Umudumuz Umut olsun

biz geldikkkkkkkkhihoyyyt
doktorumuz oğluşumun herbişeyine baktı kalbini odacıklarını kalp duvarını omurgası parmakları topuğu aklınıza ne gelirseee ben heyecandan hepsini hatırlamıyorum şimdiiii hepsi normalmişşş şu anda hiçbir sorun yok inşallah hep böyle devam ederrrrrrrr:teytey::teytey::teytey:

doktorumuz oğluşumun herbişeyine baktı kalbini odacıklarını kalp duvarını omurgası parmakları topuğu aklınıza ne gelirseee ben heyecandan hepsini hatırlamıyorum şimdiiii hepsi normalmişşş şu anda hiçbir sorun yok inşallah hep böyle devam ederrrrrrrr:teytey::teytey::teytey:

canııııım yerim ben sizi, Allahım kucagına sağsalim almanı nasip etsin ayşem. çok sevindim senin adına, maşallah güzelim. :sm_cool::sm_cool:
darısı cümlemizin başına inşallah, sağlıkla sıhhatle ağız tadıyla..
herkese de iyi hafta sonları, kocaman 2 gün motor takmış gibi temizlenecek evim beni bekliyooooooordelikafadulden

ayşecim çok sevindim canım..maşallah oğluşuna...darısı bana olsun inşallah...bak stres yaptığımıza değmiyor..ay hareket etmedi yok acaba iyi mi...ama elde değilki anne olmak şimdiden başladı valla...aman onlar iyi olsun da başka bişi istemiyoz dimi gülüm...

slm kızlar uzun bir aradan sonra yeni uğradım geçmişi okuyorumda neler olmuş neler...........hamişlere allah sağlıkla kucağına almayı,,,,,,,,,,doğum yapanlara sağlıkla büyütmeyi hamiş olmayanlaarada inşallah olmayı nasip etsin allahım inşallah...........

merhabalar kızlar biliyorum bayadır yoktum unuttunuz beni ama evdeki pc hala düzelmedi bende eşimede izin vermişlerken gidip çanakkalede anneannemde kaldık kafa dinledim anca geldim şimdide annemden yazıyorum pek geçmişi okuyamadım emelle konuşmuştum yiğitine maşallah diyorum darısı başıma kızlar gülşenden haber yokmu diğer kızlar doğurmadımı acaba neyse biz iyiyiz oğlumla bebeğim 2 hafta önce 2 kilo olmuştuk artık 1haftada 300 gr almaya başladı bakalım nisanda gidicez kaç kilo olmuş tosunum tüm hazırlıklarım tamam mobilyamızda 2 haftaya kadar hazır olucak sonra oğlumu beklicem sizleri özledim

merhabalar kızlar biliyorum bayadır yoktum unuttunuz beni ama evdeki pc hala düzelmedi bende eşimede izin vermişlerken gidip çanakkalede anneannemde kaldık kafa dinledim anca geldim şimdide annemden yazıyorum pek geçmişi okuyamadım emelle konuşmuştum yiğitine maşallah diyorum darısı başıma kızlar gülşenden haber yokmu diğer kızlar doğurmadımı acaba neyse biz iyiyiz oğlumla bebeğim 2 hafta önce 2 kilo olmuştuk artık 1haftada 300 gr almaya başladı bakalım nisanda gidicez kaç kilo olmuş tosunum tüm hazırlıklarım tamam mobilyamızda 2 haftaya kadar hazır olucak sonra oğlumu beklicem sizleri özledim

benim adımı zaten yazmamışsın ama:çok üzgünüm: yine de tarihimi vereyim nasipcim eklersin belki, 18 nisan...:eek:
kusura bakma dalgınlığıma gelmiştir hayatım bana doğum tarihinide ilet lütfen
bende gülsüm memnun oldum.haklısın da ben bu ay umutlu değilim ondan vermedim.şakasına dedim yokum diye:1hug:
bizim topikte umutsuzluk yok olsada olmasada vereceksin:eek:klava:1 kerecik çalışmalarla hamiş kalanlarda var
nasip noldu, benim haberim yok??
neler olmadı ki hayatım geçen ay 4 gün geçikme yaşadım bütün belirtiler vardı (yumurta takibi yaptırmıştım 3 tane yumoşum vardı dr çok umutluydu)ama sonuç fos çıktı yine
tesekkur ederız teyzelerı bakalım yaza hangınızın yanınıza gelecegız aydın mı ızmır mı
tabiiki izmir
valla az kaldı anacım bide normal ne zamaan olcada belli değil hayırlısı artık
hoşgeldin seher hadi hayırlısı allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin
kızlar merhaba...sehercim seni merak ediyodum valla iyi oldu geldin...hadi inşallah rabbim hayırlısıyla kucağına almayı da nasip eder canım...
mervecim zaten biliyodun kartın geleceğini...hem ara vermek sana iyi gelecek..dinlen biraz...ama biz burdayız unutma haaa...
nasip kocanın terfisi hayırlı olsun canım...iyisin gördüğüm kadarıyla...
aylin canım sende çok geç kalmadan dr a görün bence..1 hafta gecikme pek normal değil..ihmal etme derim ben...
hamişş olmayı bekleyen tüm umutlu anne adayları...inşallah bu cuma günü hürmetine rabbim göndersin meleklerinizi...
öpüyorum kocaman hepinizi....

