Umudumuz Umut olsun

hayırlısı raziyecim yaa allah yazmışsa olur biz nekadar çabalasakta allah istemezse olmaz işte görüyoruz

evet canım hayırlısı olsun biz elimizden geleni yapalım da rabbimden tevekkül allahtan bitanem

günaydın kızlar mervem ayşe nevgül raziyem napiyonuz. raziye hemen pes etme du bakalım kırmızı gelmeden hepimiz hamişiz dimi. bana da bakar mısın dün ne diyodum bu gün ne diyorum :))

aminnnn meryem suresi okuyorumm allah kabul etsin inşallah buay olurr:)

mervecim meryem suresini bende biliyorum hatta arkadaşımın annesi anlattı bi kadın varmış 20 sene boyunca hep okumuş bir umutla şimdi çocuğu olmuş umudu yitirmemek lazım mevlam dualarımızı kabul eder inş hayırlı vakitte yollar bebişlerimizi

günaydın kızlar mervem ayşe nevgül raziyem napiyonuz. raziye hemen pes etme du bakalım kırmızı gelmeden hepimiz hamişiz dimi. bana da bakar mısın dün ne diyodum bu gün ne diyorum :))

kızlar biz böle düşündükçe bizim bbişler ister istemez gelcek.çünkü biz her şey rabbimizden dersek ona sıkı sarılırsak biliyorum abbim kullarını üzmez.gönderecek melekleimizi. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

günaydın beyzam sinemimiz olmadığı için topikimiz yalnız kalmış
ayşem çok güzel fotolar bunlar ne kadar sıcak ayy birgün bizde böyle buluşsak
günaydın cetrefilli ayşem burlardasın ama bişi yazmadın

hayırlısı olsun mervem inşallah canım rabbim bu kadar canı gönülden isterken bizim dualarımızı geri çevirmesin bitanem:Saruboceq:
cetrefilli ayşem sanırım geçmişi okuyorsun:eek: yoksam bir cee dersin dimikaydirigubbakcemile5
evet razişim geçmişi okuyordum, yaladım, yuttum, 10 gün oldu gelmiyodum topiğe, ne kadar özlemişim hepinizi. :1hug: valla önce adet oldum moral bozukluğundan uğramadım, sonra da bir nezle vurdu beni, ağzım burnum tıkalı yattım evde ööle. herkes iyi sanırım, nazmiyeyle tanışmadım ama doğum sıkıntısı okudum, çok geçmiş olsun, Allahıma şükür atlatmış sağ salim.
nasibim de oğluşunu hasta etmiş, iyi şimdi sanırım, aman maşallah bir sıkıntı yok bundan sonra da olmaz inşallah.
sinemcim sen de bendensin sanırım, inşallah kurtarmışsındır nezlenden canımcım..
adaşım ayşe, fotolar pek bi güzel, pırıl pırılsınız, Allah nazarlardan saklasın
ve emel, sağlıkla mutlulukla, bir ömür, hayırlı bir evlat olsun oğluşun, ne kadar masum, mis gibi, Rabbim hep mutlu sağlık etsin ailecek sizi...

raziş senin keyfin nasıl canımcım? asiş de yok bu aralar, şebnemler, aylin, nevgül, beyza unuttuğum varsa affola, nabersiniz:sm_cool::sm_cool:

günaydın şebbom tamam pes etmiyorum ama bu ay kart gelecek diyorum :çok üzgünüm: inşallah önümüzdeki aya mı diyeyim aylaramı:sm_confused:

geçmiş olsun ayşecim umutlarımız devam canım hoşgeldin iyi diyelim iyi olsun bu regl insanı böyle üzüyor psikopata gelmeden ama idare ediyoz napalım şükür halimize

aman millet film indiriyo başka sitelere giriyomuş kabak başımıza patladı ama rada yazarım kızlar öpüldünüz ayşecim sebom beyzam gülsümüm razişim nasılsınız bakalım

iyi olmaya çalışıyoz sinemcim idare ediyoz yani bigün iyi bigün kötü ömür geçiyo bugün serenserengil doğurmuş ama durum riskliymiş altı aylık doğmuş küvezde sanırım inşallah allah bebişine ömürler verir çok üzüldüm bazılarımız mutlu sona zor ulaşıyoruz umarım allah yardımcıları olur.

