Umudumuz Umut olsun

karından mı diye mi sordu???:roflol:ayh öldüm gülmektensırnaşık şeysırnaşık şey

ya eşime tuhaf gelmiyo, o da tıp fakültesi 3.sınftan terk, biliyo bu konuları az çok da, ben o muayeneyi her yaptırdığımda moralim bozuluyo, en mahrem şeyini birine açıyosun, o da kurdalayıp duruyo:roflol::roflol:

sonra da ona çatıyorum, sen de git aç haftada bir karşı cinse en mahremini de, psikolojin kaldırıyo mu gör diye:roflol: yani dra gitmeden geriliyorum, o da güya rahatlatmak için bişey olmaz hayatım diyo ben de çileden çıkıyorum tabidelikafaduldenlaelaelaelaelae

aman millet film indiriyo başka sitelere giriyomuş kabak başımıza patladı ama rada yazarım kızlar öpüldünüz ayşecim sebom beyzam gülsümüm razişim nasılsınız bakalım

valla ben de sabahtan akşama kadar film indiriyodumdelikafadulden

sinemcim sensiz olmuyo canım yaaa, sen kaçamak yap yine aralarda böyle, çok öptüm canım benim

eşimle bir kez daha dr gitmiştim ozaman üstten ultrason çekmişlerdi oda yanımdaydı.ondan sordu karındanmı diye.evet ya bende en başta baya bi çekindim sonra drum tavırları falan rahatlattı beni.çok titiz davranıyo allah razı olsun.bide mecburuz tedavi olmasakta olmaz.ozamanda tam tevekkül etmiş olmayız.bi surnumuz varsa ki var bunu tedavi ettirmemiz lazım.o yüzden rahat ol.ya ben bide sağlık konusunda bayanlara güvenemiyorum nedense.hele dişçiye bayana asla gitmem.bayan dr lara güvensizlik fobim var.:roflol:

maşallah hamilesin ne güzel rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin darısı başımıza inş.:1hug:kese konusunda bi bilgim yok ya.dr sorsaydın keşke normalmi şuan gözükmemesi diye.ki hafaya salı gel demiş anormal bir durum olsaydı mutlaka dr müdahale ederdi canım telaşlanma sen bence.keyfini çıkar hamileliğinin.

nevgül doğru diyosun, özellikle kadın doğum konusunda erkek dr öneriyorlar da zor işte, katlanıyoruz napalım(((

aman millet film indiriyo başka sitelere giriyomuş kabak başımıza patladı ama rada yazarım kızlar öpüldünüz ayşecim sebom beyzam gülsümüm razişim nasılsınız bakalım
hay allahım neyse onlar bilinen kişilerdir canım sen ara takıl bize özletme kendini bizde seni öpüyoruz Şeniz
iyi olacağız birgün şebbom ben inanıyorum buna allah yardımcısı olsun herkesin amin
ayşem tabi doktor çok önemli memnun dğilsen değiştir canım inşallah bugün yumoşun büyümüştür canım gelir bebeişin v üzüntün sıkıntımız geçer bekleyeceğiz sabırla

tebrik edelim büşracım valla ne kadarlıkken görünür tam bilmiyorum dr bir tarih vermedimi bu arada aramıza hoşgeldina.s.

amiiiin inşallah bu son yatmamız olur da bundan sonra ki muayenelere bebişlerimizi ultrasonda görmek için gider yatarız, valla ööle bişey olsa o yere var ya atlayarak yatarım:roflol:
razişcim saol canım da anlamadığım bişey var, geçen ay da adetim bitti gittim, takvim çıkardı bize drum, bu günler mutlaka birlikte olun dedi, ama bu ay 3. kez gideceğim, yumurtalarım mı büyümedi acaba? aman ya dedim ya bişey sorulmuyo bu adama, evet bu son olmalı ve deiştirmeliyim ben doktorcumu, kendi kaybeder vall, ona bayılıyoduk parayı şimdi başkasına bayılırız:roflol:

selam oğluşumun teyzeleriiii.....ne var ne yok...biz iyiyiz şükür...kızlar seren serengilin bebeği ölmüş...24 haftalık 400 gr doğmuştu dün...yaşamamış...rabbim sonu vuslat olan gebelikler nasip etsin cümlemize....

aman sinemim yaaaa valla patronunla konuşmak lazım, bak bu kızcağız bizim için öneli, koca topiği o canlı tutuyoru diye

sen nasılsın? keyfin nasıl?

büşracım daha erken en az 5,5-6 haftalıkken kese görünüyo merak etme inş. bisonraki kont. dr. gittiğinde görürsün canım 6,5 7 haftalıkkende kalp atışları duyuluyo canım kaç haftalık hamişsin allah kucağına almayı naip etsin

iyiyim bende canım kartı yedik işte çalışmalara başladık topikçe günlerimiz yakın ya arka arkaya hamiş kalacaz inş.

evet yaaa onu hiç söyleme, Rabbim ne veriyorsa hayırlısıyla versin, Allahım sabrını versin inşallah

iyiyim bende canım kartı yedik işte çalışmalara başladık topikçe günlerimiz yakın ya arka arkaya hamiş kalacaz inş.

inşallah sinemcim,valla yedik ki ne yedik kartları, benim bu ay çok sancılı oldu, o kdar ki işten izin aldım eve gittim, kistimin varlığını biliyorum ya o yüznden psikolojik de olabilir diye kendimi avuttum ama ı ıh deil valla, duvarlara tırmandırdı bu ay sancım beni. soğan kürünün ikinci başlangıcı da yarın, hani 15 gün kullanıp 10ar günlük adet öncesi yine kullanın diyor saraçoğlu, kist aynıydı boyutlarda küçülme yoktu ama hayırlısı, bi da ki aya inşallah:teytey:

KIZLAR SELAM NASILSINIZ BAKIM SEREN SERENGIL DUN DOGUM YAPMIS 24 HAFTALIKKEN BUGUN BEBEK ÖLMÜŞ ÇOK ÜZÜLDÜM YA BU ARADA BENIM HERIF 1 BEBEK DAHAMI YAPSAK BIZ DIYO AYYYY OĞLUM 1 YASINA GIRECEK BEN HAMILE DUSUNSENIZE :jeyyar:

KIZLAR SELAM NASILSINIZ BAKIM SEREN SERENGIL DUN DOGUM YAPMIS 24 HAFTALIKKEN BUGUN BEBEK ÖLMÜŞ ÇOK ÜZÜLDÜM YA BU ARADA BENIM HERIF 1 BEBEK DAHAMI YAPSAK BIZ DIYO AYYYY OĞLUM 1 YASINA GIRECEK BEN HAMILE DUSUNSENIZE :jeyyar:

hayırlısı güzelim olurmu olur kaydirigubbakcemile3

bu ay aha şuraya yazıyorum (allah utandırmasın) topik patlaması yapacak bizim topikimiz inş.inş. :dance::teytey::sm_cool:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…