Umudumuz Umut olsun

tamamdır asiyecimm..
ah semracım hep beraber göbek atalım inşallahhhh..
asiye demin neden olmamış tamamı çıkmamış ben kopyalayınca olmamış ... diye çıkmış ondan şimdi yaptım ama :)

olmuş mervecim ya sağol cnm benim baya uğraştırdım seni ama
ben yedek alcam az biraz yokum

iyi akşamlar herkese öptüm sizi pazartesi görüşürüz. Kendinize iyi bakın.

selam kızlarrrkaydirigubbakcemile3
gelir gelmez soluğu yanınızda aldımmmm yeğeniniz çokkkkk iyi teyzeleriiiii 67.1mm olmuş
ense kalınlığı normal çıktı ikili test sonucu ptesi ama telden öğrenecem sapancada olacam o zaman sonucu gelince yazarım artıkkkk ama inşallah o da güzel çıkacakk neyse bizden bu kadarrrr sizler nasılsınız bakalımmm hepinizi öpüyoruzzzŞenizŞeniz

tesekkurler canım babam ıyı bugunde hastanede kalacak kaburgada bır tane kırık var esmaya sende selam soyle kendıne ıyı baksın cadı :)
çok geçmiş olsun hayatım
kız kocaman olmuş bile
amin inşallah şebocum
çok geçmiş olsun canım umarım iyisinizdir şimdi
sana da çok geçmiş olsun gülşencim
az kaldı hayatım 4 gün sonra fizik tedavim bitiyor omuzumnda da problem çıktığı için uzadı tedavi
aslı valla senin kadar olamadım herkes seni çok merak etmiş beni kimse anmamış bile şebocum ve emeller dışında
kızlar hepinize iyi akşamlar ve iyi hafta sonları dilerim :))) bu arada nasip gelmediğine göre biriniz şu listeyi güncelleseniz ne güzel olur...veeee bu görevi teyzişkoya veriyorum :))))
kız döverim sizi ha geldik işte ölmedik daha

evet başta hepinizin yeni yılını kutlarım beni hatırlayan ve hatırlamayan herkesi çok öpüyorum kırıldım bu kadar çabuk unutulduk diye ama haklısınız ben koçişle hala bozuğum ama ne hikmetse hala regl olmadım olmayı bırakın belirtisi bile yok bundan sonra inşallah burda olacağım gerçi tedavi bitene kadar kolumu kullanmam yasaklandı ama nasıl olsa sonuna geldik tedavinin yarın görüşürüz hepinizi öpüyorum

UMUDUNA SONUNDA KAVUŞAN GÜZEL HAMİŞLERİMİZ

* Boddim......................................( Esma )..........17.09.1987
* Emelyucel.................................( Emel )............02.03.1982
* nazers......................................( Nazmiye )......09.03.1984
* RUMELİLİ.................................( Gülşen )........29.03.1979
* ssensun...................................( Seher )..........31.07.1982
* aslımmm................................. ( Aslı ).............28.01.1985
* myhope....................................( Ayşe )...........06.12..1974
* nicole78...................................( Merve ).............01.12.1978
* aabeyazmelek..........................( Feyza)............24.09.1984

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLER

* resema.............................22 Aralık ( Semra )...........27.07.1983
* cancer..............................28 Aralık ( Merve ).............23.06.1982
* Rahel............................................. ..( Emel ).............15.02.1978
* melankolia....................................... ( Pınar ).............26.02.1985
* alabama........................................... ( Şebnem )........07.08.1971
* zuzu79............................................ ..( Sinem )
* crazybaby.........................01 OCAK .( Nasip )............28.01.1972
* asiş..................................20 OCAK ( Asiye )............15.02.1981
* raziş.................................21 OCAK ( Raziye )..........03.06.1984

BİZLERDE BU AY UMUDUMUZA KAVUŞABİLMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

günaydın cumartesileri çalışan güzel bayanlar...evinde olanlara da tatlı uykular...oooh ne güzel olurdu bu yağmurlu havada uyumak sıcacık yatağında....

ayşe maşallahh kocaman olmuş cidden ikilinde temiz çıkacaktır hiç üzülme sen.

nasip tekrar geçmiş olsun kocanla düzelmemene üzüldüm açıkcası allahtan hayırlısı regl olmadım demişin ihtimal olabilir mi dersin:CüvCüv:

merve çoooook sağol aklıma takılmıştıkaydirigubbakcemile3 halletmişin..ben evimdeyim kızlar bugün misafirim var sabah kan verdim salı sonuçlarımı alıcam hayırlısıyla.. öpüldünüzz..

ne demek arkadaşım bişey istemiş yapmaz mıyım hiç?hadi bakalım sonuçların da temiz çıksın da gelsin yeğenimiz...

ayşecim canım...cidden kocaman olmuş yaaa...darısı bana inşallah...kanamanla ilgili bi sorun kalmadı dimi?
nasipcim sanada çok geçmiş olsun canım...dr ne diyosa onu yap..yorma kendini fazla...ara sıra da olsa gel iyi olduğunu bilelim ama...bizi boşlama...

kızlar günaydın ve iyi yılllaaaaarrrrrrr
nasılsınız bakalım geçmişi okuyamadım ama umarım herşey yolundadır
bir bu sayfayı okudum nasip gelmiş ayşe ve bebişi iyiymiş aslı nasıl nazmiş iyilermiş mervem söyledi
gülşenim mervem emelim esmacımmm merve2ciğim asiyem raziyem emelimyücelim semracım feyzacım pınarcım sinemcim nazmişim aslıcım nasipcim ayşecim hepinize iyi yıllar süper bir yıl geçirmenizi dilerim 2009 a adımızı yazdıralım kızlar

yılbaşında kocişle ikimiz ebrugündeşi izledik kıbrısta süperdi saat 12de dileğimi söyledim. hepimiz için sonra yeni yıla girdiğimizden beri sigara içmiyorum dtoks yapıyorum hafif yiyorum kendimi biraz kızağa çektim umarım sigarayı bırakmışımdır hayatımdan çıkarmışımdır. kendime bu hediyeyi vermek istiyorum kızlar sigarasız bi hayat istiyorum umarım başarılı olurum.

şebocum valla hamiş laldığında zaten direk tiksiniyosun...ben öğrendiğimden beri kokusundan nefret ediyorum...hatta daha öğrenmeden bi kaç gün öncesinden...

şebo hoşgeldın kız ohhhhhhh kıbrısda benımde yıgen var kucak dolusu sevgı göturseydın nasıp senı nasıl unuturuz sekerım bız bılıyoruz fıtıktan gelemedıgını aslı hanım hıç bırsey demeden anıden kayboldu bızde merak ettık ayseeeeeeeee senın kız ne kadar buyumus oyle masallah

şebocum valla hamiş laldığında zaten direk tiksiniyosun...ben öğrendiğimden beri kokusundan nefret ediyorum...hatta daha öğrenmeden bi kaç gün öncesinden...

inşallah ccanım inşallah ogünler gelirde tiksinirim ama şimdi biraz zorlanıyorum olsun ama bıraktım hayatımdan çıkardım

bilsem götürmemmi emelim bi dahaki sefere götürcem söz. aslı pazartesi gelir insallah ve iyileşmiş olmasını umarım ama iyiymiş merve öyle söledi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…