Umudumuz Umut olsun

günaydın kızlar herkese oh oh maşallah bakıyorum da birinciler gelmiş ikincilerin muhabbeti yapılıyo ne diyelim inşallah bizde biri buluruz da ikiyi konuşuruz

sorma vallaha kıskandım hıh.inşallah inşallah sinemin dediği gibi bu ay çalışmaları sıkı tutuyoruz ona göreeee..bu arada herkese günaydınlar.

hadi ayşecim hayırlısıyla git hayırlısıyla gel bitanem:a015::CüvCüv:

gittim geldim razişim de, hiç iyi şeyler duymadım, kist yumurtlamamı geciktirmiş bu ay(

canııııım iyiyiz biz, senin de iyi haberlerini alınca daha iyi oluyoruzkaydirigubbakcemile3

günaydın canlarım nasılsınız ben iyiyim çok sık katılamasamda arada yazacam kızlar bu ara çalışmaları sık tutun haaa bu ay topikte patlama yaşanacak
günaydın sinemcim, inşallah inşallaaah ne denir başka bu sözlere:dance:

herkese günaydınlar canlarım, keyifler nasıl bakem. dün benim ketum doktor bülbül gibin herbişeyi anlattı valla, değiştireceğimi mi anladı nedir:roflol:
bu şekilde devam ederse önümüzdeki adetimden sonra tüplerimde yapışıklık olup olmadığına bakılmak için bir film çekecek bana, biraz sıkıntılıymış sanırım, bunu yaptıran var mı aranızda kızlar yaaa, yusuflamaya başladım valla:roflol::roflol:

ayy cetrefilli çok hoşsun :roflol: inşallah yusuflamazsın canım

Son düzenleme:
günaydın hatunlar nasılsınız bakalım ben iyiyim bi yaramazlık yok arada girer yazarım ok öpüldünüz canlarım

yok ayşe ya ben yaptırmadım hiç ama biri yaptırdı ateş topiğinde oda korkuodu hiçte korkulcak bişi yok dedi yaptırdıktan sonra

ayy cetrefilli çok hoşsun :roflol: inşallah yusuflamazsın canım
ahaha saol canım, ben de aynı dileklerdeyim
yok ayşe ya ben yaptırmadım hiç ama biri yaptırdı ateş topiğinde oda korkuodu hiçte korkulcak bişi yok dedi yaptırdıktan sonra

hadi yaaaa canımcım inşallah dediğin gibidir, de zaten korkunun ecele faydası yok, ben herşeyi göze aldım, yeter ki bööle şirin mi şirin bi kızım ya da delikanlı bir oğlum olsun diye sağlıklı ve hayırlısıyla. tabi bir yandan da dua edin nolur umarım gerek kalmaz da bu filme, bu ay hamile kalırım:CüvCüv:
nisanda hepimizden güzel güzel haberler alırız umarım:1hug:

mervecim takvimin de hayırlı olsun:)
ama nasıl ve ne takvimi ben de senin kadar cahilim nevgül bu konuda)

hehe valla ya amma dayanıksız çıktım buayıda es geçmeyim dedim:) ovulasyon takvimi bakın benim alt kısımda çıkıyor 30günlük regl dönemimim 14.günündeymişim ovulasyonuma 3gün varmış:) gerçi heray değişio değiştirmek zorunda kalıyorum geçen ay 18.gün yumurtlamıştım:)

ayy inşallah düşünsene AYLıN geliyo hamileyimmmmmm, sinem geliyo hamileyimmm,merve geliyo hamileyimmmm.sen geliyosun hamileyim.şebnem geliyo hamileyim.ben geliyorum hamileyim.raziye hamileyim heeyytt bee ne süper olur.:dance:

Son düzenleme:

haaa benim yarın günüm yani 9-14 gün bizim için önemli.ama ben bu akşamıda es geçmedim. :asigim:

ayy inşallah düşünsene sinem geliyo hamileyimmm,merve geliyo hamileyimmmm.sen geliyosun hamileyim.şebnem geliyo hamileyim.ben geliyorum hamileyim.raziye hamileyim heeyytt bee ne süper olur.:dance:

haaa benim yarın günüm yani 9-14 gün bizim için önemli.ama ben bu akşamıda es geçmedim. :asigim:

süper yapmışsın cnm hihoyyyt ben pek çalışkan değilim ayyy inşalllahhhhhh inşalllahhhhh herkess hamişimmm diye bağırsınnnnn inşallahhhhhh:CüvCüv:

kızlar ne yapıyosunuz kaçak maçak giriyorum yazıp çıkıcam bitanelerim öpüldünüz inş. hepimiz hamiş olucaz buay

ben çalışıyorum kızlar bu ay doğru dürüst adet olmadım leke şeklinde geldi sökmeden gitti ilaç kullandım diye böyle oldu ilaçlar kesiyo adetimi benimmm

ben çalışıyorum kızlar bu ay doğru dürüst adet olmadım leke şeklinde geldi sökmeden gitti ilaç kullandım diye böyle oldu ilaçlar kesiyo adetimi benimmm
sinem inşallah buay hamile kalırsın yoksa 1yıl yok mu kocişin?
Merve resımdekı bebek ne kadar guzel tıpkı benım oĞlan kassız
ay evet bende bayıldım senin yiğitte maşallahh zaten çok şeker

mervem yaaa hani internette var ya ovulasyon hesaplama, son adet tarihlerini girince gün veriyo, onlar yanıltıcı o zaman deil mi? çünkü benim ona göre 30 mart-3 nisan arası, ama 710 nisan arası birlikte olun dedi, hay allah yaa, boşunaymış diğer emekler:roflol:
ayy inşallah düşünsene sinem geliyo hamileyimmm,merve geliyo hamileyimmmm.sen geliyosun hamileyim.şebnem geliyo hamileyim.ben geliyorum hamileyim.raziye hamileyim heeyytt bee ne süper olur.:dance:
sabah sabah ağzından bal damlıyo, ne şenlikli olur topik o zaman beee, demeyin o ara keyfimize:teytey::teytey::teytey:

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…