Umudumuz Umut olsun

aslı sorma ben aradım nası soracağımı bilemedim:)) iyi olmana çok sevindim cnm olsn cnm şekere takılma gülşeninde yüksek çıkmış.insilüne başladı.

semracım hoşgeldinn..nasılsın.
badegül sen nasılsın sana doktor korunma vermiş miydi bitti mi süren?

asiye düzelt kız takvimini bakayım sen yumuş günü geçti diye düşünme devam nolur nolmaz.

Kız evde eşimin babası var ne zaman gideceği de belli değil
yapamadım mervecim ya çalışcaz da izin vermiyorlar sonra utanmadan torun isterler:roflol:

Semracım hoşgeldin badegülcüm hoşgeldin
Valla emelcim geçen seferde ben gülşene mi esmaya mı hatırlayamıyorum yaptırmıştım takvini

sağol hoşbuldum asiyecim .tüh ya yumurtlama zamanına rast gelmiş adama kalk gitde denmezki sağlık olsun canım gelecek senin bebişin ben hepinizden umutluyum hihoyyyt tabi kendim hariçsenağlama

merveeeeeeee sana pembe yapalım mavi istedin ama sen bencede pembe olsun:)

sağol hoşbuldum asiyecim .tüh ya yumurtlama zamanına rast gelmiş adama kalk gitde denmezki sağlık olsun canım gelecek senin bebişin ben hepinizden umutluyum hihoyyyt tabi kendim hariçsenağlama

bak şimdi haydaaaaa kız sende hap bitince kalcan hamişşkaydirigubbakcemile5

semra badegül...hoşgeldiniz...ne var ne yok?

merveciğim saol canım iyiyim yasmin dün akşam bitti 4 güne kadar adet olcam bakalım başlıcaz sanırım çalışmalar a.........sen nasılsın bebiş iyimi kanaman bitti demi artık?

asiye kız kaçamak yapın o zaman daha iyi tutar bilmem ama bizim gelin tatilde gelince annemlerde yapmış bebeği evdede misafir falan vardı ama becermişler anlıyacağın:1rolleyes:

hoşbuldum mervecim iyiyim sende iyisindir inşallah

kızlar hepinize iyi akşamlar ve iyi hafta sonları dilerim :))) bu arada Nasip gelmediğine göre biriniz şu listeyi güncelleseniz ne güzel olur...Veeee bu görevi teyzişkoya veriyorum :))))

hoşbuldum mervecim iyiyim sende iyisindir inşallah

neden jasmin kullandın bedegül..iyim semracım çook şükür.. evet cnm üstüne 2 dönem adet geçirdim enson doktora kontrole gittim rahim toparlanmış eski haline dönmüş dedi. bakalım bekliyoruz meleğimiz ne zaman gelirse sağlıkla gelsinde..

kızlar hepinize iyi akşamlar ve iyi hafta sonları dilerim :))) bu arada Nasip gelmediğine göre biriniz şu listeyi güncelleseniz ne güzel olur...Veeee bu görevi teyzişkoya veriyorum :))))

haydaa nasiple aramızı bozcan şimdi o liste nasipin dualı listesi dokunursam olmaz kızar banakaydirigubbakcemile

badegül sanırım sen benim bebeğimi kaybettiğimi bilmiosun yeni farkettim bende

kızlar bende kaçıyorum iyi hafta sonları sizlere akşam oldu koçişe yemek yapcam çok öptüm sizleri kendinize iyi bakın bay bay

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…