teşekkür ederim mervecim...iyiyim nasıl olayım
bu arada NASİPP beni aramışsın kuşum ama arkdaşla o sergi senin bu sergi benim geziyorduk arama fırsatım olmadı ama sanırım istla geldiğin için aramışsın yine görüşemedik :KK43: neyse bir dahakine insallaaah
evet koçiş bıraktı beni bir cafede yanına gelecektim ama açmadın:çok üzgünüm:
pınarcım hoşgeldin canım nasıl bakalım senin miniğin iyisinizdir inşallah
merve2cim sende hoşgeldin bitanem oğluşunla keyifler iyidir herhalde
nasipcim kocişinin terfisi hayırlı olsun canım
ayşem sende hoşgeldin oğluşun nasıl eziyet etmiyor dimi anneye
sağol raziyecim
Nasİp kocanın terfİsİ hayırlı olsun canım
ayŞe bebİŞİn nasıl
teşekkür ederimmmm
kızlar selam ben geldim...Umarım herkes iyidir..
Nasip cim tebrik ederim eşini ... Bu arada benı 24 Nisan yaz hadi :)))
Ayşe bol şans dilerim..inşallahhh güzel pozlar verir oğlun sana..
Seher canım senınde günün az kalmış. hayırlısı ile kucağına alırsın umarım.
Şebo, merveler, ayşe,sinemler, gülsüm, beyza, raziye, emel sizler nasılsınız ? Kesin birilerini unuttum ama kusura bakmayın kızlar...
sağol kader arkadaşım valla emel benimde 28 ay oldu
biz geldikkkkkkkkh
doktorumuz oğluşumun herbişeyine baktı kalbini odacıklarını kalp duvarını omurgası parmakları topuğu aklınıza ne gelirseee ben heyecandan hepsini hatırlamıyorum şimdiiii hepsi normalmişşş şu anda hiçbir sorun yok inşallah hep böyle devam ederrrrrrrr::
ben sana ne demiştim ama allahın izniyle birşey olmayacak diye
gülşen doğum yaptı hayatım
slm kızlar uzun bir aradan sonra yeni uğradım geçmişi okuyorumda neler olmuş neler...........hamişlere allah sağlıkla kucağına almayı,,,,,,,,,,doğum yapanlara sağlıkla büyütmeyi hamiş olmayanlaarada inşallah olmayı nasip etsin allahım inşallah...........

hoşgeldin arayı soğutmayın bakın kızacam haaaaakötükedihüso

TOPİĞİMİZİN GÜZEL ANNELERİ
* Boddim......................................( Esma )..........17.09.1987 Batuhan
* Emelyucel.................................( Emel )............02.03.1982 Yiğit
* RUMELİLİ.................................( Gülşen )........29.03.1979 İdil

UMUDUNA SONUNDA KAVUŞAN GÜZEL HAMİŞLERİMİZ

* nazers......................................( Nazmiye )......09.03.1984
* ssensun...................................( Seher )..........31.07.1982
* aslımmm................................. ( Aslı ).............28.01.1985
* myhope....................................( Ayşe )...........06.12..1974
* nicole78...................................( Merve ).............01.12.1978
* aabeyazmelek..........................( Feyza)............24.09.1984

* melankolia.............................. ( Pınar )............26.02.1985
* rasema.......................................(Semr a.)................10.01.??

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLER

* aylint..................................21 Mart (Aylin)...............11.04.1979
* crazybaby.......................... 01 Nisan ( Nasip )...........28.01.1972
*zeytin1007...........................01 Nisan (Sinem).............25.10.1982
* raziş...................................15 Nisan ( Raziye )............03.06.1984
* cetrefilli...............................18 Nisan (Ayşe )..............
* Rahel..................................24 Nisan ( Emel )..............15.02.1978
* alabama......................................... .( Şebnem )...........07.08.1971
* cancer............................................ ..( Merve ).............23.06.1982
* bbaran............................................ .. (Beyza )..............
* asiş.............................................. ..... ( Asiye ).............15.02.1981

BİZLERDE BU AY UMUDUMUZA KAVUŞABİLMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

kızlar herkese günaydın bi ara dün girdim ama öğretmenler odasına müdür gelince kapamak zorunda kaldım...
bugün tatil hava çok güzel ...herkese güzel bi haftasonu diliyorum.

