Umudumuz Umut olsun

herkese günaydın iyi haftalar kızlar hepinizi öpüyorum herkese kolay gelsinnnn

ben okuyan misafir arkadaşlara sesleniyorum.. gelin kayıt olun aramıza katılın öle uzaktan misafir olmak olmazzzzz:))

sırnaşık şey kız o misafirlerden biri bendim teyzişkooo..Şifrem aklıma gelemdi bir türlü kaydirigubbakcemile3
herkes günaydın kızlar..umarım herkes iyidir...
kaçak şebo nerdesin sen? Kıbrısa gittiğini söylemedin ama ben tahmin ettim:lepi:

hadi beedelikafadulden amann be teyzişkoo yaşlandın mı nee unutuyorsun şifreyi yaz biyerekaydirigubbakcemile3

evet bildin teyzecimm zekiii mi desemm

herkese günaydın iyi haftalar kızlar hepinizi öpüyorum herkese kolay gelsinnnn
saol hayatım...geldin kaçtın hemen yine...

hoşgeldin emelcim...nasılsın?

kopmuşum şekerler hamiş merve nasılsın hayatım
kız emel sabah geldim yoktun kızlar söyledi valla tahmin etmişin bizim son anda belli oldu ondan diyemedim hemen acil çanta toparlandı vın turizm uçtuk şeker iyide oldu ama baya eğlendik kurtlarımızı döktük.

kızlar kötü bişi diyimmi sigaraya başladım yine kızmayın ama hee

şimdi geçmişi okudum da ayşe sana diyorum hayatım hep diyoruz ama okumadığın için bi türlü göremedin.

esmanın evinde bilgisayar yokkkk vardı laptop geri iade ettiler iştede bilgisayarını aldılar bilgisayarsız kaldı esmamm o yüzden yazamıyo arada başka birinin bilgisayarına girip kk ya bir iki satır yazıyo o kadar bazende kız kardeşi onun msn inden giriyo bişiler yazıyo şekercim

ŞEBOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
eger hamıle olunca bırakma bak ben sana neler yapıyorum zıllı kendını dusunmuyon gelecek bebısı dusun

Son düzenleme:
dedim ne oluyor kız bende arada kaynadım herhalde dayak hususunda....yok emelcim benim kötü alışkanlığım

Aferın gulsenım sen ıçme kızına yazık bıtanem sebo ıçerse onun leyleklere sıkayet etcem

Şebo bırakacak cnm bebeğini düşünecek yapmaz yaramazlık sen şikayet etme emelcim leyleklere

buarada şebocumm bende içiyorummm:)))) hamiş kalalım bırakırız dimi nasılsa bıraktımdı ..yarın sonuçlarımı alcam bakalım merakla bekliyorumm..

kızlar ya ufak bişi sorcam hamilelikte ağdanın zararı yoktur dimi hani insanın canı acıyor ya kasıyorsun aklıma takıldı

Son düzenleme:
olmaz sanırım benim yengem ağda yaptı hamişken doğurdu bişey yok ama bilemiyorum genede

ya benim canım çok acırda şimdiden merak sardı hamile kaldımda sanki dimi:))))

Merve sebnem bıran önce nefsınıze hakım olun bakım döverım sızı
agda konusuna gelınce yok acımıyo ben yaptırıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…