Umudumuz Umut olsun

kızlar ben yavaştan kaçar, doktorcuma gidiyorum, herifcim geldi, aşağıda bekliyo:)))
çok öptüm hepinizi. görüşürüz...

selam merve2cm nasılsınız bakalım oğluşunla bir isim bulun artık yeğenimize ismiyle seslenelim ama dimi allah yardımcısı olsun allah sabır versin rabbim kimseye evlat acısı yaşatmasın :Saruboceq:
KIZLAR SELAM NASILSINIZ BAKIM SEREN SERENGIL DUN DOGUM YAPMIS 24 HAFTALIKKEN BUGUN BEBEK ÖLMÜŞ ÇOK ÜZÜLDÜM YA BU ARADA BENIM HERIF 1 BEBEK DAHAMI YAPSAK BIZ DIYO AYYYY OĞLUM 1 YASINA GIRECEK BEN HAMILE DUSUNSENIZE :jeyyar:
selam emelcim biz iyiyiz siz nasılsınız yiğitmizle keyfi yerindedir inşallah demek kocişin ikinciyi istedi he delikafadulden süpermiş ya :roflol::roflol: allahım bizede nasip etsin ikinciyi ben isterim herhalde hemen:jeyyar::jeyyar:

Canım ya saol içimi rahatlattın
Doktorum 4haftalık hamilesin dedi
İnşallah haftaya gittiğimde görürüm keseyi:CüvCüv:

kızlar biz geldik gene...bugün tetanoz aşımızı olduk...biraz ağrı var ama çok değil...inşallah bu kadarla kalır ağrısı...emel valla benimki de 2 yaşına geldimi oğlan ikinciyi patlatırız diyo :)))) sanki balon patlatıyoz...

ay cnmm inşallahh hihoyyyt hadi geçmişş olsunn.. sen annene ne zaman gidicen adaşım?

KIZLAAAR hepinize kocaman selamlaaar, eltim doğum yaptı sabah 9da, minicik bi sıpamız olduuu,allaha şükür hem kendi hem de anne çok iyi, maşallah emişi de çok güzel, eve geldim uyudum 3 saat birazdan yine gitcez eşimle,fırsat bulmuşken yazayım dedim, allah hepimize hayırlı evlat versin ve sağlıcakla doğum yapmayı da nasip etsin insallaaaah

mervecim maşallah oğlan kocaman olmuş, hangi ara 21 haftalık oldu yaaa, biz de 12. haftayı doldurduk bugün, sanırım çabuk geçiyor günlerr, allahım hepimize sağlıcakla doğurmayı nasip etsin. ay hadi bebe doğunca siz 2.ciyi hemen yaparsınız ya bizzz yine tüp bebek druma gidip belki aylarca uğraşcaz,ha bi de transferden sona 3 gün yatılıo artık 1 bebişim olmuş olcak nası yatılır bilmem, hayırlısı olsun bakalım zamanı gelince düşünürüüzz

Canım ya saol içimi rahatlattın
Doktorum 4haftalık hamilesin dedi
İnşallah haftaya gittiğimde görürüm keseyi:CüvCüv:

canım hayırlı olsun allah kucağına almayı nasip etsinn sağlıcaklaa

canlarım benim, şebiim, ayseleriim,merveleriim, nasipiiimemeliim ve sıpası, diğer emel, sinemlerim, ayliniim,razişiiim,asiyeeeem, aslıııım... unuttuğum kimse yoktur umarım yaklaşık 4 saatlik bir uykuyla duruyorum gece uyumadım hoş görün kızlar hepinize kucak dolusu sevgileer

slm kızlar ben geldim haliyl geçmişi okuyamadım bugün doktora gittim oğluşum 2800 olmuş maşallah deyin kızlar şuan arkadaştan yazıyorum evde hala bir pc sorunu var sanırım yenisini alıcaz artık bu arada bende tüm hazırlıklarımı bitirdim mobilyada bitti annemler cmt temizliğe gelicekler sonra heşey yerleşsin fotolarını kuyucam size söz ben olmasamda akadaş adıma koyucak inş yeni hamişler vardır

günaydın canlarım nasılsınız ben iyiyim çok sık katılamasamda arada yazacam kızlar bu ara çalışmaları sık tutun haaa bu ay topikte patlama yaşanacak

mervişim çalışmalara devam dimi canım ay kaçak göçek girecem canlarım fazla kalamam yazar çıkarım

nasip nerde kaçak ayşe ler merveler aslım aylin gülsüm beyza raziş asiş emel şebooo nasılsınız hepinize günaydın

aslıcım maşallahh bebişine kavuşmana az kalmış hayırlı doğumlar olsn cnm..

sinemcim devam sayılır düzenli bişi olmasada öle aklımıza estikçe oluo ama ben ovulasyon testine kocişe çaktırmadan başladım yapıyorum..ateşimide ölçtüm busabah daha yumurtlamamışım:)) içim el vermedi bırakamadım:)))))))

sen nasılsın sinemcim ay gir ya siteye boşver görmezler senii

günaydın kızlar herkese oh oh maşallah bakıyorum da birinciler gelmiş ikincilerin muhabbeti yapılıyo ne diyelim inşallah bizde biri buluruz da ikiyi konuşuruz

günaydın kızlar herkese oh oh maşallah bakıyorum da birinciler gelmiş ikincilerin muhabbeti yapılıyo ne diyelim inşallah bizde biri buluruz da ikiyi konuşuruz

a.s kesinlikle katılıyorum şebocum allahım bir tane evlat nasip etsin yeterki sağlıkla inşallah geriside gelirr :Saruboceq: allah büyükk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…