Umudumuz Umut olsun

kızlar günaydın ve iyi yılllaaaaarrrrrrr
nasılsınız bakalım geçmişi okuyamadım ama umarım herşey yolundadır
bir bu sayfayı okudum nasip gelmiş ayşe ve bebişi iyiymiş aslı nasıl nazmiş iyilermiş mervem söyledi
gülşenim mervem emelim esmacımmm merve2ciğim asiyem raziyem emelimyücelim semracım feyzacım pınarcım sinemcim nazmişim aslıcım nasipcim ayşecim hepinize iyi yıllar süper bir yıl geçirmenizi dilerim 2009 a adımızı yazdıralım kızlar

yılbaşında kocişle ikimiz ebrugündeşi izledik kıbrısta süperdi saat 12de dileğimi söyledim. hepimiz için sonra yeni yıla girdiğimizden beri sigara içmiyorum dtoks yapıyorum hafif yiyorum kendimi biraz kızağa çektim umarım sigarayı bırakmışımdır hayatımdan çıkarmışımdır. kendime bu hediyeyi vermek istiyorum kızlar sigarasız bi hayat istiyorum umarım başarılı olurum.

şebocum hoşgeldin hayatım sanada iyi yıllay yıla güzel girmişsin inşallah dileğin kabul olur canım.ay şu sigarayı bende bırakamadım bi türlüya olmuyo başaramıyorum umarım sen başarırsın canım.mervemin dediği gibi olur inşallah hamiş kalınca tiksinsek ne güzel olur demi

evet semracım gerçekten istemek lazım bengaliba bu sefer biraz istekliyim ama zor tabi. şu ana kadar çok denedim bırakmayı üç ay falan içmeyip sonra başladığım çok olmuştur. ama artık tamamen bırakmak kurtulmak istiyorum.tabi hamiş kalırsam hiç zorlanmam katiyen içmem kayıtsız şartsız bırakırım. umarım öyle olur.

esmamı da çokkkk özledimmm nasipim de yokkkkk hadi benim mazeretim var onlara ne oluyo esmanın evde vardı pc si niye girmiyor off neyse herkez iyi olsunda merak etmeye razıyız değil miiiii........bu 1111111
canlarım geçen nasiple görüştüm boynu kolları sarılı fizik tedaviye gidiyor biliyorsunuz sanırım birde fıtığın yanında omuzunda yırtılma çıkmış umarım doğru anlamışımdır neyse o yüzden pek giremiyor kk ya ağrıları çok oluyormuş Allahım biran önce şifasını verir inşallahhh:nazar:........bu 22222
alooooooo nasip hanımmm bizde merak ettik herhalde seniiiiiiii ama sen beni yine atlamışsın oysa dün en mutlu olduğum günlerden biriydi neyse sen iyi olda gerisi önemli değilllll
nikolüm kanamam bitti çok şükür doktor şu anda herşey yolunda dedi ama birşey olursa hemen ara demeyi de ihmal etmediii inşallah bir daha yaşamam o kötü günleriii sen nasıl oldun canım herşey yolunda değil miiiii:nazar:
mervem canımm:1hug:
şebbom ohhh ne güzel dökmüşsün kurtlarını sigarayıda bırakmışsın Allahım dileklerini kabul eder inşallah canımmmmm:1hug:
emoşummmmm kız demişsin canım inşallahhhhhhhh hep gönlümüzden o geçiyor ama sağlıklı olsunda değil miiiii:emir_bebek:
canlarım bu akşam sapancaya gidiyorum dönüş belli değil daha doğrusu anneme bağlı neyse hep aklımda hep dualarımdasınızzz Allaha emanet olun canlarım öpüldünüz mucuksss mucukssssŞenizŞeniz

UMUDUNA SONUNDA KAVUŞAN GÜZEL HAMİŞLERİMİZ

* Boddim......................................( Esma )..........17.09.1987
* Emelyucel.................................( Emel )............02.03.1982
* nazers......................................( Nazmiye )......09.03.1984
* RUMELİLİ.................................( Gülşen )........29.03.1979
* ssensun...................................( Seher )..........31.07.1982
* aslımmm................................. ( Aslı ).............28.01.1985
* myhope....................................( Ayşe )...........06.12..1974
* nicole78...................................( Merve ).............01.12.1978
* aabeyazmelek..........................( Feyza)............24.09.1984

