Umudumuz Umut olsun

Merve sebnem bıran önce nefsınıze hakım olun bakım döverım sızı
agda konusuna gelınce yok acımıyo ben yaptırıyorum

benim çok acıyo ama yaa senağlama aman neyse ya bende deli deli düşünüyorum işte dediğim gibi sanki hamile kaldımda ağdası eksik kalsınsenağlama

benim çok acıyo ama yaa senağlama aman neyse ya bende deli deli düşünüyorum işte dediğim gibi sanki hamile kaldımda ağdası eksik kalsınsenağlama

kız ama hamıleyken çok rahat edıyorsun hormonlar çalısmıyo kıl daha az surede çıkıyor sımdı yaptırıken çok canın acıyorsa emle dıye bır krem var onu sur

kız ama hamıleyken çok rahat edıyorsun hormonlar çalısmıyo kıl daha az surede çıkıyor sımdı yaptırıken çok canın acıyorsa emle dıye bır krem var onu sur

o emle dediğin krem eczaneden alınıyor mu cnm alayım bari .. kaydirigubbakcemile3

o emle dediğin krem eczaneden alınıyor mu cnm alayım bari .. Kaydirigubbakcemile3

emla eczanede satılıyor zaten agda yaptırmadan 20 dk once suruyorsun uzerıne stre fılmler varya onunla kapatıyorsun 20 dk sonra agda yaptır hıç acımıyo bolgeyı uyusturuyorsun yanı

emla eczanede satılıyor zaten agda yaptırmadan 20 dk once suruyorsun uzerıne stre fılmler varya onunla kapatıyorsun 20 dk sonra agda yaptır hıç acımıyo bolgeyı uyusturuyorsun yanı

hamileykende kullanılıyor mu emelcim sen şuan devam ediyor musun? doktora sorayım bakım yarın bi zararı olurmu diye valla öleyse acısızsa süper yani çok dua ederim:)

Kızlar ben geldimmmmmmmmmmmmmmm şükür geri döndüm bir sürü iş birikmiş anca yolluna soktum ay ben gidince 3 ay ne olcek bilmem
nazmişçim canım çok geçmiş olsun aramıza hoşgeldin ayşecim maşallah canım senin miniğinde baya büyümüş sonuçlarda iyi süper canım
sehercim bende tatlıdan nefret ediyordum yeni yeni doktora giderken bebşim kıpırdasın diye bir çikolatayı zor yiyorum nerden çıktı bu şeker anlamadım
mervecm senin minnoşada maşallah diyorum büyümüş kız
emelcim msnden yazmışsın görmedim top girmiştim yerime cvp vermişler kusura bakma sen nasılsın kız tatlı yemiyorumki anlamadım ama

ŞEBOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
eger hamıle olunca bırakma bak ben sana neler yapıyorum zıllı kendını dusunmuyon gelecek bebısı dusun

heh tamam oldu şimdi beni azarlayabilirsin ama bırakmaya çalışıyorum en azından emel görüyosun dürüst davranıyorum yani

bırakırsın valla şebocum...onun canı seninkinden daha değerli oluyo bi anda...

he gülüm bırakmammı söz söz söz

Yazdım bak leyleklere derım bu şebo yaramazlık yapıyo gelmeyın dıye

kız tamam bırakcaz diyoz bırakmazsam kafam kırılsın

dedim ne oluyor kız bende arada kaynadım herhalde dayak hususunda....yok emelcim benim kötü alışkanlığım

heh heh kurtardım ama seni gülşen gördün gibi

Şebo bırakacak cnm bebeğini düşünecek yapmaz yaramazlık sen şikayet etme emelcim leyleklere

evet emel etme beni şikayet nütfen nütfen

şeboda içmez akıllı hatundur o.....şeytana uymuş çekmiş bir fırt....:))

bi fırtmı hee bi fırt çektim

şuna bak sen bi hamiş kalda ağdayı düşünürüz fındık derdin o olsun

Merve sebnem bıran önce nefsınıze hakım olun bakım döverım sızı
agda konusuna gelınce yok acımıyo ben yaptırıyorum

bak ya hala azarlıyo bırakmazsam noliiiimm

hoşgeldin anacım herkesleri merakta bıraktın zilli iyi olmana sevindim sen iyi olda gerisine yallah tazzik şekerim boşver işler hallolur

mervem ben hıç kullanmadım ben guzellık ıçın canım acısın dıyenlerdenım ayagımdan bıle 6 defa amelıyat oldum o yuzden hıç kullanmadım arkadaslardan duydum faydası oluyormus agda yaptıramayan bıle yaptırıyor sımdı hamılelıkte kullanılırmı kullanılmaz mı bılmem ama doktora sorun derım

evet valla şebo bende sonradan aynı şeyi düşündüm ne manyağım dimi

içicem kız inat ettim içicemmm hamiş kalıncaya kadardelikafadulden

aslım ıyı olduguna çok sevındım vallahı oğlumun arkadasına bırsey mı oldu dıye korktuk vallahı

ne ameliyatı oldun ki sen ayağından? anladım cnm sağolasın neyse ben eniyisi kimyasal içerikli maddeler kullanmayım nolur nolmaz sigara içeyim amakaydirigubbakcemile3

ne ameliyatı oldun ki sen ayağından? anladım cnm sağolasın neyse ben eniyisi kimyasal içerikli maddeler kullanmayım nolur nolmaz sigara içeyim amakaydirigubbakcemile3

ayak baş parmagımın yanında kemık çıkıntısı vardı ılk amelıyatlarım basarısız geçtı platın taktılar sonra platınlerı çıkarttık

şebo merveyle ne guzel anlasıyoruz dımı allahım ya bırde kımyasal kullanmıyım ama sıgara ıçeyım demez mı çekılın dövecem ben bunu

çıkartırlarsa çıkıcam çıkartmazlarsa çıkartmaları için elimden geleni yapıcam iç mervecim ya şuan bişey olmaz ama anladığında bırak hemen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…