Umudumuz Umut olsun

kızlar çooook özel ve komik bi soru sorcam yaaaa
ilişkide eşiniz çıktığında hemen bi kısmı dışarı akıyo mu sizde de??
güleni klava:döverimm
ay yok kız inan komik değil herkes sormuştur kesin.. ya bende hemen gelmio çünkü kıpırdamadan yatıyorum ama sabah ve gün içerisinde geliyor su gibi bir anda
gülüm ya dicem dicem unutuyom, KIZ BU NE ŞEKER BEBİŞ RESMİİİİ :asigim:

ay evet yaa bende bayıldım bayıldımmm..Şeniz

ay yok kız inan komik değil herkes sormuştur kesin.. ya bende hemen gelmio çünkü kıpırdamadan yatıyorum ama sabah ve gün içerisinde geliyor su gibi bir anda

ya bende hemen geliyo, bu yüsden hep yanıbaşımda bez bulundurmak zorunda kalıyorum
ertesi gün de geliyo biraz...
böyle olan yok mu:uhm:
normal mi bu...

ya bende hemen geliyo, bu yüsden hep yanıbaşımda bez bulundurmak zorunda kalıyorum
ertesi gün de geliyo biraz...
böyle olan yok mu:uhm:
normal mi bu...

ya bende de bir kısmı geliyo, ama doktorum kımıldamadan 1 saat yat dediği için kalkmıyorum, sabaha kadar ööle, tam o çıkarken akanla kalıyo, gerisi sabah çıkıyo, ayh iğrenç, yani bana göre, ben daha fazla bunun üzerine konuşmayım, zaten alışmam uzun bir zaman aldı:roflol::roflol:

kızlar çooook özel ve komik bi soru sorcam yaaaa
ilişkide eşiniz çıktığında hemen bi kısmı dışarı akıyo mu sizde de??
güleni klava:döverimm

:roflol::roflol::roflol:
dayağı peşinen yedik gülelim de değsin bariiiiiiiiikaydirigubbakcemile3
eski bir çarşaf altımda hani mutfak havluları oluyo ya ondan da yanımda olur hep tıpa yapmak içinnnn ki akmasın da biraz bebiş için kalsın diyeeee ama şimdi wc ye yetişene kadar idare etsin diyeeeeeeeya yazarken bile kızardım kız alışık değiliz ne bilem gülem de rahatlıyam bariiii bu arada cevabını almış olsun sanırsammmmmmmm

Bende öyleyim canım :)))) Yani bu normal demekki herkesde aynı durum baksana...

ay iyi demek sizde de aynı... rahatladım
bi kısmı hemen akıyo çıkarken, kımıldamasam da... birazı da ertesi gün..
biz komediyiz yaaa, "durrr çıkmaaaa, bezi uzattt" :roflol::roflol::roflol:

böylece aylincim emel, merve ve iki ayşe tescil etti onayladı, normalsin:roflol::roflol: ama hakikaten bu konuları konuşmak zor biraz, yine de son tavsiyem, yatak başında bir havlu kağıt ve ıslak mendil bulundur canım sen, çarşafa az da olsa damlayanı silmek için, her gün değiştircek halin yoksa tabelaelaelaelaelaelaelaelaelaelae

valla di mi dayağı peşin peşin attımmmlülülülülülü
bebiş olmadan önce ne kadar yatıyodun ayşem ya,hazır bir hamiş bulmuşuz bi soralımhihoyyyt

benim beyaz bezlerim var, onları kullanıyorum ben... kağıt havlu çarşafa geçirir gibi geldiğinden öyle bi çözüm geliştirdim artık napimm

oh oh oh muhabbetiniz bol olsun hatunlar ayşe kız hoşgeldin nasıl gidiyo maşallah iyisin gerçi bende hoşgeldin diyorum ama benimde pek geldiğim söylenemez arada bi iki satır yazabiliyom

valla di mi dayağı peşin peşin attımmmlülülülülülü
bebiş olmadan önce ne kadar yatıyodun ayşem ya,hazır bir hamiş bulmuşuz bi soralımhihoyyyt

canım saate bakar en az 1 saat beklerdimm rezillik aslında yaaaa bi elin orda tutuyon malum ayaklar kanepe üstünde ee napyoz bebiş yapyozzz-tatlicadiarzu-

Nasıl yaa ben anlamadım...:))) Tıpa yapınca çıkamazlar mı ? :)))) Bu seferde baskıdan ölürler kız :)))))

canım saate bakar en az 1 saat beklerdimm rezillik aslında yaaaa bi elin orda tutuyon malum ayaklar kanepe üstünde ee napyoz bebiş yapyozzz-tatlicadiarzu-
işe yaramış ama gülüm behihoyyyt
sağlıkla gelsin bebişin, tüm hamişlerin amin.
bizlere de gelsin bebişler aminhihoyyyt

ayyy cok komiksiniz kızlar neler konuşuyolar şunlara bak güldürdünüz beni iyi mi
hoşbulduk aylincim naber
-tatlicadiarzu- delikafaduldennedir bizim çektiğimiz ya şuraya bak hep aynı hikayeler ayaklarını kaldır aç kapa yap tut kaçırma :roflol::roflol::roflol:

allahımmmmmmmm bu gece nolurr yumurtlama günümmmmm olsunnnnnnnnnnnn yarabbimmmmmmm çünkü bizde 4gündür biriktirdikk bugece patlarsa ikiz olur herhalde:)))))))))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…