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLER

* resema.............................22 Aralık ( Semra )...........27.07.1983
* cancer..............................28 Aralık ( Merve ).............23.06.1982
* Rahel............................................. ..( Emel ).............15.02.1978
* melankolia....................................... ( Pınar ).............26.02.1985
* alabama........................................... ( Şebnem )........07.08.1971
* zuzu79............................................ ..( Sinem )
* asiş..................................20 OCAK ( Asiye )............15.02.1981
* raziş.................................21 OCAK ( Raziye )..........03.06.1984
* crazybaby........................ 30 OCAK ( Nasip )............28.01.1972

BİZLERDE BU AY UMUDUMUZA KAVUŞABİLMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

günaydınnn kızlarrr yeni bir haftaya daha zorla yatağımdan kalkarak geldimm.hayırlı bir hafta olsunn herkese..

aslıı hadi gelll cnm anlat noldu çok merak ettik seni..

günaydın kızlar mervecim anlatmıştım tatlım intihap olmuş idrar yollarım mikropkapmışım birde şimdi hamilelişk şekerim yüksek çıktı tatlı yasak 1 hafta

evde yatmak hiç kalmadan yatmak çok feci vallah allahım hepimizi korusun canlarım

evde yatmak hiç kalmadan yatmak çok feci vallah allahım hepimizi korusun canlarım

evet cnm bende 1 hafta yattığımda anlamıştım..çok geçmiş olsn ya nedir bu şeker olayı gülşendede çıktı insilün vuruyor günde 4 tane şimdi..

Aslı hosgeldın fıstık dıkkat et su sekere bakım:eek:klava: SADECE TATLI DEGIL BUNDAN SONRA KEPEKLI EKMEK YENILECEK VE PATATES YENMEYECEK DUYDUN MU BNIIIIIIIIIIIIIIIII

Aslı hosgeldın fıstık dıkkat et su sekere bakım:eek:klava: SADECE TATLI DEGIL BUNDAN SONRA KEPEKLI EKMEK YENILECEK VE PATATES YENMEYECEK DUYDUN MU BNIIIIIIIIIIIIIIIII

senin nası şekerin? kız ne bu erkenden kalktın yat uyu bizim yerimizede

günaydın kızlar...aslıcım hoşgeldin aramıza yeniden...merve emel sizlere de günaydın...
valla evde yatmak öğleden sonrası için sıkıcı oluyo ama sabah uykusu için katlanabilirim kızlar...resmen sürünüyorum bugün....

senin nası şekerin? Kız ne bu erkenden kalktın yat uyu bizim yerimizede

benım seker 85 çıktı yanı çok çok çok guzel esım gıderken uyandım bırseyler atıstırdık (kahvaltı degıl sadece peynır) bırazdan uyurum sonra saat 12 gıbı uyanır kahvaltı yaparım sekerım

günaydın kızlar...aslıcım hoşgeldin aramıza yeniden...merve emel sizlere de günaydın...
Valla evde yatmak öğleden sonrası için sıkıcı oluyo ama sabah uykusu için katlanabilirim kızlar...resmen sürünüyorum bugün....

gunaydın canım hamılelık bıraz ılerlesın bak gor o zaman oglen uykusu sıkıcımı degılmı benım doktor dedı son u ayda uyku yenıden gelırmıs yanı suan bakıyom kafamı nereye koysam dıye

beni bırak 24 saat uyurum normalde :))) hamile kalınca da öle olmuştu akşam eve gelince yemekten sora kafamı koyasım geliyordu..

aman uyuyun güzel hamişler bebek olunca uyuyamıcaksınız nasılsa:)

Günaydın kızlar haftanız ve gününüz güzel geçsin
Aslıcım hoşgeldin geçmiş olsun cnm

gunaydın canım hamılelık bıraz ılerlesın bak gor o zaman oglen uykusu sıkıcımı degılmı benım doktor dedı son u ayda uyku yenıden gelırmıs yanı suan bakıyom kafamı nereye koysam dıye

valla emelcim hamilelik bana pek uyku yapmadı...dün gece saat 2'yi geçiyodu yattığımda onun için uykum var bugün...sonraki aylarda uyurmuyum bilmiyorum...kızlar bebişimi çok merak ediyorum...herşey yolundamı acaba?bu cuma için randevu alıcam bugün...

günaydın asiyecim...ne var ne yok...
aslıcım iyiyim diye kendini pek yorma yine de...dikkat et kendine de yeğenimize de...

beni bırak 24 saat uyurum normalde :))) hamile kalınca da öle olmuştu akşam eve gelince yemekten sora kafamı koyasım geliyordu..

aman uyuyun güzel hamişler bebek olunca uyuyamıcaksınız nasılsa:)

benim güzel hamiş adayım nasılmış bugün bakalım...

X