Umudumuz Umut olsun

İyiyim mervecim sağol cnm haftaya başladık işte havalar kötü ya insanın bişey yapası gelmiyo sıkıcı geçti haftasonumda eşimin babası bizde ya yemek yap bulaşık yıka ev topla çamaşır yıka derken bitti tatilim bu ara böle gidecek sanırım kayınvaldemlerde okullar yarıyıl tatili olunca taşınacakmış az kaldı yani

günaydın kızlarr....herkesler iyidirr umarımmm...
aslıcım gecmısolsun canım ....gülşencim ssanada gecmısolsun inş kısa zamanda atlatırısınız su şeker sorununu....

günaydın kızlar.....nasip umarım en yakın zamanda sağlığına kavuşursunda diğer problemleri sonra düşünürsün boşver...ayşe seninde tüm testlerin iyi çıkacaktır eminim ki....şebnemcim uzun oldu görüşmeyeli tez vakitte gel gülüm...iki mervecim umarım iyisinizdir...asiye hayırdır kayınvaliden mi sende kalacak nedir bu olayın içeriği:)) ve aslı iltahap olayını bilmem ama şeker senin elinde olan bişey değil....yediklerine dikkat ederek umarım sorunu kolayca atlatırsın ama günde 5 gofret yiyip 20 kilo alanda hçbirşey çıkmıyor ama benim gibi hamileliğin ilk 4 ayında hiç tatlı yemeyen hatta tiksinen sonraki 2 aydada en fazla sütlü tatlılar yiyen birindede çıktı....bütün sorun hain plesantadan kaynaklanıyor sıkma canını:)) mutlu,güzel bir hafta olsun

aslıcım gecmısolsun canım ....gülşencim ssanada gecmısolsun inş kısa zamanda atlatırısınız su şeker sorununu....

günaydın nazmiyeciğim teşekkür ederim canım...sen neler yaptın bebeğin nasıl....serum takviyesi almışsın duyduğum kadarıyla şimdi nasılsın

cnm çok şükür iyim.. sende içini ferah tut cnm bebişin iyidir merak etme.. cumadan önceye alsan olmaz mı?

dr iki hafta dolunca gel dedi...eşim de çarşamba bodruma gidiyo perşembe döncek....anca cumaya gidebiliriz...zaten perşembe 2 hafta oluyo...bakalım kuzum büyüdü mü?

asiyecim sende mi kalıyolar devamlı...evleri yokmu?beraber mi oturuyosunuz yoksa misafir olarak mı geliyolar...

nazmiyecim sanada günaydın canım...biz iyiyiz gördüğün gibi sen nasılsın?minik kızın nasıl?

CANIM HOŞGELDİN ARAMIZA HAYIRDIR NAZMİYECİM ŞİMDİ NASILSIN?
iyim cnm çok şükür seninde ii olmana sevindim Şenizgerçekten ilginç ya neler oluyor insan içinde bilinmez. tatlı yemeden şeker çıkması
asiyecim gitti gül gibi yumuşlar desene gerçi kısmet belli olmaz..

günaydın gülşencim...nasılsın?bi dahaki kontrolün ne zaman?inşallah kontrol altına alınmıştır şekerin canım...

hoşbulduk canımmm cok sukurrr iyiyizzzz

kızlar herkesleri çok öpüyorummm.. ben biraz işlere yumulayımm..nasip sende iyileşirsin artık dönersin aramıza..

günaydın kızlar maşallah topiğimiz canlanmış eskisine göre herkese iyi haftalar bol hamişli günler inşallah hepinizi öpüyorum

Canlarım benim kayınvaldem zonguldakta oturuyordu yakınımdan ev aldılar oraya taşınacaklar yaıryıl tatilinde. Eşimin babası da bizde kalıyo evin eksiklerini yaptırıyor.

Arada değerlendirdik kızlar inşallah boşa gitmemiştir. Eşimin babası arada kızına gitti bakalım ne olcak:asigim:

hihoyyyt heheehe iii bari çok sevindim..:CüvCüv:

kızlarr ya pınarın artık gelmesi lazım bilgisi olan var mı nerde bu kız???

Ayşecimin bebeğinin iyi olmasına sevindim canım.İnşallah testleri de güzel çıkacaka minnoşun
Nasipcim seni özledik canım ya gelemedin bir türlü hep aklımızdasın hayatım çabuk dön aramıza
esmacım uğramamış mı ya onu da özledi batuşuda

günaydın kızlar maşallah topiğimiz canlanmış eskisine göre herkese iyi haftalar bol hamişli günler inşallah hepinizi öpüyorum

hoşgeldin raziyecim...evet sabahtan bi canlandık ta sonra mecbur herkes işine döndü canım...sen nasılsın?

ooooooo..hadi bakalım bekliyoruz bu ay o zaman müjdeyi...kayınvalidene de taşınma hediyesi olur...kaydirigubbakcemile3

evet mervecim pınarın dönmesi lazım artık...neden gelmedi ki?
aslıcım seni ilk günden yoruyorlar mı bakiiim...topiğe gelemediğine göre işler birikmiş onları hallediyosun büyük ihtimalle...ama çok yorma kendini iyi bak yeğenimize...
nasipcim hemen iyileş de aramıza dön artık sende...topiğimizin uğurusun sen...

ben okuyan misafir arkadaşlara sesleniyorum.. gelin kayıt olun aramıza katılın öle uzaktan misafir olmak olmazzzzz:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…