Umudumuz Umut olsun

ben gördümm ayşeee senii kızz insan göbişiniii gösterir artık seni değil alpereni merak ediyoruz:))

ben gördümm ayşeee senii kızz insan göbişiniii gösterir artık seni değil alpereni merak ediyoruz:))

belli oluyor aslında yaaa biraz dikkatli bak accuk kabanın düğmeleri koptu kopacak kızzzzz :roflol::roflol::roflol:neyse bir sonraki buluşmada daha da belli olur merak etmeeee:teytey::teytey::teytey:

kızlaaar inanmıyorum topikte kimse yok muuu

sinemimm sensiz buralar bomboşşş kimse günaydın bile dememiş

ben diyim bari harkesee günaydınn

günaydın herkesee.resimlere baktım maşallah çok güzel çıkmış.çok eğlendiğiniz her halinizden belli.

günaydın beyzam sinemimiz olmadığı için topikimiz yalnız kalmış
ayşem çok güzel fotolar bunlar ne kadar sıcak ayy birgün bizde böyle buluşsak
günaydın cetrefilli ayşem burlardasın ama bişi yazmadın

günaydınnn kızlarrr benim içim rahat etmedi ben başladım ovulasyon testine fakat kocişe sölemicem çaktırırmadan günüm belli olsa bile farktmesin çünkü stres oluyo insan bari o olmasın:)))

günaydın gülsümcüm günaydın mervem nasılsınız bakimm
mervem dayanamadın dimi kendini nasıl rahat hissedeceksen öyle yap canım ama stres yok emi

sorma ya neden buayı boş geçeyim dedim insanın içi rahat etmioo beee işlemiş beynimizee bırakamadımkaydirigubbakcemile3

hayırlısı olsun mervem inşallah canım rabbim bu kadar canı gönülden isterken bizim dualarımızı geri çevirmesin bitanem:Saruboceq:
cetrefilli ayşem sanırım geçmişi okuyorsun yoksam bir cee dersin dimikaydirigubbakcemile5

inşallah diyemeyeceğim bitanem çünkü belirtileri başladı göğüslerim acıyor ağrıyor ki zaten olacağımı biliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…