Umudumuz Umut olsun

inşallah sizler hamiş kalır bizi sevindirirsiniz kızlar ama ben aynı 34 ay bekleyip hamış kalmış arkadışın topiğindeki gibi artık hamile kalmak istiyorum bende 34 aydır istiyorum ondan öncede hep anne olmak istedim bu konuda hiç şüphem olmadı artık sevinç yaşamak istiyorum bu duyguyu tatmak istiyorum olacağından emin olmak istiyorum umut etmek değil sonuca varmak istiyorum

kızlaaar ben şimdi dr dan geldim kistim gitmiş durum iyi yanii çok şükür
dr bu ay ilaçsız takip edicem dedi 1 hafta sonraya çağırdı pazartesi tekrar gidicemm ayy hadi hayırlısı artık gelsin bebişlerr

kızlar yalnız benden umudu kesin bu ay kartı görecem ben belki önümüzdeki aya hayırlısı olsun inşallah sizler sevindirin bizi

senden niye umudu ksiyoruz.hoş benimde perşembe gün dr bana ne diyeceğine ne göreceğine bağlı.görelim mevlam neyler neylerse güzel eyler.

çok güzel bak demedikmi sana kistin gidecek diye.inşallah rabbim bebiş için yaptığımız dualarıda kabul eder.:1hug:

kıslar artık öğle araları girebilirim sayfaya patron hangi siteye girdiğimizi herşeyi görecekmiş o yüzden artık az görüşecez senağlama

var ama çalışmalar korumalı oldu :1no2: çünkü bu ay bir umut demek istemedim sadece bu ay

kız niye korundun salsaydın benim gibi nasıl olsa alıştık kart yemeğe korunmak nerden çıktı

sinemcimm sen bu topiğinn daimi üyesisin yaa patronda nerden çıkardııı özlicez kız seniiiii

anacım benim de bayıldığımdan değil tabe ama kociş biraz anlasın diye birde bir umut demek istemedim gerçi arada kaçtı ama bir defa bişi olmaz ondanda

hadi bakalım her yolu deniyoruz anacımm bizde alemiz hee yok ben anlamıyorum hiççç bu işlerden karar verdimm..kısmettt

hainler kimse beni sormamışşşşklava:klava:
bende bir heves girip beni merak eden buluşma topiğine baksın diyecektimmmm siz bakmazsınızda şimdiiiiiiilülülülülülülülülülülülülülülülülülü
kızlar bugün yağmur altında mecburiyetten bayağı bir yürüyüş yaptım hava çarptı galiba hafiften başım ağrıyor ondan mı bilmem ben okuduklarımı unuttummmmm:roflol::roflol::roflol:
neyse ben iyiyim siz iyisiniz birinizin kocişi gidiyormuş elini çabuk tutsun eşi bir bıraksın iki kavuşsun inşallahhhh öpüldünüz canlarım mucukssss mucuksssssssŞenizŞeniz

kendine dikkat et..klava:

kendine dikkat et..klava:

ediyom canım yaaa da eşim gündüz işi bırakamıyooo bankada bu hamiş yağmurda yağıyo o gelmesin biz ayağına gidelim demiyooooooo:roflol::roflol::roflol:
dua et de yarın güzel olsunnnn sabah önce şeker yüklemesi yapılacak öğleden sonrada hastaneye kayınvaldemi ziyarete gidilecekkkkk-tatlicadiarzu-
eee baktın mı resimlereeeeeeeeesengözlerimebaksanab

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…