Umudumuz Umut olsun

ama korunmadığımız dönemler çok yok, parça parça.. yani ilk evlenince iki ay, sonra korunduk 6 ay falan, sonra bi 3 ay korunmadık, sonra askerlik çıkınca, 7 ay falan ara ve işte askerlikten sonra 2.ayımız bu..

Aylın ben sımdıye Çoktan test yapmıstım

canım 3 gün geçtiğinde kocam bekle acele etme derken inat ettim bi idrar testi yaptım ve negatif çıktı hem de belirgin şekilde, oturdum kırmızı kartı beklemeye başladım.. ama gelmedi bi türlü, şimdi 9 gün oldu, eşimle bikaç gün bekleyip tekrar test yapalım diye karar verdik ve söz verdim sabırlı olucam bikaç gün diye...

ve 3 günlük gecikmede çıkmadıysa ve hamileysem geç döllenmedir diye düşündüm, korkuyorum yine negatif çıkmasından.. bi topikte okudum, birisi de benim gibi 2-3 gün geçince test yapmış negatif çıkmış,kist sanmış, 3 hafta geçene kadar 3 kere negatif çıkmış sonra doktora gitmiş ve hamile olduğunu öğrenmiş.. yani testte negatif çıkmasından korkuyorum,aptalca biliyorum ama bu ümidi de seviyorumsenağlama

canım ben çok iyi anlıyorum seni.ama üzülme lütfen.ne olursa olsun bizim için hayırlısı ne ise o olsun.ama en yakın zamanda doktora git derim ben.

ben az önce kırmızı kart gördüm! inanamıyorum! hiç bu kadar ümitlenmemiştim!!! senağlamasenağlamasenağlama

ben az önce kırmızı kart gördüm! inanamıyorum! hiç bu kadar ümitlenmemiştim!!! senağlamasenağlamasenağlama

aylin lütfen ama lütfen üzülme bunu demek saçma biliyorum ama vardır bi zamanı be güzelim.hemen bugün randevu al ve doktora git lütfen.

selam kızlar şimdi geldim yemin ederim siteye ne zamandır giresim yok sırf aylincim senin için geldim inşallah güzel haber alırım diye ama gelmez olaydım üzülme anacım napcan biz bunu hep yaşıyoruz evet vardır bir zamanı ama kimbilir ne zaman. kendi adıma artık ateş ölçmeyi gün takip etmeyi aman şimdi yumurtlama zamanı diyip ilişkiye girmeyi bıraktım kk ya bile eski günlerdeki gibi gelmiyorum bir sayfa atlamaz kim ne yazmış okurdum eskileri okumak bile içimden gelmiyor hepimizin hakkında hayırlısı umarım allahım bizim kaderimizede böyle güzel bir duyguyu tatmayı yazmış olsun.

aylin lütfen ama lütfen üzülme bunu demek saçma biliyorum ama vardır bi zamanı be güzelim.hemen bugün randevu al ve doktora git lütfen.

ya canım sadece kart görmek olsa, ne bu şimdi 9 gün gecikme?! offsenağlama
ya emin gibiydim.. hayırlısı olsun.

canım çokk sağol,sağolun.. ya inan karttan çok bu gecikme canımı sıktı şimdi..

en son cümlen herşeyi özetliyo canım.ben şuna inanıyorum biz dua dip istersek ve tedavimize devam edersek inşallah inşallah olacak ya.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…