canımm senin için girdim çoook sevindim güzel haberlerini aldığıma maşallahhhhhh inş hepte böle devam edicek allahın izniyle:teytey:
badegül cnm nasılsın bizde aynı değişiklik yok
aslıcımm hadi maşallahhh çok az kalmış cnm sanada ya allahım nekadar çabuk geçiyor zaman hihoyyyt:nazar:
ay kızlar şuan bi ablayla hamilelik konusunu konuşuyoz.başının etini yiyomda bu konuda delikafadulden diyo sen hamile kalınca şikayet et ben soracam sana.özellikle son aylarda yatakta sağa sola dönmen için önce kalkıp oturman lazım.ayyy koptum. :roflol:
bende sözzz veriyorummm yeterkiii gelsinn melek şikayet etmicemmm
kızlar merhaba...sehercim seni merak ediyodum valla iyi oldu geldin...hadi inşallah rabbim hayırlısıyla kucağına almayı da nasip eder canım...
mervecim zaten biliyodun kartın geleceğini...hem ara vermek sana iyi gelecek..dinlen biraz...ama biz burdayız unutma haaa...
nasip kocanın terfisi hayırlı olsun canım...iyisin gördüğüm kadarıyla...
aylin canım sende çok geç kalmadan dr a görün bence..1 hafta gecikme pek normal değil..ihmal etme derim ben...
hamişş olmayı bekleyen tüm umutlu anne adayları...inşallah bu cuma günü hürmetine rabbim göndersin meleklerinizi...
öpüyorum kocaman hepinizi....
evet cnm şimdi bile ii geldi buara bana regl tarihimi beklemiyorum buay başka hedeflerim olucak allahın izniyle ev bulup taşınabilsem
kızlar şu tarihlerinizi versenizde eklesem bak silecem yoksa adınızı
nasipcim adımı silebilirsin inan buay regl tarihime bakmamaya söz verdim kendime ve aklımdan bile geçirmiyorum erteledim benn bu sevdayıı
sağol canım,sen?
mervecim yeni gördüm, üzülme be güzellik, hayırlısı olsun..

sağoll cnmm toparladım aslında ben kendi halime kalsaydım bukadar çok etkilenmicektim fakat arkadaşlarım hepsi beni rüyalarında hamile gördüler benden umutlandılar onların umutlarıyla bende kaptırmıştım kendimi ama şimdi bebek olayını ertelediğimizi söledim çünkü istemiyorum kimse bilsin beklemesin kimse bende beklemek istemiyorum hayat yoksa geçmez beklenmedik anda gelsin inş:teytey:

canııııım yerim ben sizi, Allahım kucagına sağsalim almanı nasip etsin ayşem. çok sevindim senin adına, maşallah güzelim. :sm_cool::sm_cool:
darısı cümlemizin başına inşallah, sağlıkla sıhhatle ağız tadıyla..
herkese de iyi hafta sonları, kocaman 2 gün motor takmış gibi temizlenecek evim beni bekliyooooooordelikafadulden
canımmmmmmm inşallahhhhh Rabbim size de yaşatacak bunları en kısa zamandaaa:1hug:bu arada kolay gelsinnnnn
ayşecim çok sevindim canım..maşallah oğluşuna...darısı bana olsun inşallah...bak stres yaptığımıza değmiyor..ay hareket etmedi yok acaba iyi mi...ama elde değilki anne olmak şimdiden başladı valla...aman onlar iyi olsun da başka bişi istemiyoz dimi gülüm...
haklısın canım herşey onlar için yeterki iyi olsunlar da gerisi hiç önemli değilll sağolll canımma.s.
aminnnn canımm sende daha sık gelmeye çalış amaaaaaaakaydirigubbakcemile
ben sana ne demiştim ama allahın izniyle birşey olmayacak diye
demiştinnnnnnnkaydirigubbakcemile3napayım nasip korku hep olacakkkkk ama inşallah bu sefer hayırlısıyla sağlıcakla büyüdüğünü de görecem oğluşumunn:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
canımm senin için girdim çoook sevindim güzel haberlerini aldığıma maşallahhhhhh inş hepte böle devam edicek allahın izniyle:teytey:

aminnn canım inşallahhhhh:Saruboceq:
sen nasılsın bakalımmmm:1hug:
aslıcım seninde bişey kalmamışşşş maşallahh yeğenimizeeeee:nazar::nazar::nazar:
malum hafta sonu ıssız olur buraları ama biz yinede hepinizi öpüyoruz canlarımmm bir kelebek konsun yanaklarınızaaa bizim öpücüğümüzü ulaştırsın tüm topik halkınaaaaaaaŞenizŞeniz

kızlar biz de dün dr teyzemize gittik...oğluşum 385 gr 25 cm.olmuş...kuzucuğum çok keyifliydi..başını sol kasığıma yaslamış yatıyodu...herşeyi normal...allahım hep böyle daim etsin inş...darısı da hepinize olsun canlarım....

mrb herkese benim kırmızı kart geldi dediğim gibi.inşallah nisanda hepimiz hamiş oluruz.

hoşgeldin kaçak...oh iyi yapmışsın gez valla...oğluşun olunca biraz eve kapanıcan...hadi azıcık kaldı mehmet canın gelmesine...hayırlısıyla kavuşun inşallah...darısı da bana olsun...

günaydın hatunlar nasılsınız ben iyiyim aslım h.g. nasılsın canım merviş seni burda görmek çok güzel canım kızlar ben grip oldum galiba kaldı benim 1 günüm bakalım ne olacak

X