Umudumuz Umut olsun

ohh ohh aç aaaççç :dance: :teytey: bende ne olsun ömerimle kavga etmemek için kendimi zorluyorum..:roflol: :roflol: bu ay kavga yok sakın kimse kavga etmesin.klava:
niye kız?? kızdırıyo mu, evett kavga yokkkk, parola2, savaşma seviş:roflol:
bu arada ben bu ay soğan kürü yapıcam inşallah, kararlıyım:1closedeyes:

hoşgeldiiinŞeniz

bende bu ay hiçbişi yapmıcam kararı aldım kararımı uyguluyyorum içimden hiçbişi gelmiyo ama hiç hele bugün tam asabiyim kızlar:1shok::1shok:

emelcim bebişine maşallah allah nazarlardan korusun en güzel günler sizinle olsun

hoşbulduk aylincim nasılsın ? Geçmişi okumadım.. Gecikme ile regli oldun sanırım değil mi ?

dur gülüm sakin ol, rahat ol sen, vericek Allahım inşallah:Saruboceq:
hoşbulduk aylincim nasılsın ? Geçmişi okumadım.. Gecikme ile regli oldun sanırım değil mi ?
evet yaa canım, 9 gün gecikmeli kart yedim, iyice hamiş olduğuma inanmıştımmmsenağlama kociş de öyle, hangi dr.a gidelim diye bile konuşmuştuk düşün o kadar.. hayırlısı böyleymiş inşallah...

seni niye boşveriyomuşum emelim
güzel bir laf boşver
boşverdim zaten
sanki bilmiyomuş gibi bide soruyo çekik :))
işte hiçbişi içimden gelmiyo işler az denecek kadar hiç hiç denecek kadar yok
bebek istiyoz yok
işle ilgili mutlu haber yok
sorun var huzursuzluk var var oğlu var

amann be şebooo...Sanki benımki düzgün..Yaptığım planlara göre seviniyordum biliyorsun..benım işde uzadıkca uzuyor..Başlayacam böyle işe yapmayacam tüp felan onu istiyorlar :)))
sen sıkma canını...
Sende sıkma canını Aylin.. Herşey olacağına varır. bu arada sen ankaranın neresindesin..Tek hastane felan var demiştin o gün..Merak ettim :))).

klava:delikafadulden:çok üzgünüm:bebeğimi kaybettim topiğine bakıyorum evet bunların yanında insanla ne dertlerle uğraşıyo biliyorum allah hepsine sabır versin jinelokoloji de belenay diye bi arkadaş var kendisini tanımam ama nedense takip ederim uzun süredir istiyodu bi baktım hamile bi baktım kaybetmiş çok üzüldüm çok hemde 12 haftalıkken kaybetmiş hay bi tarafına bişi yaptığımın dünyası ne acımasız aslında buralarda içimden küfür ediyorum bilesiniz.

tamam boşver de sıkma da canını canısı yaaabenneyaptımki
canım ben ankaranın çubuk ilçesindeyim... yok sıkmıyorum artık canımıyerimseniben
yaaa Allah beterinden korusun

valla şebocum herkesin derdi kendine büyük gelirmiş..Etrafımıza baksak neler var aslında..

evet aylincim sıkmamaya çalışıyorum çıkasıca canımı
evet emelcim öyle bense hem öyleyim hem böyle
arada oluyo işte napcaksınız hep idare hep idare

hoşgeldin emelcim nasılsın bitanem
niye kız?? kızdırıyo mu, evett kavga yokkkk, parola2, savaşma seviş:roflol:
bu arada ben bu ay soğan kürü yapıcam inşallah, kararlıyım:1closedeyes:
aylincim parola harika savaşma seviş :roflol::asigim:
canım benim allahım inşallah yüzünü güldürecek canım birgün (ki ogün en kısa zaman olsun) hamiş olacaksın ve topikte bayram olacak ve sonunda bebişin bir bakmışsın kucağında olacak rabbim güzel allahım sabrımızı ver yarabbim

hayırdır melcim seni üzmeyeceksem eğer düzgün gitmeyen uzadıkça uzayan ne tatlım allahım yardımcımız olsun inşallah benimde öyle aslında uzadıkça uzuyor kocişimin ameliyatı ameliyata nasıl bakıyor onuda bilmiyorum çok zor ama sabredeceğiz canlarım benim :1hug:

ulen iki dk gittim kaynattınızda kaynattınız.hızınıza yetişemedim kaldım böleee.

slm kızlar nette sorun vardı giremiyordum benim 27 nisan canlarım adet günümüz çok yakın birbirine kızlar hap beraber kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile bu ay patlama yaşanacak topikte

aylincim aslında direk kendisi değilde onun saz arkadaşları benim canımı sıkıyo e faturada kocaya çıkıyo.kaydirigubbakcemile3

inşallahuteala...:Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

desenize bu ay baya bi heyecanlı olcek burasısositososito sositososito sositososito

kızlar yalnız benden umudu kesin bu ay kartı görecem ben belki önümüzdeki aya hayırlısı olsun inşallah sizler sevindirin bizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…