
nerden biliyon bu gece oldunu canım yaaa

benim kociş feneerli ve erkek istioo yani gönlü erkekten yana ama tabiki allahım kız verirsede biz atlarız üstüne kabul kabul diyekaydirigubbakcemile3

yakışır aslan fenerli yeğenime benimki kız da olsa erkek de olsaaaa ah bi olsa sapına kadar fenerli olcak beraber maça giderler

Bir amuda kalkmadığımız kaldı valla... Ama ben düşünüyorum ne yalan söyleyim :))))

sen bi dene sonra bende denicem kız naniknanik

senin cetvel öyle demiyo ama:uhm:
nerden biliyon bu gece oldunu canım yaaa

yok kız bildiiğimden değil sadece dua ettim ay ne bilim benim denge kürtajdan sonra bozuldu 14,15,18 allah hangi gün verirselaelaelaelaelae ondan denk gelmedi dicem ama hiçte aksatmadımdı

oh oh oh muhabbetiniz bol olsun hatunlar ayşe kız hoşgeldin nasıl gidiyo maşallah iyisin gerçi bende hoşgeldin diyorum ama benimde pek geldiğim söylenemez arada bi iki satır yazabiliyom
hoşbulduk canımmm sende hoşgeldinn:1hug: valla şimdilik iyi gidiyor Allaha şükürrrrrrr:nazar:
Nasıl yaa ben anlamadım...:))) Tıpa yapınca çıkamazlar mı ? :)))) Bu seferde baskıdan ölürler kız :)))))
zaten orda kalsın diye uğraşmıyoz mu kızzz ne baskısı yaşamasa nasıl bebiş olcakkk:eek:klava::eek:klava::eek:klava:
onlar ters yola girmesin diye önlem alıyoz canımmm malum şaşırıp yumoş yerine başka yerlere yöneliyolarrr ışığı görmesinler ki kafaları karışmasın dimiiiiiii:roflol::roflol:
işe yaramış ama gülüm behihoyyyt
sağlıkla gelsin bebişin, tüm hamişlerin amin.
bizlere de gelsin bebişler aminhihoyyyt

aminnnnn canımmm:1hug:

ben hiç anlamıyorum yumurtalama günlerini ki ne akıntıdan ne ağrıdan bir tek hamile kaldığım ay sancım olmuştu yumurtladım galiba demiştim ateşte ölçüyordum ozaman hakkaten yumurtlamışım

Merve ye kuşlar söyledi canım :))) Uzun çubuk gibi kuşlar :)))) Merve hadi bol şans...Bak bugünde kaytarırsanız olmaz bu iş... Şebo duydunmu beniiii

yok kız bildiiğimden değil sadece dua ettim ay ne bilim benim denge kürtajdan sonra bozuldu 14,15,18 allah hangi gün verirselaelaelaelaelae ondan denk gelmedi dicem ama hiçte aksatmadımdı
hımmm,hadi inşallah o zamann:Saruboceq:
onlar ters yola girmesin diye önlem alıyoz canımmm malum şaşırıp yumoş yerine başka yerlere yöneliyolarrr ışığı görmesinler ki kafaları karışmasın dimiiiiiii:roflol::roflol:

benim kociş geçen ne diyo biliyo musunuz elini çabuk tut bu gidişle yatak doğuracak:roflol::roflol::roflol:

:roflol:

dam içerde tabelası assak okumaları var mıdırki:uhm::roflol:

:roflol: asalım valla bide onu deneyelim işe yarar mı dersin:uhm:

Merve ye kuşlar söyledi canım :))) Uzun çubuk gibi kuşlar :)))) Merve hadi bol şans...Bak bugünde kaytarırsanız olmaz bu iş... Şebo duydunmu beniiii

duydum anacım duydum mesaj ulaştı sahibine hiiiiç merak etme :eek:

hoşbulduk canımmm sende hoşgeldinn:1hug: valla şimdilik iyi gidiyor Allaha şükürrrrrrr:nazar:

zaten orda kalsın diye uğraşmıyoz mu kızzz ne baskısı yaşamasa nasıl bebiş olcakkk:eek:klava::eek:klava::eek:klava:

aminnnnn canımmm:1hug:

ayyy bu iyi fikir harbiden ışığı görmesinler :roflol: kafaları karışmasın :roflol:

kızlar süpersiniz yaa valla sabahtan beri iş iş iş beynim bulandı okudum yazılanları da biraz rahatladım yüzüm güldü :) ayşecimm canımm çok geçmiş olsun şimdi iyisindir inş.

X