Umudumuz Umut olsun

GÜNAYDIN KIZLAAAAAR :1hug:
hayırlısı olsun rahelim belki bende yerim kartı belli olmaz canım çokta ümitli değilim
ümitsizlik yokklava:
canımmmmm çokkk sevindim, maşallah
maşallah gülüm, ne şekersiniz hamişler siziii:CüvCüv:
canımm evet hiç düşünmemeye çalış, arkadaşların da çok istiyolar demekki,hem belki nisan ayında çıkar rüyalarıyerimseniben
oh oh yesinler keyif de mi yaparmış maşallah
mrb herkese benim kırmızı kart geldi dediğim gibi.inşallah nisanda hepimiz hamiş oluruz.
hayırlısı canım, zaten bu ay beklemiyodun,üzülmedin çok di mi?
günaydın hatunlar nasılsınız ben iyiyim aslım h.g. nasılsın canım merviş seni burda görmek çok güzel canım kızlar ben grip oldum galiba kaldı benim 1 günüm bakalım ne olacak
hadi bakalım gülüm, inşallah hamişsindirhihoyyyt

herkese günaydınlar.aylin sinem merve ve diğerleri nasılsınız.aylin çok değil hiç üzülmedim çünkü ben ikiz istiyorum kaydirigubbakcemile3 inşallah nisanda olcek.

herkese günaydınlar.aylin sinem merve ve diğerleri nasılsınız.aylin çok değil hiç üzülmedim çünkü ben ikiz istiyorum kaydirigubbakcemile3 inşallah nisanda olcek.

günaydın gülüüm
inşallah nisanda ikizler göbüşüne şööööyle bi kurulsunlar:Saruboceq:kaydirigubbakcemile2

günaydın gülüüm
inşallah nisanda ikizler göbüşüne şööööyle bi kurulsunlar:Saruboceq:kaydirigubbakcemile2

inşallaaaahh hepimizin göbişlerine muradlarımız kurulsun.sen nasılsın.geçen akşam aklıma sen geldin biliyomusun.eşime dedim hasta oldum sevindim dedim nisanda inşallah ikizimiz olcak dedim.sesini yükseltti; heee sen kur kafanda düşün düşün aman haa her dk bunu düşün kafanda tamammı strese gir.hiç aklından çıkarma.kafayı boz dedi.:roflol:

:roflol:nisanda gecikince düşer peşine merak etme, hayatım test yapalım, bebekler geldi mi yoksa diye:roflol:
tecrübeyle sabit, cuma akşamı sordu, bi hafta geciktim dedim şaşırdı, şimdi bikaç gün daha geçsin de bi test daha yapalım diyo sengözlerimebaksanab

yaptırdınmı test.ne zaman yaptıracan.ben yarın doktora gitcem.

bu arada 9 gün geçti adetimmm delikafadulden

allahım aylin yoksa biz böle böle sositososito sositososito oynayacakmıyız.test yapsana aaa

ultrason çekecek.sonra serophene yazmıştı onu kullanacam.hayırlısı artık.inşallah sen hamilesindir ya.peki belirtilerin varmı.
hadi inşallah canımm ya
ben inşallah,bilmiyorum ya şaşkınım.. belirtim gecikmeden önce uyku hali vardı,bahardan olabilir, akıntım çok artmıştı,başka bişeyden de olmuş olabilir.
geciktikten sonra bi kere koku hassaslığı bi kere de ağzımda metal tadı oldu. ne bulantı ne baş dönmesi,hiçbişey olmadı. göğüslerim şiş.. arada hafif kasık ağrısı,bel ağrısı..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…