Umudumuz Umut olsun

kızlar selam ben geldim...Umarım herkes iyidir..
Nasip cim tebrik ederim eşini ... Bu arada benı 24 Nisan yaz hadi :)))
Ayşe bol şans dilerim..inşallahhh güzel pozlar verir oğlun sana..
Seher canım senınde günün az kalmış. hayırlısı ile kucağına alırsın umarım.
Şebo, merveler, ayşe,sinemler, gülsüm, beyza, raziye, emel sizler nasılsınız ? Kesin birilerini unuttum ama kusura bakmayın kızlar...

teşekkür ederim iyiiyim sağol. hoşgeldin.

iyiyim Sinem cim sen nasılsın..Malum yine yedik kartı oturduk kıçımızın üstüne .:)))) valla takmayım diyorum ama elimde değil.. nerdeyse 2 yılı geride bırakacağım..Senınde az kaldı sanırım umarım hamilesindir.

iyiyim Raziyecim sen nasılsın..Dediğim gibi kartı yedik yine :))) Hayat bana feci gol atıyor :)))

hayırlısı olsun emelcim bende seninle aynı durumdayım hayatım kader arkadaşım benim napalım herşeyde vardır bir hayır napalım rabbim ne eylerse hayırlısını eyler

hakkımızda hayırlısı olsun ne diyelim...Allahım daha fazla kimseyi bekletmesin inşallahh.. Kızlar bu arada yaklasık 1 hafta kadar burda olamayacağım..Umarım geldiğimde bir sürü hamiş haberi alırım..Bende dönünce çalışmalara başlarım artık..ıçimiz dışımız kür oldu :)))) Hepinize iyi akşamlar..

canım ben değil eşim yiyor. ben incir ile pekmez yedim geçen ay..Ama bu ay birşey yapmayacağım. Bir ara bal çörekotu ve ısırgan tohumu yaptım. Eşim devam ediyor bakalım..Sorun bende olmadığı için fazlada yüklenmek istemiyorum kendime açıkcası.

canım keçiboynuzu pekmezi yiyor..Arı sütü polen ve bal karışımı yiyor.Cezerye ve ballı çerezlerden yiyor. Birde annem tv de duymuş çakşır kökünü su ile kaynatıyorum akşamları yemeklerden önce bal ile karıştırıp içiyor. Hergün tazesini kaynatmıyorum açıkcası. yarım litreden fazla suda kaynatıyorum akşamları 1 su bardağı kadar içiyor.yaklaşık 5 lt kadar felan içti. 2-3 günlük kadar daha var. ama daha fazla içirmeyeceğim çünkü tadı çok kötü :))) bunlarla da olmazsa pes artık ne diyim :)))

görüşürüz canım kızlar bende kaçtım hepinize iyi tatiller canlarım öpüldünüz kocaman sizi özlicemmmm:a015::a015:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…