iyi olmaya çalışıyoz sinemcim idare ediyoz yani bigün iyi bigün kötü ömür geçiyo bugün serenserengil doğurmuş ama durum riskliymiş altı aylık doğmuş küvezde sanırım inşallah allah bebişine ömürler verir çok üzüldüm bazılarımız mutlu sona zor ulaşıyoruz umarım allah yardımcıları olur.

amin amin.

ben de iyi sayılırım, bugün yine doktora gitme var, cumartesi gittim, bir yumurtan görünüyo dedi, salı tekrar gel... ahanda ööleden sonra gitcem de o kadar ketum bir doktor ki bugün de gideyim deiştircem sanırım, aazından cımbızla laf alıyorum, sormadan hiç bişii söylemiyo. bir de her alttan muayeneye gitmemde kocişle bir kavgam var:))) psikolojim bozuluyo her o yere yatıp da bacaklarımı acınca, benimki de bişii olmaz dedikçe cinlerim tepeme geliyo bağırıveriyorum valla napemdelikafadulden

öyle birşey ki geçen aylarda taze sıkılmış portakal suları, aman ballı muzlu sütler, iş yerine meyve getirip yemeler, migrenden kıvranırken ilaç bile almadan kıvranmalar ve sonrasında kırmızı kartı görmek canımı sıkıyodu, gerçi hala bu konuda rahatım diyemem ama dünya benim bu sıkıntım etrafında dönmüyo ve neler var, insanlar yiyecek ekmek bulamıyor, ben bir kistin peşinden ailemden tut da tüm arkadaşlarıma kadar herkesi üzüp açıp açıp telefonu onlara ağladım...ben biliyorum benim bebeşim bu yaz "anneeeem bak burdayım" diycek inşallah, diyor ki "hele güzel bir tatil yapın da ööle geleyim":dance:
Rabbim umutlarımızı boşa çıkarmasın, herkesin gönlüne göre versin...

hepinizi çoook öptüm:1hug:

Merhaba kızlar ben adetime 2gün kala kan testi yaptırdım
değerim 43,68çıktı
Dünde doktora gittim
Alttan muayene etti ama keseyi göremedi
Daha çok yeni belki ondandır dedi
Ama rahim duvarın kalınlaşmış gebelik başlamış dedi
Bu arada adetim sadece 3gün geçti
Sizce şimdi keseyi görmemesi normalmi
Haftaya salı gel bir daha bakalım dedi

ben de iyi sayılırım, bugün yine doktora gitme var, cumartesi gittim, bir yumurtan görünüyo dedi, salı tekrar gel... ahanda ööleden sonra gitcem de o kadar ketum bir doktor ki bugün de gideyim deiştircem sanırım, aazından cımbızla laf alıyorum, sormadan hiç bişii söylemiyo. bir de her alttan muayeneye gitmemde kocişle bir kavgam var:))) psikolojim bozuluyo her o yere yatıp da bacaklarımı acınca, benimki de bişii olmaz dedikçe cinlerim tepeme geliyo bağırıveriyorum valla napemdelikafadulden

öyle birşey ki geçen aylarda taze sıkılmış portakal suları, aman ballı muzlu sütler, iş yerine meyve getirip yemeler, migrenden kıvranırken ilaç bile almadan kıvranmalar ve sonrasında kırmızı kartı görmek canımı sıkıyodu, gerçi hala bu konuda rahatım diyemem ama dünya benim bu sıkıntım etrafında dönmüyo ve neler var, insanlar yiyecek ekmek bulamıyor, ben bir kistin peşinden ailemden tut da tüm arkadaşlarıma kadar herkesi üzüp açıp açıp telefonu onlara ağladım...ben biliyorum benim bebeşim bu yaz "anneeeem bak burdayım" diycek inşallah, diyor ki "hele güzel bir tatil yapın da ööle geleyim":dance:
Rabbim umutlarımızı boşa çıkarmasın, herkesin gönlüne göre versin...

hepinizi çoook öptüm:1hug:

ayyy bu alttan ultrason sahnesini bir yerdn hatırlıyom.çok güldürdün beni.:roflol::roflol: eşimde içeri muayeneyi oluyorum.dr yanına beraber gidiyoruz konuşuyoruz.sonra soruyo ne yapıyo nası muayene ediyo.diyom bölle böle ultrasona sokuyo.karındanmı hayır alttan deyince delikafadulden delikafadulden böle oluyo.dedim ne yapayım ben bayan dedim sen ilada ercan bey dedin.şimdi nebu delikafaduldendelikafadulden :roflol::roflol:

X